2. JAR hodnocení hotelů

• Hodnocení napsáno: 18. března 2024

1,0
    Absolutně nedoporučuji
    • Chata se 2 ložnicemi

Na základě níže uvedené klamné reakce majitele, jsem nucen uvést věci na pravou míru. Majitel byl slovně agresivní, zesměšňoval mě, doporučoval mi, když se mi v apartmánu nelíbilo, ať si příště vezmu pětihvězdičkový hotel, vyhrožoval mi Policií a nahlášením na Bookingu (což učinil). K ubytování: Po našem příjezdu nám nějaká žena bez jediného slova ukázala prstem směrem nahoru, kam máme jít, absolutně bez zájmu, pozdravu ap., Nedaleko se konala hlučná svatba (oslava) až do 4 hodin do rána, takže jsme nemohli spát, vybavení apartmánu bylo nedostatečné, ve sprchových koutech chyběly kryty odpadu a zapáchaly, gauč byl prosezelý. Ubytování se nám nelíbilo a problémy jsem uvedl v hodnocení, což majitel těžce nese. Toto všechno by mi však vadilo méně než slovní agresivita majitelů. Majitelé nesnáší kritiku a jsou velmi nepříjemní. Rozhodně toto ubytování nedoporučuji a jak uvádí majitel, ani já bych se zde již nikdy neubytoval.

Termínem pobytu byl leden 2024