Direct la pagina principală

Destinații promovate pentru hotel cu parcare

Inspirație pentru destinații pentru călătoria dvs. - găsiți un hotel cu parcare

Phnom Pen

394 hoteluri cu parcare

Cele mai bune hoteluri cu parcare din Phnom Penh Municipality

Descoperiți selecția noastră excelentă de hoteluri cu parcare din Phnom Penh Municipality

Filtrare după:

Clasificare după nr. de stele
Scor din evaluări

Caravan Hotel by EHM

Hotel în Daun Penh,Phnom Pen

Cu o locație ideală în centrul orașului Phnom Pen, Caravan Hotel by EHM pune la dispoziție camere cu aer condiționat, o piscină în aer liber, WiFi gratuit și un centru de fitness.

A
Alexandru Viorel n
De la
România
Hotel ok pentru 2 nopti , patul confortabil ,pozitionarea fata de zonele de interes
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,3
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.324 evaluări
Preț de la
THB 2.288,92
1 noapte, 2 adulți

Jungle Addition

Hotel în Daun Penh,Phnom Pen

Jungle Addition se află în Phnom Pen și are o piscină în aer liber, o grădină, o terasă și un bar. Acest hotel de 4 stele oferă depozit de bagaje.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,5
Excepţional - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.362 evaluări
Preț de la
THB 2.381,47
1 noapte, 2 adulți

The Peninsula Phnom Penh

Hotel în Phnom Pen

The Peninsula Phnom Penh se află în Phnom Pen și are o grădină, un lounge comun, o terasă și un bar.

D
Dalea
De la
România
Foarte bun, personal operativ, foarte entuziast.
Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.096 evaluări
Preț de la
THB 2.008,94
1 noapte, 2 adulți

Luxcity Hotel & Apartment

Hotel în Prampir Makara,Phnom Pen

Situat în Phnom Penh, la 1,7 km de capitala Vattanac, Luxcity Hotel & Apartment oferă cazare cu restaurant, parcare privată gratuită, centru de fitness și bar. Are 166 de camere pe 25 de etaje.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,1
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.106 evaluări
Preț de la
THB 1.680,86
1 noapte, 2 adulți

Penh House Hotel

Hotel în Daun Penh,Phnom Pen

Penh House Hotel se află în Phnom Pen și are o piscină în aer liber, un centru de fitness, o grădină și un bar. Acest hotel de 4 stele oferă un serviciu de concierge și un birou de turism.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,3
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.366 evaluări
Preț de la
THB 2.301,61
1 noapte, 2 adulți

Palace Gate Hotel & Resort by EHM

Hotel în Daun Penh,Phnom Pen

Situat într-o vilă colonială franceză restaurată, lângă Palatul Regal, Palace Gate Hotel & Resort oferă cazare în Phnom Penh, cu vedere la râul Tonle Sap.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,3
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.238 evaluări
Preț de la
THB 4.165,56
1 noapte, 2 adulți

Aquarius Hotel and Urban Resort

Hotel în Daun Penh,Phnom Pen

Situat la doar 700 de metri de râul Tonle Sap, Aquarius Hotel and Urban Resort oferă o piscină infinită cu apă sărată în aer liber, iar oaspeții se pot bucura de o masă la restaurantul în aer liber...

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,2
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 2.166 evaluări
Preț de la
THB 1.948,47
1 noapte, 2 adulți

Harmony Phnom Penh Hotel

Hotel în Daun Penh,Phnom Pen

Hotelul Harmony Phnom Penh pune la dispoziție o piscină infinită amplasată pe acoperiș și o terasă la soare și se află la 15 minute de mers pe jos de Palatul Regal.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 2.031 evaluări
Preț de la
THB 1.799,80
1 noapte, 2 adulți

Plantation Urban Resort & Spa

Hotel în Daun Penh,Phnom Pen

Situat central în Phnom Penh, Plantation Urban Resort & Spa se află chiar în spatele Palatului Regal.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,4
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 3.930 evaluări
Preț de la
THB 3.157,24
1 noapte, 2 adulți

Mecon Hotel

Hotel în Daun Penh,Phnom Pen

Cu o locație ideală în Phnom Pen, Mecon Hotel are WiFi gratuit, o piscină în aer liber și un centru de fitness. Acest hotel de 4 stele oferă un bancomat și un serviciu de concierge.

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 378 evaluări
Preț de la
THB 979,58
1 noapte, 2 adulți
Toate hotelurile cu parcare din Phnom Penh Municipality

Cele mai rezervate hoteluri cu parcare din Phnom Penh Municipality luna aceasta

Vedeți tot

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,5
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 4.652 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,4
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 3.930 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 378 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 9,0
Superb - Ce părere au avut alți oaspeți, 2.031 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,5
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.543 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,8
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.477 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,7
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 21 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,4
Foarte bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.699 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 8,7
Fabulos - Ce părere au avut alți oaspeți, 6 evaluări

Popular printre oaspeții care rezervă hoteluri cu parcare în Phnom Penh Municipality

Scor din 10, evaluarea oaspeților 7,6
Bine - Ce părere au avut alți oaspeți, 1.417 evaluări

Întrebări frecvente despre hoteluri cu parcare situate în Phnom Penh Municipality

Mai multe locuri de explorat, mai multe moduri de a le vizita