Căutați hoteluri în Agia Triada

Introduceți datele pentru a vedea cele mai recente prețuri și oferte pentru hoteluri din Agia Triada

Selectați numărul de camere/oaspeți

Agia Triada – 30 hoteluri și alte unități de cazare

Filtrare după:

Clasificare după nr. de stele
Scor din evaluări

Komfortvilla sensationeller Meerblick priv. Pool

Agia Triada

Komfortvilla sensationeller Meerblick priv. Pool se găsește în Agia Triada, la 13 km de Muzeul de Arheologie Rethymno, și are cazare cu aer condiționat, WiFi gratuit, terasă, vedere la grădină și...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,8
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 6 evaluări
Preț de la
1.250,20 lei
1 noapte, 2 adulți

Nautilux Rethymno by Mage Hotels

Rethymnon (Lângă Agia Triada)

Nautilux Rethymno by Mage Hotels se află pe malul mării în Rethymnon și oferă cazare de 5 stele, o piscină în aer liber sezonieră, un centru de fitness și o grădină.

s
sturzoiu
De la
România
Curatenia, micul dejun foarte variat si cu produse de calitate, amabilitatea personalului, plaja si amplasarea cu iesire la plaja si mare!
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,5
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.050 evaluări
Preț de la
1.377,76 lei
1 noapte, 2 adulți

Menta City Boutique Hotel

Rethymnon (Lângă Agia Triada)

Menta City Boutique Hotel se află în Rethymnon și oferă WiFi gratuit și piscină sezonieră, în aer liber. Hotelul pune la dispoziție bar și zonă de mic dejun, la soare, pe acoperiș.

A
Alexandra Luminita
De la
România
Facilitățile moderne, micul dejun proaspăt și cu produse handmade f bune, terasa și priveliștea, amabilitatea și disponibilitatea personalului
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,3
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.461 evaluări
Preț de la
348,37 lei
1 noapte, 2 adulți

Dea Del Porto Signature Suites

Rethymnon (Lângă Agia Triada)

Cu o locație atractivă în Rethymnon, Dea Del Porto Signature Suites are WiFi gratuit, o piscină în aer liber și un bar.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,4
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 114 evaluări
Preț de la
1.037,25 lei
1 noapte, 2 adulți

Mansio Boutique Hotel

Rethymnon (Lângă Agia Triada)

Cu o situare convenabilă în centrul orașului Rethymnon, Mansio Boutique Hotel oferă un mic dejun tip bufet și WiFi gratuit în întreaga proprietate.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,2
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 720 evaluări
Preț de la
460,42 lei
1 noapte, 2 adulți

Amalen Suites Adults Only

Rethymnon (Lângă Agia Triada)

Amalen Suites Adults Only se află în centrul orașului Rethymnon, la 15 minute de mers pe jos de Plaja Koumbes, și include biciclete gratuite, o piscină în aer liber sezonieră și un bar.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,4
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 299 evaluări
Preț de la
1.004,51 lei
1 noapte, 2 adulți

Lines Concept Accommodation

Rethymnon (Lângă Agia Triada)

Lines Concept Accommodation se găsește în Rethymnon, la 8 minute de mers pe jos de Plaja Rethymno, și pune la dispoziție check-in și check-out express și WiFi gratuit în întreaga proprietate.

M
Mirica
De la
România
Un loc nou, frumos, spațios, curat, personal amabil. Ai multe facilități. Poți spala rufe, calca. Au produse de toaleta de foarte bună calitate.
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,4
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 582 evaluări
Preț de la
269,79 lei
1 noapte, 2 adulți

Gateway Suites

Rethymnon (Lângă Agia Triada)

Gateway Suites se bucură de o locație excelentă în cartierul oraşul vechi Rethymno din Rethymnon, la 5 minute de mers pe jos de Muzeul de Arheologie Rethymno, la 26 km de Muzeul Eleftherna Antică și...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,1
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 187 evaluări
Preț de la
570,75 lei
1 noapte, 2 adulți

