2. Emiráty hodnocení hotelů

8,1

9,1

8,8

• Hodnocení napsáno: 27. dubna 2024

• Classic Studio Suite with Complimentary Shuttle to La Mer Beach (inclusive of Beach Mats & Beach Towels), BurJuman Mall and Outlet Mall

Zamluvil jsem si původně hotel Savoy Park Hotel Apartmens na 1 noc, avšak po příjezdu nám sdělili, že naše rezervace byla změněna na hotel Savoy Park, který stojí o 100m vedle. Tento hotel vypadal ve skutečnosti o něco lépe a pokoj, který jsme dostali, předčil má očekávání a byl o dost větší, než původně rezervovaný. K dispozici střešní bazén, Jacuzzi, posilovna... Ráno výborná snídaně se spoustou ovoce a mnoho druhy jídel, které jsem ani neochutnal,ale vypadaly moc dobře. Ovocné džusy dobré kvality a káva také dobrá. Celkově jsem velmi spokojený, za vynaložené prostředky jsem neočekával takto kvalitní služby. Obsluha velmi milá, jsou uctiví a snaží se s čímkoliv pomoci. Moc děkuji.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 15. ledna 2024

dobry
    • Triple studio with kitchenette, Complimentary Shuttle to La Mer Beach (inclusive of Beach Mats & Beach Towels), BurJuman Mall and Outlet Mall

koberec

Obslucha

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 2. prosince 2023

Nemám co vytknout.

Ochotný personál, ubytovali nás už v 8hodin ráno i přesto, že běžně je check in od 14 hodin. Během pobytu jsem měla narozeniny a od hotelu jsem dostala dort a přání,, což bylo moc milé.

• Hodnocení napsáno: 24. listopadu 2023

Zklamalo nás hotelové fitness, bylo opravdu maličké a stav posilovacích strojů nebyl ideální.

Byli jsme spokojení. Personál byl velmi ochotný a nápomocný. Hotel byl v dochozí vzdálenosti na metro. Snídaně byla dobrá. Bylo fajn, že jsme mohli využít zdarma dopravu na pláž.

• Hodnocení napsáno: 28. října 2023

Není nic, co se nám nelíbilo, jen jsme se cítily trošku provinile, když jsme u bazénu trávily delší čas a po celou dobu tam s námi musel být personál hotelu. Chápu, že šlo hlavně o bezpečí hostů a ev. i servis, pokud by si host něco přál donést, ale nedokáži si představit trávit více hodin ve 40st. v obleku.....

Snídaně se podávala formou švédských stolů, byla pestrá a každý si určitě vybral. Kromě jiného oceňuji dostatek ovoce a zeleniny. Bazén byl otevřený od 8-20h a v horkém počasí jsme jej plně využívaly. Velmi se nám líbilo i třídění odpadů. Personál ochotný, slušný a trpělivý - jazyková bariéra - využívaly jsme translator

• Hodnocení napsáno: 22. března 2023

Skvělá lokalita, blízko na metro, do centra lze pěšky. V blízkosti výborné a cenově výhodné restaurace. Hodně jsme využívali shuttle bus na pláž. Personál velmi milý a ochotný.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 27. ledna 2023

Snídaně skvělá formou bufetu, personál pohodový a ochotný, pokoje čisté, nedaleko metro. Za nás spokojenost ☀️

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 25. listopadu 2022

Vybaveni nadobim,

• Hodnocení napsáno: 24. února 2022

Rozkládací gauč byl strašný. Měkká matrace v které tlačily pružiny. Vybavení v koupelně by vyžadovalo údržbu.

Velice příjemný a ochotný personál. Snídaně byly super, vybrali jsme si vždy. Hotel vypadá moc pěkně.

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 18. prosince 2023

Pokoje pěkné a čisté, personál příjemný.

• Hodnocení napsáno: 15. prosince 2023

Poměrně dál od stanice metra (cca 15min chůze), v kuchyni velmi špatný odtok vody.

Velmi čistý a útulný pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, zdarma odvoz na pláž a zpět, také do Dubai mall. Personál byl velmi milý a nápomocný.

• Hodnocení napsáno: 25. března 2022

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 11. března 2023

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 15. ledna 2023

• Special Offer - Studio - Free Bus service to La Mer Beach at Jumeirah with Beach Mats & Beach Towels

• Hodnocení napsáno: 11. ledna 2023

• Hodnocení napsáno: 21. května 2022