Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

• Hotel Santika Seminyak

Seminyak, Indonezia

Scor mediu din evaluări: 8,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Personalul foarte politicos și orientat să te ajute. Prețul ok. Am putut închiria un scooter direct de la hotel. Cu mici excepții, Totul a fost extraordinar!

• Secțiunea negativă a comentariului

In camera se auzea zgomot, gălăgie din coridor. In baie uneori era miros de canalizare. La dejun sunt puține feluri destinate europenilor.

• Yan's House Hotel

Kuta, Indonezia

Scor mediu din evaluări: 9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Foarte aproape de plajă si de restaurante.

Comentariu trimis pe 16 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Alexandra România
  • The Akah Cottage

Nusa Lembongan, Indonezia

Scor mediu din evaluări: 9,5
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Amplasarea extraordinară. Curățenie. In practica seara datorita unei inconveniente din camera noastră, ni sa propus alta căsuța, astfel fiind rezolvată problema.

• Secțiunea negativă a comentariului

In casuta nu este televizor. Ni s-a nimerit un pat care scârțâia la fiecare mișcare. Dejunul cam modest.

• Nusa Dua Beach Hotel & Spa, Bali

Nusa Dua, Indonezia

Scor mediu din evaluări: 8,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Excelent!!! Servicii foarte bune, mancarea de asemenea. Locatia este excelenta si plaja hotelului e curata spre deosebire de altele.

• Secțiunea negativă a comentariului

Singurul minus a fost baia. In ambele camere. Au nevoie de o curatenie mai temeinica.

• Capung Cottages

Scor mediu din evaluări: 9,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Pensiunea este una mica, situata central. Poti ajunge oriunde foarte usor. Am stat intr-o vila cu doua camere, si a fost excelent. Spatii generoase. Daca aveti nevoie de spalatorie, este exact la iesirea din pensiune si apelati cu incredere. Recomand pentru cei care vor sa stea in Ubud si sa simta energia locului.

Nimic.

• Bidadari Private Villas & Retreat

Scor mediu din evaluări: 9,5
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Cuvintele nu pot exprima frumusetea locatiei. Trebuie incercata neaparat. De asemenea serviciile sunt excelente. As dori sa atrag atentia ca livingul si baile sunt open-space, si unele persoane s-ar putea sa agreeze acest lucru.

• Bramasa Ubud Guest House

Scor mediu din evaluări: 9,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Proprietarul foarte amabil, intotdeauna la dispozitia noastra, orice cerinta am avut s-a rezolvat imediat. In plus am avut parte de un mic dejun special doar pentru ca am spus ca imi plac foarte mult clatitele lor am primit portie dubla .

Stoica România
  • The Artini Resort

Scor mediu din evaluări: 8,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Totul a fost mai bine decât ne așteptam. Am avut mic dejun foarte bun inclus. Personalul foarte amabil și foarte politicos.

• Secțiunea negativă a comentariului

Am avut impresia că camera noastră nu era pregătită, și în prima zi la baie prosoapele erau cam murdare. Am mai fost vizitați in camera și de 2 gândaci și o șopîrlă.

Comentariu trimis pe 17 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
  • Adi Dharma Hotel

Kuta, Indonezia

Scor mediu din evaluări: 8,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Raport pret/calitate excelent. Arhitectura placuta, traditionala. Piscina arata foarte bine. Personal amabil. Gradina superba!

• Secțiunea negativă a comentariului

Zona cam dubioasa, si niste vecini cam zgomotosi. Ar necesita o renovare a camerelor. Caz in care si pretul ar fi altul, probabil.

Ovidiu România
  • Kishi-Kishi Ubud Villas

Scor mediu din evaluări: 8,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Excellent staff, client-orientated, clean rooms, basic but comfortable. Good value for money.

• Secțiunea negativă a comentariului

Location is outside of central Ubud If you have noisy neighbours - walls will not help. No touristic spot in walking distance.

Anonim România

Hoteluri recomandate în Indonezia de turiști din toată lumea

• Natya Resort Ubud

Scor mediu din evaluări: 9,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

personalul este extraordinar de amabil si atent la nevoile clientului restaurantul excelent,comfort deosebit ,curatenie se face dimineata si seara,la sosire esti intampinat cu ofrande de frangipani,ceai si 10 minute de masaj de relaxare .

Comentariu trimis pe 25 aprilie 2017 Sejur în aprilie 2017
    Cozmina România