2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

9,8

• Comentariu trimis pe 24 august 2024

Intim, plăcut.
    • Cameră twin sau King superioară

Noi am fost un grup de 9 persoane din care 5 erau copii. La micul dejun erau servite si croissante, dar erau foarte puține, cred ca se puneau in jur de 10 pe un platou, evident, când veneam noi se terminau imediat, așa ca odată cu apariția noastră la masa apărea si paznicul croissantelor care se învârtea intimidant printre copii, într-o zi i-a spus unui copil să nu-și ia și acasă, a fost deranjant mai ales ca noi plătisem pentru 10 persoane si am venit doar 9.

Noua ne-a plăcut foarte mult intimitatea hotelului, gradina plină de flori și verdeață, chioșcul din gradină care îți oferea un colț de liniște și oportunitățile oferite pentru timpul petrecut la hotel: teren de tenis și minigolf (pentru minigolf nu se plătește extra). Curățenia exemplară. Faptul ca e la doar doi pași de mare este de asemenea un mare plus. Apreciem si zâmbetul mereu prietenos al doamnei de la bar. De asemenea au fost foarte prompți când am semnalat ca s-a stricat aerul condiționat in una din camere si deși era duminică după-amiază, au adus pe cineva sa-l repare in acea seara.

• Comentariu trimis pe 19 august 2024

Relaxant
    • Cameră twin sau King superioară

Mic dejun ok, destul de diversificat. Toate produsele sunt proaspete. Parcarea gratuita este un plus mare.

• Cameră twin sau King superioară

Totul cazare, mic dejun, parcare amabilitatea proprietarilor

Un sejur reușit.
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

AC cam zgomotos, lipsa plasă țânțari (ar trebui compensată cu tratamente împotriva acestora). In camera am folosit un aparat împotriva țânțarilor.

Locație foarte buna, aproape de plajă, parcare sigură, curățenie, personal amabil, atent.

Mai trebuie îmbunătățiri.
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Lipsa plasa de insecte la usa balconului. Aerul condiționat zgomotos, uneori aparea un scârțâit foarte deranjant. Daca opreai noaptea aerul conditionat se făcea foarte cald în camera, daca deschideai usa la balcon te invadau țânțarii. Televizorul cu diagonala foarte mica. Micul dejun la fel în toate zilele, ar trebui variat un pic

Locația foarte frumoasa, plina de verdeata. Personalul foarte amabil. Camera mare, zilnic curățenia facută si schimbate prosoapele. La 3 zile schimbata toata lenjeria de pat.

• Comentariu trimis pe 17 august 2024

Concediu in Sunny Beach
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Singurul inconvenient a fost lipsa plasei de tantari la usa spre balcon.Micul dejun ar putea fi diversificat.

Locatia aproape de mare,gradina superba,curatenia impecabila,personalul amabil

• Comentariu trimis pe 17 august 2024

N/A

Totul a fost foarte frumos! Gazda amabilă, curat, schimbat prosoape zilnic, o grădină de vis, chiar o oază de verdeață în mijlocul agitației din jur și a străzilor care nu sunt tocmai curate peste tot. Parcarea gratis și încăpătoare, mașinile stau, majoritatea la umbra copacilor. Terenurile de tenis foarte faine, îngrijite, e o plăcere să iei micul dejun uitându-te la cei care joacă. 🤭 Ai minimarketuri destul de multe aproape, găsești cam tot ce ai nevoie.

• Comentariu trimis pe 6 august 2024

E X C E L E N T
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Faptul ca a fost o singura priza in camera (priza televizorului)

Locație excelentă și liniștită, curată, cu personal foarte amabil și deschis să te ajute!

• Comentariu trimis pe 23 iulie 2024

• Cameră dublă sau twin cu balcon

O adevarata oaza de liniste si verde si leandrii infloriti intre hoteluri imense.Personalul mereu dispus sa te ajute,totul aranjat cu bun gust .

• Comentariu trimis pe 18 iulie 2024

Peste asteptari
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Daca e sa cautam neaparat ceva "neplacut" a existat un singur inconvenient.In camera in care am fost cazata eu, nu exista decat o priza dubla...dar eu am avut un prelungitor si totul a fost ok.

Locatia foarte aproape de plaja, o oaza de verdeata si liniste. Pentru pasionati, in incinta functioneaza si un club de tenis. Doamna de la receptie mereu zambitoare si atenta la nevoile turistilor. Hotelul ne-a plăcut atat de mult incat am vrut sa mai prelugim vacanta.Totul a fost ca in descrierea de pe site .💖 Vom reveni si vom recomanda si altora.

• Comentariu trimis pe 24 iunie 2024

A fost perfect!
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Hai sa zicem ca la micul dejun ar mai avea de lucrat, insa noi daca nu suntem pretentiosi din fire, zic ca am mancat foarte bine. In prima zi, pusesera ei farfuriile, apoi a fost bufet suedez si lucrurile s-au imbunatatit.

Locatia este perfecta, este in al doilea rand de hoteluri, este singura locatie pe care am vazut-o sa aibe asa multa verdeata. Noaptea a fost liniste, am dormit cu usa de la balcon complet deschisa. Personalul foarte prietenos, mereu sa te ajute. Mancarea de la bucataria locatiei este absolut excelenta.

Sejur în iunie 2024

• Comentariu trimis pe 27 septembrie 2023

O vacanta minunata !

N/A

Intreaga proprietate iti ofera confortul pentru vacanta!

• Comentariu trimis pe 17 august 2023

Vom revenii anul viitor dar luam in bagaj un prelungitor si eventual ceva contra tantarilor.
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Micul dejun putea fi mai diversificat si sa includa apa plata si sucuri. Camerele desi foarte mari nu au prize libere pentru incarcatorul telefonului, au doar doua prize pentru frigider si televizor, noi nu am folosit tv desi au si ceva posturi romanesti. Lipsa plase insecte la usa balconului desi cu atata verdeta sunt tantari.

Mic dejun bun dar lipsesc apa si sucurile. Camere spatioase si multa verdeata in jurul cladirii. Personal placut care vrea sa ajute. Plaja aproape, curata si intrare lina in apa. Restaurantul are meniu diversificat iar daca ceva nu este in meniu si se poate face se rezolva. Seara in restaurant muzica live la un nivel rezonabil, desi am avut camera deasupra restaurantului muzica nu era deranjanta. Pentru iubitorii de tenis sunt disponibile terenurile, rachete si mingi contracost. Puteti beneficia si de antrenor personal. Sunt disponibile si terenurile de minigolf contracost.

• Comentariu trimis pe 3 august 2023

Frumos
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

In apartament, in una din camere nu functiona priza. Domnul mai in varsta care servea la micul dejun, suparacios, artagos. Am fost 5 persoane, am stat 2 nopti, in prima dimineata una din persoane nu a servit micul dejun iar in a doua dimineata am intrebat ospatarita daca putem sa luam micul dejun in camera pt cea de-a cincea persoana si ne-a aprobat. Cand am plecat din restaurant ne-a iesit in fata domnul in varsta si a inceput sa tipe ca nu avem voie sa luam mancare din restaurant. Tin sa precizez ca am luat unt, paine prajita si gem. Era un mic dejun platit. La plecare , in timp ce caram bagajul din nou domnul nervos tipa dupa farfurie de parca luam farfuria in bagaje.

Gradina, pozitionare, curatenie, patroana foarte de treaba, parcare inchisa.

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

Personalul perfect

• Comentariu trimis pe 30 iulie 2023

Un hotel de nota 10
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Micul dejun a fost identic in fiecare dimineata, dar bogat in sortimente.

Dupa 3 ani am regasit acelasi hotel cochet, foarte bine ingrijit. Hotelul este o oaza de verdeata inconjurat de mamuti fara personalitate. Tot personalul a fost amabil, curatenia exemplara in toate spatiile comune si in camera. Micul dejun a fost identic in fiecare dimineata, dar bogat in sortimente. La terasa hotelului se pot servi diverse preparate bine gatite, ce pot face o seara placuta. Parcarea umbroasa este alt atu al hotelului. Felicitari intregii echipe!

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2023

Sejurul a fost peste asteptari
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Aerul conditionat din camera facea fata cu greu in a racii camera care era foarte mare, dar era in regula daca il lasam sa mearga cat timp eram plecat, deci nu consider asta neaparat o problema.

Personalul, locatia, curatenia zilnica in camera cat timp noi eram la plaja, micul dejun, personal amabil, parcare la proprietate

• Comentariu trimis pe 26 august 2022

• Cameră twin sau King superioară

Mic dejun variat si indestulator. Locatie linistita, aproape de plaja, gradina superba. Curatenie zilnica in camera.

• Comentariu trimis pe 22 august 2022

O oază de liniște in mijlocul Sunny Beach
    • Cameră twin sau King superioară

Un hotel cochet, înconjurat de o grădină frumoasă cu leandri și pini, terenuri de tenis și minigolf. O afacere de familie, in care se remarcă respectul față de clienți. Recomand cu încredere.

• Comentariu trimis pe 16 august 2022

satisfăcător !
    • Cameră twin sau King superioară

lipsa plase țânțari la geam , nu se poate aerisi camera

poziția -aproape de plaja și de restaurante , camere curate , gradina frumos amenajată unde se pot servi cocktail uri , cafea , se poate juca tenis , mini-golf .

• Comentariu trimis pe 27 iulie 2022

Relaxare totala.
    • Cameră dublă sau twin cu balcon

Locatia este excelenta, am venit al doilea an la rand aici. LA cca. 200m de plaja, in spatele primului rand de hoteluri de la faleza. Zona destul de linistita iar hotelyul dispune de o gradina de leandri de vis.

• Comentariu trimis pe 26 iulie 2022

• Cameră dublă sau twin cu balcon

Se confirma ! Si a treia vacanta a fost conform așteptărilor. Curatenie ..totul ok ..nimic care sa strice concediul.

• Comentariu trimis pe 11 iulie 2022

O oaza de verdeață într-un ocean de beton și sticla
    • Cameră twin sau King superioară

Micul dejun sărăcăcios și repetitiv.

Raportul preț-calitate așa cum mă așteptam, adică chiar merita. O oaza de verdeață, liniște și curățenie. Personalul foarte amabil și dedicat in relatia cu turiștii.

• Comentariu trimis pe 9 iulie 2022

pe gustul nostru

nimic de reproșat

amplasare, mult verde, f curat, mini-golf, servicii excelente

Sejur în iulie 2022

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: