Директно към съдържанието
  1. Начална страница на отзиви за хотели
  2. България отзиви за хотели
  3. София отзиви за хотели
  4. Отзиви за DITER Family Hotel

Отзиви за DITER Family Hotel 3 звезди

65, Han Asparuh St., 1000 София, България

№101 от 189 хотела в София

Изборът на гостите

Оценка

На базата на 458 отзива от гости на хотела

8.4

Оценки по категории

  • Чистота

    8.4

  • Комфорт

    8.3

  • Разположение

    9.4

  • Удобства

    8.1

  • Персонал

    9.1

  • Съотношение цена/качество

    8.7

  • Безплатен WiFi

    8.7

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

  • Оценено на: 21 юни 2026 г.

    9.0
    Превъзходен
    • Пътуване за удоволствие
    • Група
    • Двойна стая с 2 отделни легла
    • Престой от 1 нощувка

    Местоположението е най- доброто. Всичко на пешеходно разстояние, а за по- далечни адреси метростанция НДК е наблизо. Стаите са достатъчно големи, тихи, много удобни легла, приятна баня. Отсядаме не за първи път и ще идваме отново.

    Престой през юни 2026 г.

  • Оценено на: 18 юни 2026 г.

    9.0
    Спокоен престой!
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Нямам негативни впечатления!

    Чисто просторно и много комфортно! Всичко беше чудесно!

    Престой през юни 2026 г.

  • Оценено на: 14 юни 2026 г.

    9.0
    Доволни варненци, планиращи повторно посещение.
    • Пътуване по работа
    • Двойка
    • Двойна стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Дребни неща, като липсата на собствен паркинг и свързаната с това лотария относно паркирането.

    Местоположението и уюта на сградата, както и не на последно място, безпроблемното приемане на домашни любимци!

    Престой през юни 2026 г.

  • Оценено на: 10 юни 2026 г.

    9.0
    Майя
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 3 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

    Трябваше да помоля рецепциониста да каже на камериерката да почисти.

    Персонала и местоположението.

    Престой през юни 2026 г.

  • Оценено на: 6 юни 2026 г.

    9.0
    Майя
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Няма кана за топла вода. Камериерката не почисти първия ден и трябваше да кажа на рецепциониста.

    Много птиятен персонал с чувство за хумор. Отлично местоположение на малка уличка в центъра, на няколко минути от градинката на НДК , от бул. Витоша и всякакви магазини и ресторанти. Удобно легло..

    Престой през юни 2026 г.

  • Оценено на: 28 май 2026 г.

    8.0
    Много добър
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Дребни детайли на амортизация.Счупени плочки в банята,паравана на душ кабината.

    Локацията, обслужването

    Престой през май 2026 г.

  • Оценено на: 27 май 2026 г.

    7.0
    Добър
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Двойна стая с 2 отделни легла
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Нямам нещо конкретно. Хотела е приличен за работна нощувка. Кафе/ чай не лоши - като за безплатни

    Локацията на хотела е добра.

    Престой през май 2026 г.

  • Оценено на: 23 април 2026 г.

    7.0
    Добър
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Вечер няма топла вода

    Престой през април 2026 г.

  • Оценено на: 20 април 2026 г.

    9.0
    Превъзходен
    • Пътуване по работа
    • Група
    • Двойна стая с 2 отделни легла
    • Престой от 1 нощувка

    Местоположението е перфектно. Хотелът не предлага закуска.

    Престой през април 2026 г.

  • Оценено на: 16 април 2026 г.

    7.0
    Добър
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Стара и много износена мебелировка, миризма от канала.

    Разположение, услужлив и уважителен персонал на рецепцията. Беше чисто.

    Престой през април 2026 г.

  • Оценено на: 13 април 2026 г.

    9.0
    Превъзходен
    • Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Асансьора беше спрян през нощта

    Уютно място

    Престой през март 2026 г.

  • Оценено на: 23 март 2026 г.