Amira Luxury Resort & Spa - Adults Only

Adelianos Kampos (Lângă Agia Triada)

Amira Luxury Resort & Spa - Adults Only se află în Adelianos Kampos, la câțiva pași de Plaja Adelianos Kampos, și oferă un centru de fitness, o grădină, un lounge comun și parcare privată gratuită.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,3
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 309 evaluări
Preț de la
1.964,48 lei
1 noapte, 2 adulți

SAVUS Boutique Hotel

Rethymnon (Lângă Agia Triada)

SAVUS Boutique Hotel se găsește în Rethymnon, la 3 minute de mers pe jos de Plaja Rethymno, și oferă vedere la oraș.

P
Popescu
De la
România
Atât personalul cat și locația au fost de nota 10!Micul dejun este extrem de variat,în fiecare zi cu ceva nou!Cu siguranță vom reveni!!!
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,5
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 484 evaluări
Preț de la
756,98 lei
1 noapte, 2 adulți
Vedeți toate cele 30 hoteluri în Agia Triada

Hoteluri cu serviciu de transfer de la/la aeroport în Agia Triada

Vedeți tot
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,4
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 114 evaluări
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,5
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 229 evaluări
De la 980,67 lei per noapte
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,4
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 582 evaluări
De la 628,63 lei per noapte
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,5
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 279 evaluări
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,6
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 17 evaluări
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,1
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 120 evaluări
De la 995,34 lei per noapte
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,3
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 309 evaluări
De la 2.666,46 lei per noapte
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,7
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 276 evaluări
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,2
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 453 evaluări
De la 2.664,89 lei per noapte
Transfer aeroport (cost suplimentar)
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,1
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 162 evaluări

Cele mai rezervate hoteluri în Agia Triada și împrejurimi în ultima lună

Vedeți tot

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Adelianos Kampos

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,2
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 453 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Platanes

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,7
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 526 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Rethymnon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,3
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.461 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Rethymnon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 6,4
Plăcut - Ce părere au avut alți oaspeți, 813 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Rethymnon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,2
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.379 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Rethymnon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,2
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 720 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Rethymnon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,6
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 607 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Rethymnon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 324 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Platanes

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,5
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 317 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri în Rethymnon

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,5
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 595 evaluări

Hoteluri aflate în centrul orașului Agia Triada

Vedeți tot
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,5
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 2 evaluări

Outstanding Apartment in an Unique Aegean Inspired Settlement se găsește în Agia Triada și oferă o terasă cu vedere la mare și la munte, precum și o piscină în aer liber sezonieră, un centru de...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,6
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 7 evaluări

Villa Ikaros se află în Agia Triada, la 12 km de Muzeul de Arheologie Rethymno și la 20 km de Muzeul Eleftherna Antică, și oferă WiFi gratuit, climatizare și o zonă de plajă privată.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,0
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 1 evaluare

Villa Delfi with private pool se găsește în Agia Triada și oferă cazare și o piscină privată. Această proprietate cu aer condiționat se află la 12 km de Muzeul de Arheologie Rethymno.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,3
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 3 evaluări

Iperion Apartment G2-2 se găsește la 13 km de Muzeul de Arheologie Rethymno și are WiFi gratuit, o piscină în aer liber și parcare privată gratuită.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 10
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 3 evaluări

Villa Top Hill se găsește în Agia Triada și oferă cazare cu aer condiționat și o piscină privată. Această vilă oferă vedere la mare, precum și WiFi gratuit.

Hara Villa se găsește în Agia Triada și oferă o piscină în aer liber și vedere la munte. Are o grădină, o terasă, vedere la mare și WiFi gratuit în întreaga proprietate.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 10
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 4 evaluări

Teacher Cottage se găsește în Agia Triada și oferă cazare, un patio, o piscină privată și vedere la mare.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,5
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 2 evaluări

Haravgi 3 Bedrooms Villa se găsește în Agia Triada și oferă cazare, un patio, o piscină privată și vedere la mare.

Hoteluri tip buget în Agia Triada și în apropiere

Vedeți tot
Scor din 10, evaluarea oaspeților 7,7
Bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 164 evaluări

Cretan Sun se găsește în Platanes și are o piscină în aer liber sezonieră, WiFi gratuit, o grădină și un bar.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,1
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 47 evaluări

Beneficiind de o locație centrală în satul Platanes, Oleander se află la doar 500 de metri de plajă.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 6,8
Plăcut - Ce părere au avut alți oaspeți, 60 evaluări

Yms studios se află în Rethymnon, la aproximativ câțiva pași de Plaja Rethymno și la 2,4 km de Muzeul de Arheologie Rethymno, și pune la dispoziție o grădină și o terasă, precum și WiFi gratuit în...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,0
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 1 evaluare

Διαμέρισμα M-Home Rethymno city 100μετρα από την θάλασσα se află în Áyios Andónios, aproape de Plaja Rethymno și la 1,4 km de Muzeul de Arheologie Rethymno.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,5
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 2 evaluări

Small Studio in Rethymno center for up to 4 persons (2 +2 children or 3 adults) se află în Rethymnon, la 7 minute de mers pe jos de Plaja Rethymno și la 600 m de Muzeul de Arheologie Rethymno, și...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 6,2
Plăcut - Ce părere au avut alți oaspeți, 17 evaluări

Rethymno traditional Studio oferă cazare în zona centrală a orașului Rethymnon, la 13 minute de mers pe jos de Plaja Rethymno și la 200 m de Muzeul de Arheologie Rethymno.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,8
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 14 evaluări

Cu o locație excelentă în Rethymnon, Rethymno Youth Hostel pune la dispoziție camere cu aer condiționat, o grădină, WiFi gratuit și un lounge comun.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,7
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 285 evaluări

Ink Hotels Phos se află în Rethymnon, la aproximativ 15 minute de mers pe jos de Plaja Rethymno și la 300 m de Muzeul de Arheologie Rethymno, și pune la dispoziție camere cu climatizare și baie...

Cele mai bune hoteluri cu mic dejun în Agia Triada și în apropiere

Vedeți tot

Neme Slow Living Retreat se află în Rethymnon, la 2,6 km de Plaja Adelianos Kampos, și oferă o piscină în aer liber, un centru de fitness, o grădină și parcare privată gratuită.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,2
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 7 evaluări

Dias by Azul Collection se găsește în Adelianos Kampos, la câțiva pași de Plaja Adelianos Kampos, și oferă o piscină în aer liber sezonieră, o grădină, o terasă și parcare privată gratuită.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,3
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 308 evaluări

Amira Luxury Resort & Spa - Adults Only se află în Adelianos Kampos, la câțiva pași de Plaja Adelianos Kampos, și oferă un centru de fitness, o grădină, un lounge comun și parcare privată gratuită.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,1
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 99 evaluări

Beneficiind de o locație ideală, vizavi de o plajă cu nisip auriu, la doar 6 km est de Rethymnon, acest hotel de 4 stele oferă o ospitalitate cretană originală, îmbinată cu confort și facilități...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,5
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 233 evaluări

Caramel, A Resort to Live se află în staţiunea Adelianos Kampos din Rethymnon. Are piscină în aer liber. Oferă un restaurant şi unităţi de cazare decorate cu gust, unele cu vedere la Marea Cretei.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 469 evaluări

Situat chiar pe plaja cu nisip, Grecotel White Palace cu facilitățile sale de luxPachetul -In Living oferă un concept unic de vacanță, combinând un design deosebit, servicii de concierge 24/7,...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,6
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 59 evaluări

Uzenie All Suites Boutique Resort - Adults Only se află în Adelianos Kampos, la câțiva pași de Plaja Adelianos Kampos, și pune la dispoziție o piscină în aer liber, un centru de fitness, o grădină și...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,6
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 143 evaluări

Înconjurat de grădini amenajate ce se întind pe 8 hectare, acest hotel de 5 stele include 4 piscine şi 4 restaurante, situate pe o plajă de nisip de 500 m lungime.

Mai multe locuri de explorat, mai multe moduri de a le vizita