Direct la pagina principală

B&B-uri în Logon

Găsiți B&B-urile care vă atrag cel mai mult

august 2026

12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

septembrie 2026

123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Opțiuni cu date flexibile
Selectați numărul de camere/oaspeți

B&B-uri pentru fiecare stil

Găsiți cele mai bune B&B-uri pentru dvs. în Logon

Cele mai bune B&B-uri în Logon

Descoperiți selecția noastră de B&B-uri excelente din Logon

Filtrare după:

Scor din evaluări

HMC Guesthouse - Malapascua Island Air-conditioned Room #2

Logon

HMC Guesthouse - Malapascua Island Air-conditioned Room #2 se află în Logon, la aproximativ câțiva pași de Plaja Bounty și la 6 minute de mers pe jos de Plaja Logon, și oferă o terasă, precum și...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,3
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 12 evaluări
Preț de la
MXN 600,32
1 noapte, 2 adulți

Drage Tourist Inn

Logon

Drage Tourist Inn se găsește în Logon, la câțiva pași de Plaja Logon, și oferă un lounge comun, o terasă și un bar.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 5,4
Acceptabil - Ce părere au avut alți oaspeți, 5 evaluări
Preț de la
MXN 285,15
1 noapte, 2 adulți

HMC GUESTHOUSE -Malapascua Island Air-conditioned Room #1

Logon

HMC GUESTHOUSE -Malapascua Island Air-conditioned Room #1 se află în Logon, la câțiva pași de Plaja Bounty, și pune la dispoziție o grădină și parcare privată gratuită.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 7,4
Bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 9 evaluări
Preț de la
MXN 667,03
1 noapte, 2 adulți

Malapascua Beach and Dive Resort

Logon

Malapascua Beach and Dive Resort se află la câțiva pași de Plaja Bounty și are un restaurant, o piscină în aer liber, o grădină și o zonă de plajă privată. Oaspeții au la dispoziție WiFi gratuit.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 6,5
Plăcut - Ce părere au avut alți oaspeți, 43 evaluări
Preț de la
MXN 1.050,57
1 noapte, 2 adulți

ELEN INN - Malapascua Island Air-conditioned Room1

Insula Malapascua (Lângă Logon)

ELEN INN - Malapascua Island Air-conditioned Room1 se găsește în Insula Malapascua, la câțiva pași de Plaja Bounty, și are o grădină, o terasă și parcare privată gratuită.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 39 evaluări
Preț de la
MXN 358,23
1 noapte, 2 adulți

Chaniva-Joy Island View Appartments

Insula Malapascua (Lângă Logon)

Chaniva-Joy Island View Appartments se găsește în Insula Malapascua, la 7 minute de mers pe jos de Plaja Bool și la 700 m de Plaja Bounty, și are cazare cu WiFi gratuit și o grădină cu o terasă și...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,1
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 50 evaluări
Preț de la
MXN 765,44
1 noapte, 2 adulți

Guanna's Place Rooms & Restaurant

Insula Malapascua (Lângă Logon)

Guanna's Place Rooms & Restaurant se găsește în Insula Malapascua și are o grădină, o terasă, un bar, și WiFi gratuit în întreaga proprietate.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,3
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 140 evaluări
Preț de la
MXN 454,79
1 noapte, 2 adulți

Balay Paraiso Beachhouse and Cottages

Daanbantayan (Lângă Logon)

Balay Paraiso Beachhouse and Cottages se află în Daanbantayan, la câțiva pași de Plaja Langub, și oferă o grădină, o zonă de plajă privată, un lounge comun și parcare privată gratuită.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,6
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 8 evaluări
Preț de la
MXN 428,65
1 noapte, 2 adulți

ELEN INN - Malapascua Island FAN ROOM #2

Insula Malapascua (Lângă Logon)

ELEN INN - Malapascua Island FAN ROOM #2 se găsește în Insula Malapascua, la aproximativ câțiva pași de Plaja Bounty și la 8 minute de mers pe jos de Plaja Logon.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,7
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 45 evaluări
Preț de la
MXN 275,56
1 noapte, 2 adulți

ELEN INN - Malapascua Island Air-conditioned Room2

Insula Malapascua (Lângă Logon)

ELEN INN - Malapascua Island Air-conditioned Room2 se află în Insula Malapascua, la câțiva pași de Plaja Bounty, și pune la dispoziție o grădină, o terasă și parcare privată gratuită.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,5
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 42 evaluări
Preț de la
MXN 398,03
1 noapte, 2 adulți
Toate B&B-urile din Logon

Căutați un un B&B?

Pentru călătorii care găsesc frumusețea în lucrurile mici, un B&B este locul perfect pentru o escapadă. Gazdele întâmpină oaspeții în casele lor și le oferă acestora o cameră privată și mic dejun gratuit. Băile pot fi împărțite cu alți oaspeți și deseori există spații comune cu gazda.

Cele mai rezervate B&B-uri în Logon și împrejurimi în ultima lună

Vedeți tot

Popular printre oaspeții care rezervă B&B-uri în Logon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 6,5
Plăcut - Ce părere au avut alți oaspeți, 43 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă B&B-uri în Logon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,3
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 12 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă B&B-uri în Logon

Popular printre oaspeții care rezervă B&B-uri în Logon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 7,4
Bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 9 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă B&B-uri în Malapascua Island

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 39 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă B&B-uri în Malapascua Island

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,7
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 45 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă B&B-uri în Daanbantayan

Scor din 10, evaluarea oaspeților 10
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 1 evaluare

Popular printre oaspeții care rezervă B&B-uri în Daanbantayan

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,6
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 8 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă B&B-uri în Daanbantayan

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 3 evaluări

Economisiți bani cu B&B-uri în Logon și în apropiere: opțiuni cu buget redus disponibile

Vedeți tot

Malapascua Beach and Dive Resort

Logon, Daanbantayan
Opțiuni cu buget redus disponibile
Scor din 10, evaluarea oaspeților 6,5
Plăcut - Ce părere au avut alți oaspeți, 43 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,3
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 12 evaluări

Drage Tourist Inn

Malapascua - Maya
Opțiuni cu buget redus disponibile
Scor din 10, evaluarea oaspeților 5,4
Acceptabil - Ce părere au avut alți oaspeți, 5 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 7,4
Bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 9 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,3
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 140 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 6,0
Plăcut - Ce părere au avut alți oaspeți, 1 evaluare
Scor din 10, evaluarea oaspeților 4,3
Dezamăgitor - Ce părere au avut alți oaspeți, 3 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 39 evaluări

Acces excelent la centrul orașului. Consultați aceste B&B-uri în Logon și în apropiere

Vedeți tot
Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,5
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 42 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,7
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 45 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,1
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 50 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 6,6
Plăcut - Ce părere au avut alți oaspeți, 45 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,6
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 8 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 10
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 2 evaluări
Scor din 10, evaluarea oaspeților 10
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 1 evaluare