2. Rakousko hodnocení hotelů

9,1

8,5

• Hodnocení napsáno: 15. března 2024

• Studio č. 121 pro až 2 osoby

Velmi pěkné,čisté ubytování dokonce i naše autíčko si to užilo v podzemnich garážích.Lokalita super,blízko na sjezdovku v Kaprunu.Výhodou byla taky kuchyňka kde jsme si mohli udělat jídlo.Velká spokojenost.

• Hodnocení napsáno: 8. března 2024

• Apartmán č. 125 pro až 4 osoby

Dobře vybavený moderní apartmán,bonus sauna po lyžování!!! Lyžařská střediska v blízkosti...vše super!

• Hodnocení napsáno: 7. dubna 2023

• Studio č. 121 pro až 2 osoby

Nefunkční sprchy u sauny znamenaly sprchování na pokoji :(

• Hodnocení napsáno: 30. března 2023

pekné, milé a čisté miesto
    • Studio č. 124 s balkonem pro 2 osoby

Iba drobnosti a pozorovania, na ktorých nezáleží, ale dajú sa zlepšiť. - pár pavučín na lampách v izbe - v popise je uvedené, že je na izbe Nespresso kávovar - na základe iných hotelov som mala očakávanie, že k nemu budú aj kapsle, no neboli tam. Zato tam bol ešte aj kávovar na filter a kapsle sa dajú kúpiť. Bolo by však fajn to vedieť vopred - trošku chaotické rozmiestnenie lyžiarne a parkovacieho miesta - bývali sme v jednej budove , mali sme tam aj lyžiaren a parkovanie sme mali pod druhou budovou. Ale vsetky budovy sú podzemnou garážou prepojené, čo je skvelé - žiadajú hostí o triedenie odpadu, čo je samo o sebe super, ale koše na triedený odpad nie sú v apartmáne a je tam iba jeden veľký igelit - fitko je tvorené zo štyroch strojov (pás na behanie, bicykel a pod.) ale je prístupné, iba ak je otvorená sauna, takže doobeda nie - k dispozícii je vyhrievaná lyžiaren, ale je tam oznámenie, že neberú zodpovednosť za stratené veci. Poskytuju službu, ale využiť ju môžete iba na vlastné riziko, čo mi prišlo zvláštne. Je však s prístupom na kartu. - v poskytnutých letákoch v apartmane sú niektoré informácie nepresné (sauna nebola zapnutá na žiadosť, ale bola zapnutá vždy v otváraciu dobu, reštaurácia nebola cez cestu, ale priamo v budove) - v lete, ak chcete spať pri otvorenom okne, budete počuť zvony z kostola hneď vedľa. So zavretými oknami to problém nebol vôbec.

príjemný a nápomocný personál, čisté ubytovanie, prítomnosť reštaurácie na prízemí, podzemné parkovanie, čistá sauna, dbanie o recykláciu odpadu, poskytnuté čistiace prostriedky, dostatok uterákov, poskytnutý sprchový gél a mydlo, možnosť uskladniť bicykle

• Hodnocení napsáno: 14. března 2023

Ubytování je velmi pěkné na dobrém místě. K dokonalosti mi chybělo více informací před pobytem.
    • Apartmán Premium č. 304 pro až 10 osob

Pokoj nebyl připraven dle předchozí domluvy v 16:00, ale až v 16:45, což po 6ti hodinách řízení se 4 dětmi prostě řešit nechcete. Apartmán je inzerován pro 10 osob, vybavení kuchyně tomu u některého druhu nádobí neodpovídá - např. 7 hrnků na čaj. Pro pobyt na 6 nocí byly na pokoji pouze 3 tablety do myčky. Uvítal bych rovněž informaci před pobytem, že kávovar na pokoji je na kapsle Nespresso. O zvonu blízkého kostela jsme věděli, dá se na to zvyknout. Hned druhý den jsme hlásili na recepci, že jedna ze sprch neodtéká. Dostavil se instalatér, ale závadu do konce našeho pobytu neodstranil. Nikde jsme se také před pobytem nedozvěděli, že vstup do sauny je zakázán osobám mladším 16ti let.

Strategické umístění v krátké dojezdové vzdálenosti do všech významných lyžařských center. Dostatek parkovacích míst. Apartmán s terasou byl v přízemí, proto jsme mohli lyžařské vybavení velmi snadno nakládat/vykládat z/do auta. Kvalitní provedení vybavení apartmánu. Podlahové topení i přes nízký stupeň vyhřívání stále udržovalo velmi příjemnou teplotu v apartmánu. Velkou výhodou byly 3 koupelny pro naši skupinu 9ti osob. Velký jídelní stůl a prostorný obývací pokoj.

• Hodnocení napsáno: 10. března 2023

• Apartmán Superior č. 323 pro až 4 osoby

Pekne ubytování, podzemní garáže a vyhřívaná lyzarna

• Hodnocení napsáno: 16. ledna 2023

• Apartmán Premium č. 304 pro až 10 osob

vybavení je snad ještě hezčí než je na obrázku; vypadá to na soukromá apartmánový komplex, takže ubytovaných lidí jen hrstka a všude vládla pohodová atmosféra

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 21. prosince 2022

• Apartmán Superior č. 312 pro až 8 osob

Sauna nebyla nahřátá v 19 h, přestože jsme dostali informaci že funguje do 21 hodin , jak v pátek tak i v sobotu. Takže jsme neměli možnost ji využít a přitom jsme hledali ubytování zásadně se saunou.

Termínem pobytu byl prosinec 2022

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2022

• Apartmán Superior č. 323 pro až 4 osoby

Nádherně vybavený apartmán, výborná poloha pro všechny aktivity v okolí Zell am See. Vřele doporučuji.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 18. července 2022

Nádherné
    • Apartmán č. 315 pro až 4 osoby

Pěkné ubytování v centru městečka. Podzemní garáže a velká kolárna (lyžárna) v objektu. Obchod s potravinami a dalším zbožím 200m od penzionu

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 28. června 2022

Úžasné!
    • Apartmán č. 125 pro až 4 osoby

Recepční byly velmi milé, vše dokázaly vyřešit, se vším pomohly. Opravdu super!! Apartmán byl prostorný, skvěle zařízený, v kuchyňském koutu nechyběla lednice s mražákem, trouba a mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, toustovač a kávovar na kapsle. Parkovat se dá v podzemních garážích. V blízkosti je obchod, kde se dá koupit úplně vše od potravin, přes drogerii a spotřební zboží. Výhled z apartmánu byl úžasný!

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 17. června 2022

prijedeme znovu, uzasne bydleni ,personal,obliha restaurace,kuchar, mistni vína i pivo,skvela lyzovacka jako vzdy

vse bylo skvele

vse skvele a skvela i kuchyne v restauraci v prizemi

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 21. února 2022

• Apartmán Superior č. 322 pro až 6 osob

Snad jediná věc je nepřítomnost někoho na recepci. Recepce byla otevřena pouze dopoledne od 8:00 - do 11:00 bohužel skibus jezdí ve stejnou dobu a proto nebylo možné nekoho zastihnout. Měli jsme třeba problém s kartou a nempohli se dostat do wellnes,nebo doplnění toaletního papíru.Jsou to drobnosti ,ale dokáží znepříjemnit pobyt. Stačilo by otevřít 7:30.

Velice dobře vybavený apartmán .hodně úložných prostorů.pěkné koupelny. pěkná restaurace na večeře. Skibus hned před hotelem.

Termínem pobytu byl únor 2022

• Hodnocení napsáno: 3. ledna 2022

• Studio č. 121 pro až 2 osoby

Krásné, moderně zařízeno, čisté, dobra matrace, příjemný personál, krytá garáž, restaurace 👌 sauna, sprcha perfektní, doporučuji.

Termínem pobytu byl leden 2022

• Hodnocení napsáno: 8. července 2021

• Apartmán Superior č. 323 pro až 4 osoby

Apartmany nove, vse ciste, lokalita i personal vyjimecne. Jediny problem jsou kostelni zvony na hodinach ktere jedou celou noc a v 6hod rano maji navic specialni seanci cca 1 min.

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 13. března 2023

• Apartmán Superior č. 322 pro až 6 osob

Nefunkční mikrovlnná trouba, což byl s ohledem na pobyt s kojencem trochu problém. Sauna sice v provozu, ale uzavřené sprchy, na což nás nikdo v recepci neupozornil, takže jsme zpocení ze sauny museli jít v ručníku do pokoje.

Klidná lokalita, blízko do Zell am See i do Kaprunu, podzemní garáž bez poplatku navíc. Krásný, moderní a prostorný apartmán s velkým balkónem a výhledem na hory. Vstřícnost pracovníků recepce kvůli pozdnímu check-inu.

• Hodnocení napsáno: 15. února 2023

6,0
    Pokud je neco napsano na bookingu hotel by to mel splnovat

Chovani hostitele

Termínem pobytu byl únor 2023