
De la
RomâniaTotul a fost excepțional!!! Doamna de la recepție foarte amabila, primitoare, comunicativa. Camerele curate, așternutul avea un miros foarte frumos, cald, spatios,liniste.Am fost 2 familii, copiii s-au simțit foarte bine la piscina, s-au distrat. Micul dejun bogat, variat inclusiv lapte cu cereale pentru copii. Am fost foarte mulțumiti! Vom reveni cu tot dragul! 🤗🤗😊