2. Rakousko hodnocení hotelů

7,8

8,6

• Hodnocení napsáno: 11. května 2024

• Pokoj Premium

Velmi čisté, uzasne ochotný personal

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 27. dubna 2024

• Pokoj Level se vstupem do salonu Executive

Snídaně v 57. patře byla zklamání. Na místě vládl chaos, dlouho se čekalo na doplnění jídla, celkově mohla být nabídka pestřejší. Očekával jsem od 5* hotelu řetězce Melia ve Vídni větší nabídku džusů než 3* hotel Melia v Madridu - tam byly na výběr 4 druhy. Pečivo nebylo vůbec chutné - rozpečené - tuhé. Čekal bych, že zde bude pečivo pouze čerstvě pečené a z lokálních pekáren. Na wafle jsem čekal půl hodiny po dvou urgencích. Kávovar nefungoval, nezvládl ani připravit horkou čokoládu. Objednaná horká čokoláda byla káva s trochou čokolády, nebyla chutná. Celkově nabídka a hlavně kvalita jídel při snídani byla horší, než v 3* hotelu Melia v Madridu.

Hotel je v nádherné moderní budově v tiché lokalitě. Dostali jsme krásný pokoj s výhledem na Dunaj v nejvyšším patře. Vše čisté, prostorné, kosmetika Rituals, zajímavé okolí hotelu k prozkoumání. Skvělá byla návštěva lounge salonku v ceně pokoje Level- sklenička sektu a občerstvení ve stylu luxusního letištního salonku s krásným výhledem stojí opravdu za to.

• Hodnocení napsáno: 20. března 2024

• Pokoj Premium

není uvedeno, že pokoje jsou pouze do 15 patra.

Průměrná

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 13. března 2024

Skoro perfektní

Blbnul výtah

Pohodlné postele, skvělý výhled, milý personál, čisto a uklizeno

• Hodnocení napsáno: 4. března 2024

• Melia Guestroom

Okolí je velký průšvih....nikam se nedá dostat všude se něco staví a pocit uprostřed staveniště trochu kazí jinak dokonalý výhled a pobyt . Ale stavět se musí ...takže máme pochopení

Ubytování v 15 patře má své kouzlo . Hotel je čistý a tichý . Ale absolutní pecka je výtah ...přijede okamžitě žádné čekání a jede plynule žádná vystřelená raketa z Prateru

• Hodnocení napsáno: 2. ledna 2024

• Pokoj Level se vstupem do salonu Executive

Byli jsme v hotelu jen jednu noc a za pobyt nemám nic by se mi nelíbilo.

Měli jsme pokoj ve 14. patře, výhled byl top. Vybavení pokoje v pořádku dle popisu a fotografií. V pokoji nebyl slyšet hluk z venku. Na metro je to max. 2 minuty pěšky. Snídaně v 57. patře byla výborná, možná jen trochu pomalejší doplňování. Určitě se rád vrátím.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 17. prosince 2023

Letos jsme zde po druhe,neni co vytknout.
    • Pokoj Level se vstupem do salonu Executive

Nevyhoda je stala vystavba okolo hotelu..ale neni slyset.A byl spatny tlak teple vody..takze vlazna.Ale zavadu jsme hlasili na recepci.

Jiz jsme byli po druhe a jsme spokojeni.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 21. listopadu 2023

9,5
    • Melia Guestroom

VÝHLED NA JEŘÁB A STAVENIŠTĚ NA OBRÁZCÍCH PŘI OBJEDNÁNÍ POKOJE BYL VÝHLED NA DUNAJ.

SNÍDANĚ BYLA ÚŽASNÁ I VŠE OSTATNÍ.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 17. listopadu 2023

‘Slabší’ snídaně ..

Krásné pokoje, výhled a milý personál

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 24. října 2023

• Melia Guestroom

Přes zdi vedlejších pokojů bylo slyšet každé slovo, což by se v takovém hotelu rozhodně stávat nemělo.

• Hodnocení napsáno: 15. října 2023

velké očekávání, nakonec nen hezky vyhled
    • Melia Guestroom

Hotel, neodpovídá 5*. Vybavení rozbité, laciné, neudržované, nefukcni dveře na wc, prach kam se podívám, za mě velke zklamání od tohoto hotelu. Velké zklamání i z 57 Louge, přístup barmanů naprosto otresny, nezažila jsem takový přístup. Barman normálně sám od sebe přišel k nám, když jsme stali na vyhlídce, že nás jde zkásnout, to jsem teda absolutně nepochopila, v takovém hotelu.

Krásný výhled, personál hotelu milý,pohodlná postel

• Hodnocení napsáno: 17. dubna 2023

• Pokoj Level se vstupem do salonu Executive

Na hotelu bylo všechno fajn, jediná vada na ,,kráse" je placené parkování přímo v místě hotelu za 30€ na den..

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 28. března 2023

• Melia Guestroom

Malý snídaňový výběr. Chybějící bezlepkové pečivo. Oschlá zelenina. Probíhající stavba pod okny ruší při otevřeném okně. Drahé hotelové parkování.

Hotel se nachází v blízkosti metra - dobré spojení s centrem a Praterem. Dobrá lokolalita na sportovní vyžití . např, inline bruslení. Moc hezká koupelna apohodlní postel.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 13. března 2023

• Melia Guestroom

Docela tenké zdi, slyšeli jsme všechno z vedlejších pokojů, což nebylo ideální když někdo paří ještě ve 3 ráno. Večer bylo složitější najít recepci, ale není to nic, co by nám vadilo.

Výhled parádní, nevadil nám ani menší pohled na staveniště. Na to, že venku byla skoro vichřice nebylo to na pokoji poznat. Super rychlý check in a check out. Zařízení pokoje dostačující.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 28. února 2023

• Melia Guestroom

Plánovaný check-in v 15 hodin se protáhl až do 16.15 hodin, protože pokoje nebyly připravené. V pětihvězdičkovém hotelu bych čekala alespoň obouvák na pokoji a rozhodně bych neočekávala omlácený nábytek a nezakryté kabely (viz foto).

Exkluzivní snídaně, velmi pohodlná postel, luxusní interiér koupelny, stanice metra před hotelem

• Hodnocení napsáno: 20. února 2023

• Pokoj Level se vstupem do salonu Executive

V THE LEVEL uklidili veškeré jídlo v 17:10, i když je otevřeno do 19:00, podivné! Snídaně neodpovídala exkluzivnímu místu v 57. patře. Základ každé snídaně - míchaná vajíčka byla zcela suchá, skoro se nedala jíst. Nedostatek pečiva, ostatní běžný standard...

Úžasný výhled, skvělá lokalita.

• Hodnocení napsáno: 18. února 2023

• Melia Guestroom

nedostali jsme se všichni na snídaní do vyhlídkové restaurace, ikdyž vše bylo objednáno v rezervaci.

• Hodnocení napsáno: 15. února 2023

Nadstandartni hotel,luxusni vybaveni..
    • Pokoj Level se vstupem do salonu Executive

Pri prijezdu neznalost mladicke recepcni,ktera se na nase otazky vetsinou ptala dalsi recepcni.Ve 20.00 nam bylo sdeleno,ze neni na hotelu nikdo,kdo by nam poskytl kartu na parkovani v hotelu.Nastesti se objevila vstricnejsi zamestnankyne,ktera byla skvela a vse vyridila,i nas uvedla do salonku v 57.patre.Dale nas prekvapil uklid obcerstveni ve VIP salonku jiz v 19.00,kdyz byl v provozu do 21.00,snad abychom nesnedli a nevypili vice,nez je zdravo..to pusobi dost nevhodne.

Snidane dostacujici,ale dlouhe prodlevy v doplnovani jidla.Personal obcas nerozumnel pozadavkum,ale vzdy jsme se rukama,nohama..domluvili.;-)

• Hodnocení napsáno: 22. ledna 2023

• Melia Guestroom

komplikovanost dostat se tam kam potrebuji - na snidani, veceri, do baru, prestupovani z vytahu do vytahu, blbe oznaceni. Personal tam bud neni nebo jen sedi a neukaze vam kde co presne je. Snidane tragicka na to ze jsem zaplatil upgrade pokoje, tak nebyla o nic lepsi nez vsude jinde....

lokalikta, vybaveni, vzhled

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 8. ledna 2023

Ubytování v oblacích 😃
    • Pokoj Premium

Zápach z odpadu v koupelně… Studená voda…

Hotel je velice hezký, ale za ty peníze by to šlo ještě lépe. Personál je ochotný a milý… Restaurace v 57 patře a bar v 58, jsou perfektní ❤️

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 26. prosince 2022

ubytování s výhledem na celé město❤️
    • The Level Premium Room with Executive Lounge Access

Vybavení pokoje se dalo pohrát trochu více, aby to sedlo jako prdel na hrnec!

Samozřejmě exkluzivní výhled na město a vana uprostřed obýváku😍😍😍

• Hodnocení napsáno: 15. prosince 2022

• Melia Guestroom

Výhled z pokoje nebyl takový, jak jsem si představovala. Chápu , že všichni nemohou mít nádherný výhled, Ale hotel mě mohl upozornit a já bych si ráda i připlatila. Byl to dárek a očekávání byla větší.

Snídaně výborná, personál úžasný, čisto, všechno bylo krásné krom výhledu.

• Hodnocení napsáno: 21. listopadu 2022

• Melia Guestroom

Dlouhé čekání na recepci při check-inu. Cca 30 minut. Dále nám v pokoji furt něco pípalo.

Interiér. Nádherný pokoj.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2022

• Melia Guestroom

nutnost objednat a čekat na večeři v horní restauraci

snídaně výborná, lokalita mimo centrum

Termínem pobytu byl listopad 2022