2. Rakousko hodnocení hotelů

8,2

9,4

• Hodnocení napsáno: 8. února 2024

• Třílůžkový pokoj Deluxe

Vše naprosto v pořádku. Milý personál, super prostředí, krásný pokoj.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 26. července 2023

• Třílůžkový pokoj Deluxe

- Vstřícnost personálu. - Lokalita celkově. - Výhled, prosklená stěna ven z pokoje. - Za krásné noční bouřky vše drží, těsní.

• Hodnocení napsáno: 13. února 2023

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

Ubytování na krásném místě. Milý a vstřícný personál.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 3. února 2023

Mají měkčí matrace.

Velmi milý, úslužný a ochotný personál. Fantastické místo, kousek od vrcholu a od 5 prstů.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 15. září 2022

• Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

Vše velmi luxusní, personál úslužný, prostředí krásné, navíc jsme měli velmi dokonalé počasí a o to lepší zážitek to byl.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 2. srpna 2022

Úžasný zážitek
    • Apartmá se saunou

Fantastické místo ve výšce cca 2100m, z apartmánu nádherný výhled, kdo chce, může být za 25 minut klidnou chůzí na 5fingers vyhlídce. Večeře i snídaně byly výborné, personál velmi přátelský a ochotný, vše proběhlo v naprostém pořádku. Cestovali jsme autem, které jsme nechali přes noc pod lanovkou na parkovišti, nahoru se dostanete lanovkou, ale můžete jít i pěšky. Když přijedete nahoru (vystupujete 2. stanici lanovky) a máte to štěstí, že vám vyjde počasí, otevře se vám jiný svět - nádherné horské scenérie, pohled na ledovec, kousek od Lodge vyhlídka na jezero a městečko Hallstatt. Po cestách můžete zrelaxovat v sauně, kterou apartmán nabízí, posadit se do sedačky a dívat se na hory, kde se mimochodem přímo pod vámi mohou pást ovečky, nebo zajít do restaurace, kde je možnost i venkovního posezení.

• Hodnocení napsáno: 25. července 2022

cena o neco vyssi ale za tu lokalitu je to pochopitelne . K cene za chatu musi kazdy zapocitat lanovku .

-nic nemůžu vytknout

Chata na bezvadnem miste na vrcholu hor s krasnym vyhledem . Rodinny pokoj s koupelnou byl idealni na jednu noc . Čisty , personal mily , a vstricny .

• Hodnocení napsáno: 23. července 2022

• Postel v 10lůžkovém smíšeném společném pokoji

loalita naprosto výjmečná personál milý a paní majitelka úžasná. ubytovala bych se hned znova.

Termínem pobytu byl červen 2022

• Hodnocení napsáno: 23. července 2022

Nic.

Stylově zařízené menší pokoje v nádherné lokalitě, perfektně čisté. Ochotný personál. Snídaně s dostačujícím výběrem, dobrá restaurace. Snadno dosažitelné lanovkou.

• Hodnocení napsáno: 22. července 2022

Profeionální a přátelský přístup s úsměvem na tváři, který velmi potěší.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

Velmi profesionální a hlavně přátelský přístup veškerého personálu. Velmi jsme byli pobaveni, když při zařizování check-in v angličtině na nás obsluha promluvila velmi dobře česky a popřála příjemný pobyt a sdělila vše potřebné.

• Hodnocení napsáno: 21. července 2022

Klidné dechberoucí místo.
    • Třílůžkový pokoj Deluxe

Jen šampon aj. hygiena byla na chodbě. To jsme si nevšimli.

Měli jsme pokoj s velkými prosklenými okny. Výhled byl opravdu WOW. Připlacení si za tento pokoj vážně stál. Personál byl velmi ochotný, nápomocný. Hlavně večeře a snídaně probíhají v naprostém klidu, tím, že je místo dostupné pro turisty vesměs jen lanovkou od/do určitých hodin. Snídaně obsahovala: ovoce, sýry, šunky, čerstvé pečivo, vločky, musli, jogurty, džemy, nutelu, džus. Čaj a kávu jsme si objednali u stolu od číšníka, načež přinesl každému menší konvičku. Paráda, doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 4. července 2022

Cena za výhled a ranní hory bez turistů.
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

Mrzela mě velikost koupelny a wc (velmi stísněné a nepohodlné), a špína pod postelí, kam když si pes zalezl, byl celý obalený od prachu a drobečků. Avšak jsme jen lidé a krásný výhled nám to všechno vynahradil.

