2. Comentarii despre hoteluri în Bulgaria

7,3

6,6

• Comentariu trimis pe 20 august 2023

• Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

Începând de la personalul foarte plictisit și nepăsător până la mâncarea și băutura foarte prostă care se repeta pe fiecare zi și nu numai că se repeta dar se și repunea pe masă ce nu se consuma din ziua precedentă, băuturile răcoritoare de ce mai joasă calitate, băuturile alcoolice mai mult de jumătate apă, lenjeriile foarte murdare și uzate locuri de parcare insuficiente ești nevoit să-ți parchezi masina in altă parte,pe scurt urâtă experiență sincer nu își merită stelele îmi pare rau.

• Comentariu trimis pe 17 august 2023

Un hotel decent dar nu de 4 stele asa cum pretinde ca este.
    • Cameră dublă cu balcon (2 adulţi)

Pentru persoanele care nu sunt pretentioase pot spune ca este un hotel decent,dar clar nu de 4 stele. Mancarea este aceeasi zi de zi cu foarte mici diferente. Aveti grija la prize. Noi ne-am corentat destul de tare de la un banal apasat pe intrerupator. Foarte putine sezlonguri la piscina si o moda proasta ca la 7-8 dimineata toate sa fie ocupate cu prosoape. Bautura si sucurile de foarte proasta calitate.nu exista uscator de par in camera si lenjeria lasa de dorit. Parcarea nu este inclusa se plateste 15 leva pe zi pentru a parca in sparele hotelului. In fata hotelului/1h-3leva,24h-20leva

• Comentariu trimis pe 30 iulie 2023

Mâncarea slab pregătită, aceași mâncare timp de 7 zile,nimic nimic special

S-a făcut curat in fiecare zi in camera,curat și în hotel doar mancarea slab diversificata!

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2022

• Cameră dublă cu balcon (2 adulţi)

Apa din piscina a fost extrem de rece , cât am stat acolo nu am putut intra in piscina deloc....apa de la piscina ptr copii tot la fel de rece era... sucurile erau groaznice, atat de mult colorant în ele încât dacă iti pica suc pe mana , rămâneai pătat...dar , ptr cât am plătit și ptr ce am primit, a fost ok...

A fost drăguț, animatorii ptr copii , la fel , ne-am distrat

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 12 septembrie 2022

• Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

Mâncarea foarte proastă calitativ fără gust, majoritatea felurilor erau făcute din conserve, oferită într-un mod neatrăgător ( salam , șuncă ciopârțite, puse la grămadă) cafeaua nu a fost naturală, pentru supe erau boluri din plastic, pâine feliată la pungă. Nu se preta pentru un hotel de 2 stele dar ce să mai zic de 4. Saltelele au fost vechi, total inconfortabile, se oferă cosmetice ca pentru 2 stele (2săpunuri și 2 geluri de dus) totul este redus la minimum.

Locația hotelului aproape de centru, la 10 minute de plaja. Curat, camera a fost spațioasă.

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 29 august 2022

• Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

- Mâncarea asa cum am spus.. au fost și zile mai slabe.. cartofii prăjiți au fost la toate mesele, pt cei cărora le plac asa tare - Personalul de la recepție nu a fost prea cooperant, nici legat de parcare, nici legat de tv urile din recepție. Am vrut sa deschidem un tv, ca era vremea urata afara și nu au vrut sa ne dea telecomanda, ba spuneau ca s.a pierdut, ba ca mai vedem, ba ca nu au voie, ba ca nu merge-desi erau 3 tv-uri.... urat... Decât sa țineți televizoarele pt decor, mai bine le scoateți și puneți niște flori, sunt mai drăguțe..

- Hotelul are o poziție bună, foarte aproape de centru și de plaja (în 5 min ajungi) - Camerele sunt mari, spațioase, cu aer condiționat funcțional - Mâncarea este asa si asa, alternează zilele bune sau foarte bune, cu unele mai puțin bune, dar e ok în linii mari - Echipa de animatori era implicata și făceau o treaba buna

• Comentariu trimis pe 26 august 2022

• Cameră dublă cu pat suplimentar (3 adulţi)

Camerele ar mai trebui putin renovate.

Mancarea ,piscina

• Comentariu trimis pe 26 august 2022

6,0
    o locație superba, o mâncare ff proasta

mâncarea, curățenia

cum arată

• Comentariu trimis pe 24 august 2022

• Cameră dublă cu balcon (2 adulţi)

Lenjeriile murdare, patul prost, sucul ieftin

Mancarea, aproape de plaja

• Comentariu trimis pe 23 august 2022

Curățenia in camera lasa de dorit, 0. Personalul 0

Amplasarea hotelului, aproape de plaja

• Comentariu trimis pe 21 august 2022

Vacanta la Sunny Beach
    • Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

- la ora 6 dimineata toate sezloangele erau deja “rezervat”, iar staff-ul nu lua nicio masura - apa la piscina rece - mancarea nu cea mai wow, dar nu mureai de foame - la pranz gaseai gatite chestii de la micul dejun, iar la cina chestii gatote de la pranz - sucurile neacidulate de tip concentrat - nici macar Tek - bauturile spirtoase tari, dar doar atat, ca in rest nu mi-au placut - berea de cursa lungaaaa

- curatenie in camere se facea zilnic, iar prosoapele se schimbau atunci cand solicitai - climatizarea din camera era gandita astfel incat sa nu te loveasca direct aerul rece, astfel incat puteai si dormi cu instalatia pornita - diverse activitati de entertaiment facute de animatori atat pentru copii cat si pentru adulti - hotelul foarte mare, si cred ca era plin, dar nu au fost probleme cu liftul

• Comentariu trimis pe 20 august 2022

Un hotel care nu își merită stelele
    • Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

Prosoapele de slabă calitate pentru un hotel de 4 stele, lenjeria neschimbată într-un sejur de 7 zile, sucurile de o calitate foarte slabă (apa cu colorant și un gust super naspa)...la bar nu serveau cockteil-uri, aglomeratie la snack bar pt pizza...se forma coada care dura cam 20 min.

Piscina, pozitia față de centru

• Comentariu trimis pe 13 august 2022

Vacanta la Diamond Hotel
    • Cameră dublă cu pat suplimentar (3 adulţi)

La inceput mancare a fost proasta. Camera de hotel e de cel mult 3 stele.

Locatia hotelului a fost buna. Piscina e destul de mare. Am avut camera cu balcon mare ( erau doar cateva). Mancarea spre finalul sejurului a devenit mai buna

• Comentariu trimis pe 8 august 2022

• Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

Mâncarea lasă de dorit...

Dacă nu sunteți pretențioși este ok...

• Comentariu trimis pe 7 august 2022

Frumos pe afaral >
    • Studio cu balcon (2 adulţi + 2 copii)

Curățenia lasă mult de dorit, pe lângă faptul ca intrarea în hotel este sclipitoare, în camere praful este de 1 cm, de spălat se spala cu același mop care se spala și holurile și casa scării. Climatizarea este degeaba, prizele de la frigider și TV stau atârnate, lenjeria este de pe vremea comunismului. În baie miroase a canalizare. Barul din spate se închide la ora 16 acolo prinzi pizza și înghețată doar dacă stai la rand de la ora 12. Mâncarea nu a fost foarte diversificata. În anunț spune ca avem parcare gratuita, am parcat mașinile în fata hotelului și a început show-ul ca nu avem voie sa parcam, la recepție domnișoară da din umeri și spune ca trebuie sa platim parcarea 15 leva/zi. Hotel de 4 ✨ dar face abia de 2✨

Aspect și pozitie

• Comentariu trimis pe 30 iulie 2022

• Cameră dublă cu pat suplimentar (3 adulţi)

Programul piscinei era pana la 18 ,nu mi se pare normal .

Piscina 10/10 Mâncarea 9/10

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2022

Hotel si personalulu top MANCAREA JALNICA
    • Cameră dublă cu balcon (2 adulţi)

18-24 iulie 2022 este a 3 oara cand am revenit la Diamond, singurul lucru la care bag de vina grav este mancarea care a fost aproape oribila supele crema au fost ....nu are rost desi sejurul a costat cu 800 de lei mai mult ca si anul trecut aceasi perioada !!! Repet mancarea proasta !!!

Hotelul este ok din toate punctele de veder ca si cazare !!!

• Comentariu trimis pe 23 iulie 2022

• Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

Mult mai slab decât anul trecut

Activitatile pt copii

• Comentariu trimis pe 19 iulie 2022

Mâncarea, gălăgie dupa-amiaza.

Locația, aproape de centru.

• Comentariu trimis pe 16 iulie 2022

o alegere potrivita pentru un sejur
    • Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

apa in piscina este mai rece

camerele foarte mari curatenie facuta zilnic personal foarte amabil exista in locatie supermarket, medic, salon de tatuaj, spa, etc. mancarea nu este cea mai calitativa, dar exista suficiente feluri incar sa gasesti ceva pe placul tau. localizarea este foarte buna, la 5 minute de plaja si la 2 minute de centrul statiunii Sunny beach.

• Comentariu trimis pe 5 iulie 2022

Placut
    • Cameră dublă cu balcon (2 adulţi)

Camera nr. 206 nota 5 din 10. Am primit o camera mica. Am gasit foarte murdar pe jos. Asternuturile de pe pat sunt curate. Are balcon dragut. Baia foarte mica. Broasca de la usa de la baie este defecta si usa sta deschisa. Chiuveta extrem de mica. Este apa calda tot timpul.

Mancarea nota 10 Destula varietate, gust bun. Bun si pentru vegetarieni. Cafeaua cu lapte buna. Berea bunicica. Amplasarea 10 Internetul 8 are dese intreruperi Piscina 10 curat, frumos Parcarea 10 am gasit loc in fata hotelului, fara plata La 7 minute de plaje. Se merge pe strada din centru cu multe magazine.

• Comentariu trimis pe 30 iunie 2022

Frumos

Baia,miros urat.

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2022

• Cameră dublă cu balcon (2 adulţi)

Curatenia lasa mult de dorit,personalul foarte rece,mancarea nu se deosebeste de la o zi la alta,apa si sucul la dozator sunt sub orice standard.

Este pozitionat in centrul statiunii

• Comentariu trimis pe 27 iunie 2022

Slab
    • Cameră dublă cu balcon (2 adulți + 1 copil)

Curățenia si mâncarea lasă de dorit. In 7 zile nu s au schimbat lenjeriile, intrau zilnic sa facă curat dar decât se spăla pe jos cu mopul si aranja paturile, baia nu s a spălat începe 7 zile. Mâncarea foarte proasta, am mai fost la acest hotel si totul a fost perfect ( mâncare si curățenie).

Sejur în iunie 2022

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: