2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Тіроль: відгуки про готелі
  4. Кірхберг: відгуки про готелі
Австрія Кірхберг Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Lifthotel Оцінка за відгуками: 8,1

“Дуже здивувала ціна для регіону. Номер був просторий та дуже чистий, персонал привітний, місцина дуже атмосферна. Дуже сподобалось, можу рекомендувати всім.“

• Gasthof Skirast Оцінка за відгуками: 8,9

“Дуже затишний сімейний готель трохи за містом Кірхберг, але, якщо ви на машині, то це не проблема. У нас був стандартний номер, але він достатньо зручний та має окрему зону, де є диван та стіл. Гарні сніданки з омлетом, йогуртами, нарізкою та свіжими булочками. Ми відвідали ресторан при готелі, де мали приємну смачну тірольську вечерю з великими порціями та гарячим глінтвейном. Гарний, чистий СПА. Ми їхали покататись на лижах, рядом з готелем є підйомник, але сині траси з цього підйомнику досить складні для новачків, тому ми машиною їздили до підйомнику у Клаузен. Якщо ви досвідчений лижнік, то нікуди їздити не потрібно, з цього підйомника ви зможете кататись по всьому курорту. У готелі є окрема кімната, де можна посушити лижний інвентар, завжди було достатньо місця.“

• Almhof Kitzlodge - Alpine Lifestyle Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Перш за все мені сподобалось співвідношення ціна/якість. Апартаменти достатнього розміру для сімʼї з дітьми. Є дві повноцінні шафи для одягу. Є все необхідне для приготування їжі. Кава і цукор також були. Чудовий вид з тераси. Зовсім близько до лижної траси.“

• Almhof Kitzlodge - Alpine Lifestyle Hotel Оцінка за відгуками: 8,6

“Великі апартаменти з кухнею. Чисто, охайно.Затишно. Чудовий вид з вікон. Чуйний персонал.“