Lokalita s dechberoucím výhledem (z okna pokoje). Skvělý ranní start na vyhlídky, které je možné zažít bez lidí. Snídaně podle mě neurazí, ani nenadchne. 3 druhy pečiva- houska, rýžové plátky a celozrnná houska, jablko/pomeranč, musli s čím si vzpomenete. Teplá kuchyn (vejce, párky..) za příplatek. Čaj a káva v ceně. Chyběla mi nějaká variace šunky, byl jen sýr/salám/paštika/marmeláda. Personál velmi milý, jak slovenský klučina tak zaměstnanci restaurace. Za přístup k psovi dávám 5/5- žádné problémy. :)

• Hodnocení napsáno: 21. dubna 2022

lokace

Termínem pobytu byl březen 2022

• Hodnocení napsáno: 25. srpna 2021

Zazijte fantastickou chatu Lodge
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

Chatu Lodge jsme volili pro dvoudenní alpskou turistiku. Ostatne na vrcholu ma smysl zustat jen jednu noc (max dve). Zaparkovali jsme u spodni stanice lanovky a dal sli pesky - coz je namerene prevyseni 1500 m nahoru, cca 8 km a 5 hodin sportovni chuze. Ve spodni casti na ceste mezistanici je upravena cesta se stupnemi, takze se to da jit i v beznych sportovnich botech. Cestou clovek vidi fantastickou prirodu i vodopad. Na mezistanici je nova restaurace - vyzkousel jsem skvelou gulasovku. Horni cast uz je misty po skalach a to doporucuji pevnejsi trekovou obuv. Ale porad se jedna o celkem bezne schudnou cestu, zadne splhani. A horska priroda kolem je zase uplne jina a naprosto uchvatna. Samozrejme - nahoru se da jet i kabinovou lanovkou a mnoho turistu a ubytovanych toho vyuziva, takze tu byly cele rodiny i s malymi detmi, mlade pary v mestskem obleceni i seniori. Jen pripominam - nezapomente na teple obleceni proti vetru. Vice jak polovina turistu byli cesi. Chata Lodge na vrcholu Krippensteinu nema chybu - skvele pohodlne ubytovani (nemeli jsme panoramaticky pokoj), cistota, wi-fi, uzasne vstricny personal, kde tri osoby mluvi cesky/slovensky, restaurace a terasa s ultimatnim vyhledem na Dachstein, skvela kuchyn a toceny Prazdroj, naprosto dostatecna snidane se svedskym stolem... Na vrcholu je mala rozhledna, kostelik a vyhlidkova terasa 5 fingers na skale 1400 metru nad jezerem Traun a mesteckem Hallstatt a Obertraun. Vyhledy na okolni hory se opravdu nedaji popsat ani vyfotit. To musite zazit! Je tam i gratis dalekohled. Cestu dolu jsme volili do Hallstattu pres chatu Wiesberghause. Je to asi 20 km, prevyseni 400 m nahoru a 2000 m dolu, doba 5,5 hodiny. Cesta je v horni casti hodne pohodlna a je to spis jen takove prijemne horske toulani nadhernou krajinou a prirodou, kdy zapomenete na bezne starosti a jen si to uzivate. Pak se posilnite v Wiesberghause, protoze pak vas ceka uz jen trochu nudny sestup 1500 m k jezeru (3 hodiny). Cele je to totalni bomba!

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 19. srpna 2021

• Rodinný pokoj se sdílenou koupelnou

Snídaně příjemná, jídlo skvělé, dobré pivo, kromě místního kvasnicového čepují i Pilsner. Personál mluví česky, je příjemný, vstřícný. Místo výborné, s výhledem z pokojů na okolní vrcholky, klíčové místo pro vyrážení na okolní túry, Pět prstů, Žralok, horský kostel, futuristická vyhlídka. Personál ochotně poradí, pomůže.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 2. července 2021

Super lokalita,výborný personál a velmi ochotná paní majitelka.

Nic .

Snídaně byla bohatá ,dobrá a velký výběr. Večeře skvělá doporučejeme . Byli jsme tam už jednou ,líbila se nám opět krásná příroda a ubytování skvělé DOPORUČEJEME:

Termínem pobytu byl červenec 2021

• Hodnocení napsáno: 5. srpna 2022

6,0
    Za hodně peněz málo muziky
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a vlastní koupelnou

Ano je sice hezke, ze hotel napise, ze veškeré pokoje maji výhled do hor. Ale jelikož jste v horach je tato informace poněkud zavádějící. Nam se trcil do poloviny okna požární žebřík a pred oknem jsme meli dům s lanovkou. Takze do hor jsme nevideli vubec. Pokoj malickaty, žádné vybavení a koupelna ani nemluvim. Mezi posteli a toaletou slaboucke soupaci dvere. Stěny jako z papiru mezi pokoji. Vse neskutecne slyset z vedlejších pokojů. Jak na levné ubytovně. Za me velke zklamání co se tyce pokoje. Snidane celkem chude. Pečivo, sunka, syr, maslo minimum zeleniny, müsli. Napr. za vajicka uz si platíte zvlast. Hotel je umístěn na pěknem miste, ale pozor na ty pokoje… jen vazne par jich stoji za to…my stesti nemeli. Bohuzel…

Terasa u restaurace a výhled do hor.

Termínem pobytu byl srpen 2022

• Hodnocení napsáno: 5. února 2024

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 21. srpna 2023

• Čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou

• Hodnocení napsáno: 17. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí