Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

Belgia Comentarii Hoteluri de la Clienți Reali

Comentarii recente pentru Hoteluri în Belgia

Hoteluri recomandate în Belgia de vorbitori de română

• Train Hostel

Scor mediu din evaluări: 8,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Camera a fost foarte curata si mare, baia de asemenea; am avut si uscator de par si prosoape curate. Micul dejun a fost bogat pentru doar 8 euro de persoana. Managerul hotelului a stiut cum sa rezolve situatia astfel incat sa fim cazati intr-o camera dubla, nu twin.

• Secțiunea negativă a comentariului

Personalul de la receptie nu a verificat cu atentie ca plata se efectuase prin booking si ne-a mai solicitat o data plata camerei, lucru pe care nu l-am efectuat, ci am sunat la call center booking si am discutat cu ei. De asemenea, rezervasem o camera dubla si am primit o camera twin. Managerul hotelului din fericire a stiut cum sa rezolve si a amenajat patul sa fie dublu.

Comentariu trimis pe 9 decembrie 2016 Sejur în decembrie 2016
    Lacri România
  • Hotel Retro

Scor mediu din evaluări: 8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Fotoliul roz, salteaua şi pernele foarte comfortabile, cabina mare de duş, săpunul din dozator (fără ambalaje inutile...)

• Secțiunea negativă a comentariului

Nu aveam perie de toaletă, prosoapele au fost schimbate chiar dacă nu le-am lăsat jos...

Comentariu trimis pe 28 februarie 2017 Sejur în februarie 2017
    LorenaAngelescu România
  • Hotel Agora Brussels Grand Place

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Amplasarea, curatenia, personal amabil. Locatie nou renovata.

• Secțiunea negativă a comentariului

Un mic dejun ar fi fost foarte placut. Indicatii lipsa pentru reglaj caldura in camera.

Comentariu trimis pe 25 martie 2017 Sejur în martie 2017
    Bogdan România
  • Hotel Manos Stephanie

Scor mediu din evaluări: 8,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

- hotelul este bine amplasat. De la aeroport, am luat autobuzul Flibco pana la Gara de Sus ( Gare du Midi ), apoi am mers pe jos aprox. 25 min pana la hotel, iar la plecare am luat taxiul ( 11 eur pana la gara, pe timp de noapte ). In apropiere, exista o statie de metrou, magazine si Carrefour Express, precum si restaurante. - se poate merge pe jos pana in centrul istoric ( cam 30 min de plimbare ) - patul este comfortabil - mic dejun tip bufet suedez foarte variat ( produse de patiserie, fructe, mezeluri, branzeturi ) - camera are aparat Nespresso pentru cafea - raportul calitate-pret a fost foarte bun - personalul foarte amabil - chiuveta pentru spalat este amplasata in afara baii ( am observat acest lucru la mai multe proprietatii din Belgia ), dar acest aspect nu ne-a deranjat

• Secțiunea negativă a comentariului

- am primit o camera la etajul 7, unde internetul functiona foarte prost - camera nu avea patio sau balcon, asa cum scria in descrierea acesteia

Comentariu trimis pe 5 aprilie 2017 Sejur în aprilie 2017
    Anca Abhazia
  • Congres Hotel Mons Van der Valk

Mons, Belgia

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Mic dejun consistent. Camera spatioasa.Personal amabil.

Comentariu trimis pe 6 decembrie 2016 Sejur în noiembrie 2016
    Anonim România
  • Courtyard by Marriott Brussels EU

Calitatea

• Secțiunea negativă a comentariului

diversitatea micului dejun de la o zi la alta

Comentariu trimis pe 8 decembrie 2016 Sejur în decembrie 2016
    Anonim România