Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

Moldova Comentarii Hoteluri de la Clienți Reali

Comentarii recente pentru Hoteluri în Moldova

Hoteluri recomandate în Moldova de vorbitori de română

• Amazing Ionika Hostel

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Foarte bun raport calitate/pret. Modern, curat, mic dejun, zona este bună, fără probleme, cu localuri și multe clădiri administrative inclusiv ambasade, deci destul de sigură, aproape de centru.

• Secțiunea negativă a comentariului

Că nu am putut plăti cu cardul, dar nu a fost nicio problemă, am plătit a doua zi după check in.

Comentariu trimis pe 26 februarie 2017 Sejur în februarie 2017
    Ionut România
  • Park Lane Hotel

• Secțiunea pozitivă a comentariului

In primul rand personalul foarte amabil! In al doilea rand curățenia, ospitalitatea : chiar dacă aveam doar mic dejun, pe tot parcursul zilei cafeaua , fructele, biscuiții sau plăcintele ne stăteau la dispozitie. Mai mult, într- o dimineața am fost serviți cu sampanie! In cameră ne astepta o sticlă cu vin din partea casei. Tot dânșii ne -au înlesnit excursii la cramele din apropierea Chisinaului. In fata hotelului se afla stația de troleu si maxi taxi. Hotelul este securizat tot timpul.

• Secțiunea negativă a comentariului

Ca sugestie: poate ar fi bun un frigider in camera ...

Comentariu trimis pe 1 iunie 2017 Sejur în iunie 2017
    ECATERINA România
  • The Base Apartments

Scor mediu din evaluări: 9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

- pret convenabil - confortul - curatenia - patul din camera - amplasarea camerei (catre lac)

• Secțiunea negativă a comentariului

- cabina de dus ar trebui fixata mai bine - ar trebui sa fie mai multe canale tv - ar trebui sa fie mai multa caldura in apartament

Comentariu trimis pe 1 decembrie 2016 Sejur în noiembrie 2016
    NICOLETA România
  • Living MD Heart of the center

Scor mediu din evaluări: 9,3

Locatie excelenta.

• Secțiunea negativă a comentariului

Curatenia lasa de dorit(a trebuit sa cerem la sosire sa schimbe asternuturile deoarece nu ierau schimbate).

Comentariu trimis pe 27 decembrie 2016 Sejur în decembrie 2016
    Georges România
  • Cosy Apartment on Boulevard Moscow

Scor mediu din evaluări: 8,9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locație excelentă, aproape de centru, cu o multitudine de magazine, market-uri,restaurante, fast-food-uri, parcuri în apropiere, unde poți petrece timpul intr-un mod agreabil. Gazda, d-na Galina, comunicativa, o fire vesela, ne-a ajutat cu informații despre locațiile turistice. Apartamentul a fost foarte curat și a avut toate dotările necesare unei șederi fără griji. Micul dejun a fost ok, cu produse proaspete (oua, iaurt cu fructe, crema de brânză; ceai sau cafea la expresor - la discretie). Baia curata, dotată cu mașina de spălat, avea cada. Apa calda - permanent, apartamentul având centrală proprie. Temperatura interioara - ok. Dacă, totuși, ești mai friguros, ai la dispoziție pilote. Micul dejun se servește pe un gen de terasa închisă, generoasă, care avea geamurile spre o grădiniță, unde, peste nu mult timp se va putea savura o cafea, tolănit in fotoliu, lângă proaspătul gazon care abia de ivea. Recomand. (apartamentul este situat la parterul unui imobil de 4 etaje, intr-o zona linistita - al doilea rând de blocuri, paralel cu cel de la bulevard).

Totul a fost ok.

Comentariu trimis pe 27 martie 2017 Sejur în martie 2017
    Cioaca România
  • Magnificent Villa

Scor mediu din evaluări: 9,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

totul a fost ok! incepand de la rezervare si pana la plecare...!!!

• Secțiunea negativă a comentariului

nu au existat neplaceri ! !

Comentariu trimis pe 2 mai 2017 Sejur în aprilie 2017
    IULIAN România
  • ZENTRUM ApartHotel

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Cel mai bun hotel din Chisinau prin care am stat pina acum. Curat, linistit, personal prietenos, bucatarie la nivel. Nu am gasit nimic ce le-asi putea imputa. Bravo.

Totul a fost superb.

Comentariu trimis pe 15 mai 2017 Sejur în mai 2017
    Sergiu Moldova
  • Resedinta Rotundu

Butuceni, Moldova

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Gazde foarte amabile, atente la dorintele oaspetilor. Camere frumoase, foarte curate, fotografiile reflecta realitatea, micul dejun suficient cu produse locale, proaspete, servite intr-o vesela de calitate, curtea foarte frumos ingrijita, la fel si zonele de relaxare, seara s-a facut un foc in curte.

• Secțiunea negativă a comentariului

Nimic in mod deosebit, oamenii de acolo sunt atat de amabili si incearca sa multumeasca pe toti oaspetii.

Comentariu trimis pe 5 iunie 2017 Sejur în iunie 2017
    veronica România

Hoteluri recomandate în Moldova de turiști din toată lumea

• Amazing Ionika Hostel

Comentariu trimis pe 26 februarie 2017 Sejur în februarie 2017
    Ionut România
  • Park Lane Hotel

• Secțiunea negativă a comentariului

Ca sugestie: poate ar fi bun un frigider in camera ...

Comentariu trimis pe 1 iunie 2017 Sejur în iunie 2017

Comentariu trimis pe 27 decembrie 2016 Sejur în decembrie 2016
    Georges România
  • Apartment RoomRent

• Secțiunea pozitivă a comentariului

Condiții excelente, totul nou, proprietarii niște oameni extraordinari!!!

Totul a fost excelent.

Comentariu trimis pe 4 ianuarie 2017 Sejur în ianuarie 2017
    Geodescu România
  • Central Park Apartments

Scor mediu din evaluări: 9,9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Totul a fost excelent! Foarte curat, cu toate facilitățile, doamna foarte prietenoasa, locația fix in centru, vom reveni cu siguranța!

Comentariu trimis pe 14 februarie 2017 Sejur în februarie 2017
    Alexandra România
  • Magnificent Villa

Scor mediu din evaluări: 9,7
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

totul a fost ok! incepand de la rezervare si pana la plecare...!!!

• Secțiunea negativă a comentariului

nu au existat neplaceri ! !

Comentariu trimis pe 2 mai 2017 Sejur în aprilie 2017
    IULIAN România