Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

Comentarii recente pentru Hoteluri în China

• Zhangjiajie Yijiaqin Hotel

Scor mediu din evaluări: 8,8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locatia este aproape de gara feroviara, autogara si la aproximativ 20' de aeroport! De asemenea este foarte aproape de Station of Tianmen Mountain Cableway! Gazdele sunt deosebit de prietenoase! Comunica bine in limba engleza!!!! Ne-au sprijinit in alegerea celor mai bune solutii cu privire la vizitarea Muntelui Tianmen precum si a Zhangjiajie National Forest Park! La plecare, gazda ne-a asigurat transportul la aeroport! Intr-un cuvant OAMENI MINUNATI!

Comentariu trimis pe 31 iulie 2018 Sejur în iulie 2018
    Doru România
  • Destination Youth Hostel

Scor mediu din evaluări: 9,5
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Hotelul este extraordinar! Camerele curate! Aer conditionat, TV, WIFI! Personalul foarte prietenos! Vorbitor de limba engleza! Propunerile privind modalitatile de vizitare au fost extraordinar de utile!

Comentariu trimis pe 4 august 2018 Sejur în iulie 2018
    Doru România
  • Inner Mongolia Grand Hotel

Beijing, China

Scor mediu din evaluări: 8,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Nu am servit micul dejun, pranz sau cina. Satisfacator a fost confortul in aceasta unitate de cazare.

• Secțiunea negativă a comentariului

Nu a functionat aparatul de schimb valutar.

Comentariu trimis pe 30 iulie 2018 Sejur în iulie 2018
    BREABAN România
  • Easy Stay Mountain View

Scor mediu din evaluări: 9,5
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Patronul este interesat sa ofere servicii cat ma bune clientilor.Prompt in a oferi informatii utile in planificarea calatoriei.Rebecca m-a ajutat in cumpararea online a biletelor pt Tianmen Mountain asa incat am putut vizita tot ce mi-am dorit.Locatia este extrem de convenabil localizata atat in apropierea parcului cat si a mijloacelor de transport in comun.

Comentariu trimis pe 11 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    clara România
  • Home Inn Plus Shanghai People's Square East Jinling Road

Scor mediu din evaluări: 8

Curatenia

Comentariu trimis pe 13 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Dan România
  • Tours * Soho Garden Hotel (Shanghai City Centre Riverside)

Scor mediu din evaluări: 7,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Hotelul este bine situat, fiind foarte aproape de metrou. Camera era spatioasa, cu baie etc.

• Secțiunea negativă a comentariului

Camera nu avea geam, deci un aer destul de greu respirabil Nicul dejun extrem de sarac si acelasi pe perioada celor 4 zile cat am stat, fara cafea Curatenie doar uneori, mai degraba spus se schimbau prosoapele si hartia si cam atat

Comentariu trimis pe 24 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Laura România
  • Zhangjiajie Yueranju Hostel

Scor mediu din evaluări: 8,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Personalul a fost foarte amabil, practic cred ca era un fel de business familial. Au raspuns la toate cerintele noastre, ne-au indrumat cu indicatii etc. Toate folosind o aplicatie pt traducere Amplasarea f buna, aproape de ceea ce era in jur pt vizitare. Se primeste apa in camera in prima zi, dar apoi se poate completa de la dozatorul de la parter

• Secțiunea negativă a comentariului

Scurgerea in baie era defectuoasa, a face dus insemna sa umpli de apa baia, motiv pt care incercam ca dusurile sa fie f scurte si din acest motiv am evitat sa ne spalam scalpul Cafea ni s-a oferit doar in prima zi, fiind ameracana,. Am gustat, dar nu am terminat-o, fapt pt care in zilele urmatoare nu am mai primit de nici un fel Ar mai trebui si aspirat in camera/hotel...

Comentariu trimis pe 24 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Laura România
  • Haiyatt Hotel

Scor mediu din evaluări: 6,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

personalul de la receptie stia bine engleza, cand am avut probleme cu curentul, in 2 minute au reparat problema... au retinut o suma pe card mai mare decat suma totala ...dar au eliberat suma in 2 zile lucratoare de la plecarea de la hotel

• Secțiunea negativă a comentariului

Din punct de vederii al sigurantei, foarte complicat accesul de la lift la camera...mocheta pe jos.. casa scarilor incuiata...in caz de incendiu..clarirea este cimitir ambulant Ceasul din holul hotelului..nu era reglat pe ora normala...te dadea peste cap si dupa ce le-am atras atentia..tot deranjat a ramas..cand ai 6 ore lag de avion..te poti incurca usor la ora locala.

Comentariu trimis pe 26 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Iulian România
  • New Oriental Suites in Seasons Park

Beijing, China

Scor mediu din evaluări: 8,3
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Curatenie asigurata in fiecare zi cu schimbare prosoape. Camera curata, mobila in stare buna cu aspect modern. Personal amabil si prompt - orice problema apare intervin rapid.

Internetul slab.

Comentariu trimis pe 1 octombrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Silvia România
  • Grand Central Hotel Shanghai

Scor mediu din evaluări: 8,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Mic dejun si cina excelente, pozitie ideala, curat si confortabil. Personal saritor. Piscina buna.

• Secțiunea negativă a comentariului

Singura lipsa - internetul (ca peste tot in China, deh...). Plus poate ca mai bune cunostinte de limba engleza ar fi folositoare...

Comentariu trimis pe 5 octombrie 2018 Sejur în octombrie 2018
    Caseanu România

Hoteluri recomandate în China de vorbitori de română

• Majesty Plaza Shanghai

Scor mediu din evaluări: 7,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Un hotel foarte frumos , luxos chiar , in centrul orasului ,ideal pentru plimbari pe Naajing Road.

• Secțiunea negativă a comentariului

Lipsesc ceva facilitati in camera. Nu exista apa plata sau feon.

Comentariu trimis pe 16 decembrie 2016 Sejur în decembrie 2016
    Emil România