2. Comentarii despre hoteluri în Bosnia şi Herzegovina
  3. Comentarii despre hoteluri în Bijeljina
Bosnia şi Herzegovina Bijeljina Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• SIMIKIC Z Scor din comentarii: 9,8

„Am fost foarte mulțumiți de apartament si de primirea cordială si generoasă a proprietarului, care ne-a așteptat cu toate cele necesare si chiar mai mult : cafea, ciocolată, țuică de casă, fructe... Apartamentul era cald si primitor iar noi ne-am simțit ca acasă. Mulțumim pentru găzduire si recomandăm cu drag.”

• Studio apartmani Emili apartman br 2 Scor din comentarii: 9,9

„Apartamentul este foarte frumos, modern, amenajat cu gust, dotat cu absolut toate cele necesare. Curățenia este impecabia iar parcarea este chiar lângă casa. Ne-am simtit foarte bine si confortabil. Mulțumim gazdelor.”

• Hotel Intergaj Bijeljina Scor din comentarii: 8,7

„Amabilitatea personalului, apartamentul destul de spatios, precum si amplasarea acestuia foarte aproape de centru si lac.”

• Stan na dan Bijeljina Niki Scor din comentarii: 9,9

„Tot foarte curat și frumos”

• Duplex House Scor din comentarii: 9,7

„O casa independenta cu terasa ,curte si loc de parcare intr-o zona linistita.Fiind prima cazare la inceput de vacanta ,pentru noi, era excesiv de dotata fata de ceea ce aveam nevoie.A fost ca si cum am primit cheia de la niste prieteni buni si am lasat o suma modica pentru utilitati. Am primit si fructe proaspete din gradina...Oameni deosebit de frunosi.”

• Stan na dan Bijeljina Niki Scor din comentarii: 9,9

„Gazda e foarte amabil și inspira încredere sigur daca mai vin in Bosnia o să mă cazez doar aicia”

• Family apartman Bijeljina Scor din comentarii: 9,7

„Un weekend foarte fain cu mult soare”

Cele mai bune 30 hoteluri din Bijeljina