Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

gabriel România
  • Phoenix Copenhagen

Scor mediu din evaluări: 8,3
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locatia excelenta pentru vizitarea tuturor obiectivelor pe jos. Cel mai confortabil pat dintr-o camera de hotel!!!

• Secțiunea negativă a comentariului

cafeaua de la micul dejun este extrem de slaba!

Comentariu trimis pe 13 septembrie 2018 Sejur în august 2018
    Simona România
  • Scandic Copenhagen

Scor mediu din evaluări: 7,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Amplasarea. Relativ aproape de toate zonele de interes si cu acces facil la mijoacele de transport in comun.

• Secțiunea negativă a comentariului

Camera, desi era una de familie nu avea nici macar dulap. Era doar o etajera si 5 umerase. Am calatorit cu 2 copii mici si am fost nevoita sa tot bag si sa scot haine in si din valize. Nu am avut nici gel de dus nici sampon.( recipientele erau goale) A doua ni s-au adus dupa ce am sunat la receptie. Pt 300 de E/ noapte poate era bine sa avem macar sapun la sosire. Nu era murdar dar nici foarte curat ( usa de la baie era nestearsa, lavoarul era patat, dusul desprins). Micul dejun se servea intr-o singura incapere, hotelul fiind foarte mare. Prin urmare totul dura enorm. Era coada la cafea, la ceai, etc. Mancarea relativ variata dar exact aceeasi in fiecare dimineata.

Comentariu trimis pe 15 septembrie 2018 Sejur în august 2018
    Cristina România
  • Cabinn Scandinavia

Scor mediu din evaluări: 7,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Curățenia și personalul f amabil

Baia este f mica.

Comentariu trimis pe 16 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Ionela România
  • AC Hotel by Marriott Bella Sky Copenhagen

Scor mediu din evaluări: 8,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Arhitectura spectaculoasa, curatenia, personalul prietenos si varietatea micului dejun.

• Secțiunea negativă a comentariului

Mocheta verde de pe hol, holul in sine care arata ca un hol de spital, usile de proasta calitate, lipsa uscatorului de par.

Teodora România
  • Tivoli Hotel

Scor mediu din evaluări: 8,1
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Au răspuns pozitiv dorințelor noastre!

• Secțiunea negativă a comentariului

Paturile prea moi! Spațiu extrem de mic in camere! 2 valize mici au fost prea mari in astfel de camere

raduuuuu România
  • Copenhagen Go Hotel

Scor mediu din evaluări: 6,9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Amplasarea langa statia de tren, la 10 minute de statia centrala Supermarket Netto deschis non-stop foarte aproape Zona linistita Mic Dejun OK (mezeluri, legume, produse de patiserie, lactate, fructe etc.). Fara produse calde Camera pentru pastrarea bagajelor gratuit Pretul acceptabil comparativ cu alte proprietati din Copenhaga

• Secțiunea negativă a comentariului

Camera cam mica si baia extrem de mica (cam cat o debara de 1,5 mp). Lumina cam slaba, patul mic, putin cam frig in camera (ferestrele neetasansate corespunzator). Fara gel de dus la baie, doar sapun lichid. O parte a hotelului era in renovare (dezordine, zgomot)

Adrian România
  • Hotel Tiffany

Scor mediu din evaluări: 8,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Camera foarte confortabila, patul excelent,curatenie,prosoape schimbate in fiecare zi,amplasare foarte buna-5 minute de central station,7 minute de Tivoli Garden,10 minute de primarie si strada Stroget,personal foarte amabil.

• Secțiunea negativă a comentariului

Micul dejun servit in camera lasa de dorit in sensul ca in fiecare zi este la fel cu mici variatiuni(fructele,intr-o zi mere,in alta pere si in alta piersici)In rest unt,branza cascaval,gem. miere.Nimic cald,nimic preparat nici macar un nou fiert,ori la aproape 200 de euro/noapte e cam putin. Un plus ar fi patiseria fierbinte pe care o gasesti dimineata pe usa dar numai atat. Un alt minus ar fi cosmeticele din baie:un singur sapun,un singur sampon ori eu am rezervat camera dubla-doua persoane -

Prislopean România
  • Cabinn City

Scor mediu din evaluări: 7,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Hotelul este foarte bine amplasat, aproape de gara, statia de autobuz si principalele atractii din centrul orasului. De la gara poti merge gratuit catre acvariu. Pe langa hotel trec autobuzele supraetajate care fac turul orasului. Poti merge pe jos in plimbari usoare catre zona de magazine, si portul Nyhavn. Vestitul parc de distractii Tivoli este la 5 minute de mers pe jos. Camerele sunt foarte curate si bine aranjate.

• Secțiunea negativă a comentariului

Nu am nici cea mai mica nemultumire.

Comentariu trimis pe 20 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Manuel România
  • ApartmentInCopenhagen Apartment 1178

Scor mediu din evaluări: 7,2

Linistea zonei

Baia este cit WC-ul din tren. Fara programe TV

Comentariu trimis pe 17 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Anonim România

Hoteluri recomandate în Danemarca de vorbitori de română

• Øst Trøgelborg Farm Holiday

Scor mediu din evaluări: 9,2
  • Hotel Ansgar

Scor mediu din evaluări: 7,8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Micul dejun e grozav. Bogat si diversificat.

• Secțiunea negativă a comentariului

Desi rezervasem 3 nopti, am hotarat sa stam si a patra, pentru care am platit mult mai mult decat celelalte. Camera a fost cam mica, dar nu e un aspect care sa fi fost foarte deranjant.

Comentariu trimis pe 5 noiembrie 2016 Sejur în noiembrie 2016
    Bianca România
  • Zleep Hotel Billund

Scor mediu din evaluări: 8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Ne-a placut camera si micul dejun si personalul foarte amabil.

• Secțiunea negativă a comentariului

Nu am nimik de obiectat.este un hotel de prima clasa si ai toate conditiile.

Comentariu trimis pe 12 decembrie 2016 Sejur în decembrie 2016
    Oltean Danemarca
  • First Hotel Mayfair

Scor mediu din evaluări: 7,8
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locatia foarte buna, aproape de centrul orasului, in mijlocul zonei cu restaurante si baruri

• Secțiunea negativă a comentariului

Baia f mica, hotelul vechi

Comentariu trimis pe 3 februarie 2017 Sejur în februarie 2017
    Vlasa România
  • Lalandia Billund Resort

Scor mediu din evaluări: 8,6

Lalandia Aquadome. Legoland.

• Secțiunea negativă a comentariului

Comunicarea client, Booking, Lalandia , am rezervare valida pe Booking si ajung la proprietate unde aflu ca rezervarea mea este anulată la ei din cauza imposibilități de a-si retrage / bloca banii de pe cardul meu in 6 Martie , iar de atunci am actualizat datele cardului de mai multe ori si am confirmarea băncii ca ei nici măcar nu au mai încercat niciodată sa retina banii pentru sejur , astfel am ajuns acolo si am așteptat o ora pana am reușit sa ma cazez , plătind mai mult .

Comentariu trimis pe 5 mai 2017 Sejur în mai 2017
    Nechita România