Grecja Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Grecji

• Santorini studio in Athens near sea& center

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

sympatyczna i pomocna obsługa, spokojna okolica

EU Polska

• Cyclades Hotel

Karterados, Grecja

Średnia ocena: 7,6
    • Pozytywna część opinii

sympatyczna i pomocna obsługa, kameralne miejsce, dostępny basen z jacuzzi

EU Polska
  • Sparta Team Hotel

Średnia ocena: 6,3
    • Pozytywna część opinii

Hotel czysty, wszystko działa: klimatyzacja, wi-fi, winda. Łazienka schludna. Obsługa miła i pomocna. Lokalizacja bardzo blisko centrum, spacerkiem można dojść na Akropol. Poza tym bardzo blisko stacja metra z dwiema liniami. Można dojechać na lotnisko! Jedyny minus to okolica zdominowana przez podejrzanych typów rodem z Dalekiego i Bliskiego Wschodu. Polecam jednak omijać ciasne uliczki Omonia np. Sofoklesa i wychodząc do centrum skręcać z hotelu w lewo i za parę kroków w prawo w ulicę Athinas. Jest duża, zaludniona, bezpieczna i w miarę przyjemna :)

Dąbrówka Polska
  • Best Western Hotel Museum

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

smaczne śniadanie( oprócz kawy) miły personel.

• Negatywna część opinii

Brak baru lub restauracji w hotelu.

Małgorzata Polska
  • Erivolos Studios & Apartments

Agia Pelagia, Grecja

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Wielką zaletą tego hotelu jest czystość, spokój, bar/restauracja i basen. Jeśli ktoś nie chce to nie ma potrzeby, aby wychodził z hotelu. Pracownicy i właściciele hotelu są mili i bardzo pomocni. Pomogą w każdym problemie. Są zaangażowani, ale nie namolni. Hotel jest zadbany i bardzo czysty. Pokoje wyglądają dokładnie jak na zdjęciach. Pokoje są duże, ładne, a widok z balkonu przepiękny. Łazienka jest zadbana. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Czasem tylko WiFi w pokojach nie działało, ale hotel ma dwa sygnały WiFi i to drugie, przy barze, działało bez zarzutu. Nam się bardzo podobało. Spędziliśmy tam cudowny czas. Hotel był dokładnie taki jak chcieliśmy. Tylko spać, jeść, pływać i opalać się. Polecamy Erivolos ludziom potrafiącym uszanować ciszę i spokój tego miejsca.

Aneta Polska
  • Villa Alexander

Kalathas, Grecja

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Czyściutko ( apartament sprzątany codziennie). Dwie sypialnie na piętrze z balkonami i cudnym widokiem na morze i słynną górę Zorby w Stavros. Dobrze wyposażona kuchnia na dole i taras ze stolikiem tuż przy świetnie utrzymanym basenie. To nasz drugi pobyt w tym miejscu i już planujemy kolejny.

Bożena Polska
  • Ermis Suites

Plataniás, Grecja

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

WSZYSTKO SUPER PIĘKNY WIDOK NA MORZE BLISKO PLAŻA RESTAURACJE I SKLEPY SWIEŻE ZIOŁA W OGRODZIE PIĘKNE DEKORACJE ROŚLIN W DONICZKACH BARDZO WYGODNY I DUŻY APARTAMENT WŁAŚCICIELE MILI I KONKRETNI BARDZO UDANY POBYT

NIE MA SIĘ DO CZEGO PRZYCZEPIĆ

Magdalena Polska
  • Sea View House

Kavala, Grecja

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja w cichej bocznej uliczce. 20 minut pieszo do centrum Kavali, 15 min do fajnej plaży, 5 min dobry market. Dom dobrze wyposażony z fajnym tarasem z którego roztacza się piękny widok na miasto. Gospodarz miły, pomocny,kontaktowy.

• Negatywna część opinii

Niewygodne łóżka w pokoju z TV.

Cezary Polska
  • Aragorn Paradise Garden

Moraitika, Grecja

Średnia ocena: 7,1
    • Pozytywna część opinii

Gospodarze dbają o basen i są bardzo uczynni. Z uśmiechem dadzą to, czego brakuje w pokoju, chociaż jest w ofercie.

• Negatywna część opinii

Obiekt nie zapewnia dostępu do prywatnej plaży, a na to wskazywała ikonka przy nazwie hotelu. Zdjęcia pokazują jedynie to, co najlepsze w pokojach. Łazienki, szafy, drzwi - znacznie obniżają standard. Kiepskie śniadania.

Anonimowy Polska

Hotele w Grecji wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Sappho house

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Sappho house to typowe greckie mieszkanie, jednak podzielone na 2 osobne pokoje ze wspólnym balkonem. Można poczuć życie greckie, a nie jakiś bezpłciowy pobyt w hotelu. Kuchnia(cały aneks kuchenny) jest bardzo dobrze przygotowana, jak i toaleta. Pokoje czyste, świeża pościel i ręczniki. Łóżka duże. Klimatyzacja to standard. Balkon z widokiem na Akropol! Właściciel bardzo fajny, dał nam dużo wskazówek i zawsze służył pomocą. Miło było poznać jego przyjaciela, pana Zbyszka, oprowadził nas po ciekawych miejscach.

• Negatywna część opinii

Grecy mają twardsze materace i bardzo hałasują..

Ocena dodana: 1 października 2016 Pobyt: Wrzesień 2016
    Krzysztof Polska

Hotele w Grecji wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Paradise

Nea Vrasna, Grecja

Średnia ocena: 9,8
    • Pozytywna część opinii

Wszystko było super. Wszędzie blisko. Czysto i ładnie.Właściciele bardzo mili i gościnni. Polecam wszystkim.

Ocena dodana: 29 sierpnia 2016 Pobyt: Sierpień 2016
    Krzysztof Polska
  • Castell Hotel

Kissamos, Grecja

Średnia ocena: 9,9
    • Pozytywna część opinii

Rewelacja, dziewczyny w recepcji bardzo miłe i pomocne, nie mieliśmy na co narzekać. Pokój piękny, świetnie wyposażony (lodówka, kuchenka, duży pokój, duża łazienka, balkon) w niedużej cenie 35euro/noc. Na pewno tam jeszcze wrócimy! Fantastic place. Ladies from the reception were very kind and helpful. We had nothing to complain about. The room was beautiful, great equipped (fridge, cooker, big room, big bathroom, balcony) in low price 35euro/night. We will come back there for sure!

• Negatywna część opinii

Byliśmy tam już kiedy pogoda w dzień sięgała 18°C, a jako kołdry nadal służyły prześcieradła. Nie wiem, czy to taki całoroczny standard w Grecji, ale bez włączenia klimy na lekkie ogrzewanie byłoby nam trochę za zimno. Poza tym wszystko na 10! When we arrived, there wasn't a great weather (18°C), but there was only a sheet instead of a duvet or a quilt. I don't know if it's a standard equipment for a whole year, but we needed to use the AC with a little bit of warm to sleep comfortable. Except that, everything 10/10!

Ocena dodana: 2 listopada 2016 Pobyt: Październik 2016
    Michal Polska
  • Seacret Apartments

Selianitika, Grecja

Średnia ocena: 10
    • Pozytywna część opinii

Bardzo mili gospodarze, bardzo dobre wyposażenie pokoi ,wspaniałe miejsce na wypoczyek i wyciszenie

• Negatywna część opinii

kamienie (jak się wchodzi do morza)

Ocena dodana: 3 lipca 2017 Pobyt: Czerwiec 2017
    Margarita Grecja