2. Болгарія: відгуки про готелі
  3. Dobrich Province : відгуки про готелі
  4. Добрич: відгуки про готелі
Болгарія Добрич Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Park Hotel Izida Оцінка за відгуками: 9,1

“Чудовий отель. Привітний персонал, гарний вигляд з номера на парк, комфортно та затишно. Зупиняюсь вже не в перший раз. Сніданки смачні.“

• Hotel Dobrudja Оцінка за відгуками: 8,3

“Привітливий персонал. Чистий номер. Смачний сніданок.“

• Апартамент Quattro Оцінка за відгуками: 8,9

“Дуже привітний та відповідальний господар. Велика квартира з усім необхідним. Гарний варіант для відпочинку у середині шляху.“

• Hostel Izida 2 Оцінка за відгуками: 8,5

“Ми зупинилися на одну ніч ,їхавши з Греції.Забронювали номер заздалегідь по букінгу.Я не думала,що в хостелі є такі номера, що кращі ніж в деяких отелях.А би ще не їхати в друге місце реєструватися і брати ключ,було б все відмінно.Все в номері нове і сучасне,чисто. Парковка під номером.Дуже зручно.Від Варни 30 хвилин їзди.Так що рекомендую,включайте Waze і він вас все покаже.На рецепшині дуже приємна була дівчина і любязна.Якщо буду ще раз їхати через ці місьця,то обов'язково зупинюся тут.“

• Hostel Izida 2 Оцінка за відгуками: 8,5

“Кімната простора, дуже зручні ліжка, меблі нові,чисто“

• Apartment Retro 8 Оцінка за відгуками: 9,9

“Апартаменти дуже чисті, затишні, уютні. В наявності є все і даже більше для кількох ночей. Паркінг в наявності біля апартаменів. Рекодундую!“

• Flowers Apartment Оцінка за відгуками: 9,9

“привітна хазяйка, була рада допомогти у будь-чому, гарне розміщення в місті, дуже зручне ліжко“

• Park Hotel Izida Оцінка за відгуками: 9,1

“Готель розташований у парковій зоні, приємне місце для прогулянок. Є тенісні корти , басейн та поруч розташований спорт комплекс.“

10 найкращих готелів - Добрич