2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Korutany hodnocení penzionů a B&B
  4. Schiefling am See hodnocení penzionů a B&B
Rakousko Schiefling am See Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Gasthof Pension Bürger Průměrné hodnocení: 8,3

„Večeře byly naprosto exluzivní. Pokrmy byly připraveny z kvalitních surovin, ryby ve vynikající kvalitě a úpravě. Menu sestavováno s citem a nápadem. Chutně připravený velký zeleninový salát ke každé večeři. Vzhledem k pobytu mimo sezonu nebyl zeleninový bar. Po večeři následoval dezert, za který by se nestyděl ani mistr cukrář. Snídaně byla velmi dobrá. Kvalitní čerstvé pečivo,ovoce, ovocné džusy, výběr ze salámů, sýrů, vařená vejce, marmelády, med, cereálie, ovocné jogurty, domácí bábovky. Káva byla podávána z automatu. Velmi dobrá a kvalitní.Bohužel nefungoval mléčný program. Vynikající horká čokoláda. Personál milý a velmi pozorný. Pokoje čisté, každý den pečlivě uklizené. Zařízení restaurace i penzionu je starší, ale kvalitní. Trávili jsme zde pět dní květnové dovolené na kolech. Můžeme vřele doporučit i jako výchozí bod pro poznávání okolních jezer.“

• Haus Falle Průměrné hodnocení: 9,2

„Snídaně byla rozmanitá. Dojmy z pobytu v penziounu velmi příjemné. Obdrželi jsme slevové karty na vstupy do zajímavých míst.“

• EuroParcs Wörthersee Průměrné hodnocení: 8,1

„Snídani jsme neměli, líbilo se nám pěkné počasí, to jsme měli štěstí. Byli jsme překvapeni, že naše ubytování bylo v hobitích sudech, o čemž jsme dříve nevěděli, nebot to nebylo možné to najít na internetu,, mělo to být v popisku při objednání ubytování, určitě bychom si objednali něco jiného. Mysleli jsme si, že budeme mít pokoj s koupelnou ve zděném normálním penzionu, takže jsme byli zklamaní, pro nás chodit do umývárny a na WC 150 m bylo nepříjemné.“

• Haus Kaiser Průměrné hodnocení: 9,1

„Naprosto úžasní, přátelští a ochotní majitelé. Parkování u domu, každé ráno možnost čerstvého pečiva až ke dveřím. Apartmán čistý a vybavený, balkon s nádherným výhledem na Karavanky. Zahrada s bazénem a dalším vyžitím (nejen) pro děti také skvělá. Vládne zde klid a pohoda. :) K jezeru i za dalšími turistickými atrakcemi je to pár minut autem. My byli naprosto spokojení. ❤🤍❤“

• Gasthof Pension Bürger Průměrné hodnocení: 8,3

„dobrá snídaně, usměvavý ochotný personál, často jezdíme touto trasou pracovně do Itálie, velmi rádi se sem vrátíme.“

5 nejlepších B&B a penzionů

podle 1 694 hodnocení na Booking.com napsaných pro B&B a penziony