Cazare Zboruri Închirieri de maşini Taxiuri de la/la aeroport

Adi România
  • Hotel Kadmo

Scor mediu din evaluări: 9,5
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Alegeți locația ca este superb. Este liniște micul dejun foarte bun și personalul foarte amabil

Simona România
  • Hotel and Health Center Igalo

Herceg-Novi, Muntenegru

Scor mediu din evaluări: 7,9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Priveliste superba, camere f spatioase.

Comentariu trimis pe 24 septembrie 2018 Sejur în august 2018
    Delia România
  • Holiday Home Brinic

Tivat, Muntenegru

Scor mediu din evaluări: 9,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Pot spune ca a fost cea mai frumoasa vacanta din viata mea, pentru ca mi-am dorit liniste, relaxare, intimitate, un colt de plaja si de mare care sa fie doar al meu, iar din acest punct de vedere locatia este perfecta.Totodata sunt usor accesibile toate atractiile din zona, asa ca am profitat din plin.Totul mi-a intrecut asteptarile.Sper sa revin si vara viitoare, sunt deja nostalgica!

• Secțiunea negativă a comentariului

Totul a fost la superlativ, asa ca nu exista ceva care sa ma fi dezamagit.

IOANA România
  • Apartment Anja

Scor mediu din evaluări: 8,1
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Curatenia și faptul că nu ne-a lipsit absolut nimic din tot ceea ce ar trebui intr-o casa. Prosoape, lenjerie curata, aparatura electrocasnica functionala.

Mi-a plăcut absolut tot.

Fadur România
  • Apartments Čenić

Scor mediu din evaluări: 9,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Pat confortabil, priveliste frumoasă de pe balcon

Afi08 România
  • Apartments Svorcan

Scor mediu din evaluări: 8,7

Everything

• Secțiunea negativă a comentariului

There are many chilidren near the appartment; the noise is too big sometimes.

Cristian România
  • Days Inn Apartments

Ulcinj, Muntenegru

Scor mediu din evaluări: 8,6
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Amplasarea a fost una foarte buna, aproape de mare, aproape de magazine. De pe balcon este o priveliste minunata catre mare. Camerele sunt mari, ambele avad cate un pat dublu foarte confortabil. Apartamentul este dotat si utilat aproape complet avand baie, bucatarie, plita electrica, frigider, vesela, aer conditionat. Geamurile camerelor sunt mari, astfel si apartamentul este luminos. Proprietarii au fost foarte amabili, de cate ori am avut nevoie de ceva ne-au ajutat cu placere. Recomand cu incredere!

• Secțiunea negativă a comentariului

Pernele erau pline cu par cand am ajuns.

Smădu România
  • Apartments Marković

Kotor, Muntenegru

Scor mediu din evaluări: 8,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Amplasarea si vederea spre mare, gazda foarte prietenoasa si proactiva, camera cu dotarile aferente (mini bucataria).

• Secțiunea negativă a comentariului

Scurgerea de la dus avea o evacuare lenta.

Comentariu trimis pe 24 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Molariu România
  • Hotel WOW

Scor mediu din evaluări: 8,6

Totul a fost f bine.

Comentariu trimis pe 25 septembrie 2018 Sejur în septembrie 2018
    Maria România

Hoteluri recomandate în Muntenegru de vorbitori de română

• Apartments Dedeic

Žabljak, Muntenegru

Scor mediu din evaluări: 9,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

In primul rand am fost cuceriti de amabilitatea gazdei care ne-a facut si un surplus de caldura la o ora tarzie din noapte atunci cand, dupa multe peripetii, am ajuns la destinatie. In al doilea rand, apartamentul a fost impecabil si din punct de vedere al dotarilor cat si din punct de vedere al curateniei. Ne-a placut ca a fost liniste si de pe fereastra livingului am vazut muntii permanent, iar din celelalte camere verdele brazilor odihnea privirea. Wi-fi perfect, oameni comunicativi. Locatie buna pentru vizitarea parcului national Durmitor dar trebuie pentru o deplasare mai rapida avuta in vedere o masina, deoarece sunt 3-4 km pana in centrul Zabljakului. Sper sa revenim curand, acum ca am invatat drumul. Ramaneti cu bine oameni frumosi.

• Secțiunea negativă a comentariului

Doua lucruri nu au fost in totalitate OK. Lipsa unui loc de parcare amenajat, spun asta deoarece ar fi devenit problematica parcarea in cazul in care ar fi fost si alti turisti in aceeasi perioada cu masina. Al doilea lucru se refera la calitatea saltelelor de pe paturi. Modelul cu relief al saltelelor a constituit un obstacol in calea odihnei, dar l-am rezolvat cu niste paturi puse deasupra.

Comentariu trimis pe 3 iunie 2017 Sejur în mai 2017
    Petru România