    9.0
    Превъзходен
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Двойна стая с 2 отделни легла
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Местоположението Беше чисто! Посрещнаха ни любезно, топло!

    Престой през март 2026 г.

  • Оценено на: 19 март 2026 г.

    8.0
    Много добър
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Двойна стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Беше чисто,локацията е супер.Добър ресторант точно до хотела

    Престой през март 2026 г.

  • Оценено на: 14 март 2026 г.

    9.0
    Удобно и комфортно!
    • Пътуване за удоволствие
    • Група
    • Двойна стая с 2 отделни легла
    • Престой от 2 нощувки

    Хотелът е на централно място, в близост до НДК и метростанцията /5 мин./, което го прави много удобен за придвижаване. Близо е до "Витошка", има много заведения, магазини, наблизо е и магазин Lidl. Резервацията е без закуска. На рецепцията има кафемашина и машина за топла и студена вода. Чисто и комфортно. В стаята има климатик и хладилник.

    Престой през март 2026 г.

  • Оценено на: 3 март 2026 г.

    9.0
    Превъзходен
    • Пътуване за удоволствие
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Някакъв човек влезе в стаята сутринта без предупреждение.

    Местоположението. Персонала. Възрастният рецепционист беше изключително любезен и с чувство за хумор.

    Престой през март 2026 г.

  • Оценено на: 19 февруари 2026 г.

    9.0
    Превъзходен
    • Пътуване за удоволствие
    • Двойка
    • Двойна стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Страхотна локация, удобно легло, на рецепция имаше безплатни чай, кафе и вода за престоя в хотела.

    Престой през февруари 2026 г.

  • Оценено на: 12 февруари 2026 г.

    9.0
    Фантазия
    • Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая
    • Престой от 2 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

    Нямам забележки. Всичко беше на високо ниво.

    Нивото на обслужване, разположението, спокойната атмосфера.

    Престой през февруари 2026 г.

  • Оценено на: 8 февруари 2026 г.

    7.0
    Добър
    • Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ
    • Двойна стая с 2 отделни легла
    • Престой от 1 нощувка

    Климатикът работеше, но не духаше топло, а хладко, което ми създаде дискомфорт. Предполагам, че трябваше да бъдат почистени филтрите на уреда. При напускането споделих това със служителя на рецепцията. Той се извини и останах с впечатлението, че проблемът ще бъде отстранен.

    Като цяло хотелът е хубав. Отсядала съм там и друг път.

    Престой през февруари 2026 г.

  • Оценено на: 4 февруари 2026 г.

    8.0
    Много добър
    • Двойка
    • Двойна стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Възглавниците бяха неудобни.

    Удобно разположение в центъра. За пореден път отсядаме тук.

    Престой през януари 2026 г.

  • Оценено на: 24 януари 2026 г.

    8.0
    Много добър
    • Пътуване за удоволствие
    • Семейство с малки деца
    • Двойна стая с 2 отделни легла
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Персоналът беше изключително любезен!

    Престой през януари 2026 г.

  • Оценено на: 23 януари 2026 г.

    8.0
    Много добър
    • Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ
    • Двойна стая
    • Престой от 2 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

    Няма паркинг на хотела. Паркирането е изключително трудно. Има паркинг за 30лв на ден, който е частен и не е на хотела.

    Стаята беше хубава.

    Престой през януари 2026 г.

  • Оценено на: 15 януари 2026 г.

    8.0
    Много добър
    • Двойка
    • Двойна стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Местоположение,цената, добро обслужване.

    Престой през декември 2025 г.

  • Оценено на: 13 януари 2026 г.

    9.0
    Превъзходен
    • Пътуване по работа
    • Семейство с малки деца
    • Двойна стая с 2 отделни легла
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    Местоположението и съотношението цена качество.

    Престой през януари 2026 г.

  • Оценено на: 23 декември 2025 г.

    8.0
    .
    • Пътуване по работа
    • Двойка
    • Двойна стая
    • Престой от 1 нощувка
    • Изпратено от мобилен телефон

    .

    .

    Престой през декември 2025 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: