Malediwy Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach na Malediwach

• Arena Beach Hotel

Maafushi, Malediwy

Średnia ocena: 9
    • Pozytywna część opinii

Bardzo dobre położenie, tuż przy plaży. Nowiutkie leżaki. Pokoje bardzo czyste i ladne. Wyśmienita kuchnia 😀.Obsługa Hotelu bardzo miła i w wielu sprawach organizacyjnych pomogą. Transfer Hotelowy polecam, nawet w piątek wieczorem zorganizują !!!!!!!! Braliśmy wszystkie wycieczki z Hotelu takie jak Shark Point, Snorkting rewelacja 👌👌👌😀😀😀. Centrum Padi obok Hotelu, bardzo profesjonalne podejście do klienta 👍😀. Polecamy!!!

Brak

Ocena dodana: 30 czerwca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018
    Patrycja Polska
  • Luxury Beach Maldives

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Świetna komunikacja emailowa z menagerem Mohamedem. Obsługa w obiekcie także bardzo miła, wyszli po nas na przystań, podczas powrotu odprowadzili na prom. Jest nawet "bagażowy". Mieliśmy też wycieczkę po wyspie. Pokoje i część wspólna dość komfortowo urządzone, czyste, było wszystko co potrzeba. Na plaży dużo mrówek, ale ten sam problem był tez w resorcie. Śniadania smaczne, podawane do stolika na plaży. Mieszkańcy wyspy to przemili ludzie, pozdrawiają, zgadują, służą pomocą. Nie dbają jednak zbytnio o porządek wokół siebie, wyspa jest dość zaśmiecona. Ogólnie ciekawa odmiana po tygodniu spędzonym w resorcie. Można było wczuć się w klimat codziennego, niespiesznego życia lokalnej ludności.

• Negatywna część opinii

Moze i kiedys "luxury beach" wyglądała luksusowo, ale obecnie plaża nie zachęca swoim wyglądem. Do umocnienia brzegu użyto żółtych plastikowych pojemników i worków z piaskiem, przez co bardzo trudno zejść do wody a i zabiegi te bardzo popsuły piękny widok, który był chyba największym atutem guest housu. Po drugie, pomimo, że personel bardzo miły, to człowiek nazywający się zastępcą menagera, z brodą farbowaną na czerwono (nie chcę przekręcić imienia) to dość sprawny biznesman. Nie wdając się już w szczegóły i zawiłości, doszło do tego, że nie mogliśmy kupić żadnej wycieczki od mieszkańców wyspy z pominięciem jego osoby. Trzecia rzecz niedotycząca już lokum, a całej wyspy to bikini beach, a właściwie to mała bikini island połączona z Guraidhoo kładką. Jest to miejsce ciemne, brudne, zaśmiecone, z nieprzystępnym wejściem do wody. Rozumiem, że Malediwy to inna religia, kultura, szanuję to i nie mam problemu z przestrzeganiem pewnych zasad będąc u kogoś gościem. Tym bardziej dziwi mnie, że na bikini island, oprócz turystów przesiadywali młodzi lokalni mężczyźni, gapiąc się godzinami na kobiety w kostiumach kąpielowych. Dużo lepsze rozwiązanie jest np. w Mafushi, bikini beach to kawałek odgrodzonej zwykłej plaży. Jest czysto, pięknie, biały piaseczek, palmy, jest pan, który wypożycza leżaki i mały bar.

Ocena dodana: 16 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
  • Relax Lodge

Thoddoo, Malediwy

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

wygoda ,czystość,miła obsługa mini barek,klimatyzacja nowa ,cichutka,nowy telewizor

Ocena dodana: 25 czerwca 2018 Pobyt: Czerwiec 2018
    miroslaw Polska
  • Velassaru Maldives

• Pozytywna część opinii

Spędziliśmy z zona wspaniały tydzień. Obsługa na najwyższym poziomie. Kuchnia znakomita, różnorodna i na pewno zaspokoi wszystkie gusta. Super plaże, wszędzie blisko. Zjawiskowa roślinność, wszystko jest bardzo zadbane. Pokój sprzątany dwa razy lub czesciej w ciągu dnia. Idealne miejsce na urlop dla kogoś kto lubi spokój, plaże i nic nierobienie.

Ocena dodana: 7 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Rafał Polska
  • Novina

• Pozytywna część opinii

bardzo dużym plusem zasługującym na podkreślenie był transfer z lotniska w cenie pokoju. Od wyjścia z terminala pod drzwi pokoju byliśmy zaprowadzeni niemalże za rękę, a raczej zawiezieni. Następnego dnia wyruszaliśmy dalej lokalnym promem, obsługa hotelu zawiozła nas za darmo także na przystań i pokazała gdzie kupić bilety. Ogólnie personel bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, służący pomocą, ale nie nachalny. Winda w hotelu bardzo pomocna gdy podróżujesz z małym dzieckiem i wielkimi walizkami.

• Negatywna część opinii

Pokoik malutki, ciemny Śniadanie w formie bufetu, ale bardzo podstawowe

Ocena dodana: 13 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
  • Fihalhohi Island Resort

• Pozytywna część opinii

Bardzo urokliwe miejsce, z mnóstwem roślinności na wyspie, piękna rafa wokół hotelu. Dobry stosunek jakości do ceny w porównaniu z innymi resortami. Personel sympatyczny, nienarzucający się. Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone, codziennie inna kuchnia. Pokoje dość dobrze wyposażone (w pokoju typu comfort brak natomiast telewizora i czajnika), sprzątane dwa razy dziennie.

• Negatywna część opinii

Jako mały minusik można dodać, że na cały pobyt przysługuje tylko 1l wody mineralnej w pokoju, co w opcji bez all-inclusive jest trochę odczuwalne. Kolejne małe minusy to mrówki na plaży oraz niestabilne wi-fi.

Ocena dodana: 13 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
  • Meeru Island Resort & Spa

Dhiffushi, Malediwy

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego resortu :) Transport łodzią motorową - wszystko bardzo sprawnie, po drodze na wyspę spotkaliśmy delfiny :) Powitanie na miejscu bardzo miłe, szybkie zakwaterowanie, otrzymaliśmy pełne informacje co do pakietu all inclusive i atrakcji na miejscu. Pokoje czyściutkie (mieliśmy jacuzzi beach villa), dwa razy dziennie sprzątane, minibarek zaopatrzony bardzo dobrze, codziennie uzupełniany. Jacuzzi to świetny pomysł, zwłaszcza wieczorem pod gwiazdami. Jedzenie pyszne, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór drinków. Podobało się nam to, że w w restauracji przydzielany jest na cały pobyt kelner.

Ocena dodana: 14 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Małgorzata Polska
  • Met House

Thulusdhoo, Malediwy

• Pozytywna część opinii

Kameralny hotelik a nie duży resort to atut tego miejsca. Dodatkowo jest to wyspa, gdzie mieszkają miejscowi, więc można zobaczyć lokalne życie... Warto skorzystać z wycieczki lokalnej na snorkling + snadbank oferowanej przez hotel aby poczuć klimat prawdziwych Malediwów. W zależności od godziny przylotu transfer na wyspę albo lokalnym statkiem albo spped boat ( speed boat 10 razy droższy niż loklana łajba, która uważam jest o wiele wygodniejsza niż speed boat, płynęłam jedną i drugą).

Ocena dodana: 16 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Agnieszka Polska
  • Wind Breeze Sunset View Inn

Średnia ocena: 8,9
    • Pozytywna część opinii

Skromny acz bardzo przyjemny guesthouse. Składa się z zaledwie 3 pokoi - w każdym klima łazienka i sejf więc czego chcieć więcej? Do dyspozycji super tarasik przy samej wodzie z przygotowanym zejściem do wody. Jedzenie bardzo dobre a ilość naprawdę obfita. Bardzo pomocny właściciel oferujący szeroką gamę wycieczek. Samo Guraidhoo jest bardzo dobrą bazą wypadową a i spokojną, przyjazną wyspą. Polecam zarówno hotel jako fajną budżetową wersję jak i samą wyspę.

Ocena dodana: 23 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Michał Polska
  • Oblu by Atmosphere at Helengeli - All Inclusive

Helengeli, Malediwy

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

A wonderful place and great people. From the moment the booking was made to the end of the holidays, nice and professional service (Linda ♥). No additional or hidden costs. From the first moment you feel the uniqueness of this place an what is the best YOU feel unique! The best "relax" vacation we ever had. Delicious food, fantastic drinks (Hi do Madu and the bar team:). There was abundance of everything. You do not have to put on your shoes for the whole stay, Rooms equipped with more things than 'normal' hotel rooms (flip-flops, beach bag, flashlight, etc.). A very charming and marvelous place, beautiful ocean, amazing reef. It is paradise! No matter which villa you choose, just go there! ♥ Cudowne miejsce i wspaniali ludzie. Od momentu dokonania rezerwacji po sam koniec wakacji miła i profesjonalna obsługa (Linda♥). Żadnych dodatkowych czy ukrytych kosztów. Od samego przyjazdu czuje się wyjątkowość tego miejsca a co lepsze my czuliśmy się wyjątkowi. Najlepsze wakacje typu "relax" jakie mieliśmy. Pyszne jedzenie, fantastyczne drinki - trzeba być bardzo wybrednym żeby musieć zamówić coś z poza karty all-included. Wszystkiego pod dostatkiem. Nie trzeba zakładać butów przez cały pobyt, pokoje wyposażone ponad wszystkie inne hotele, w których byliśmy (japonki, torba plażowa, latarka itp), lodówka uzupełniana 2x dziennie. Bardzo urokliwe miejsce, piękny ocean, niesamowita rafa, po prostu raj! Jedyne wydatki to pamiątki, choć większy wybór był na lotnisku. Nieważne, który domek wybierzesz po prostu jedź tam!

Ocena dodana: 28 lipca 2018 Pobyt: Lipiec 2018
    Justyna Polska

Hotele na Malediwach wysoko oceniane przez Gości posługujących się językiem polskim.

• Huraa East Inn

Huraa, Malediwy

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Doskonała lokalizacja kilka kroków od wybrzeża, cisza, spokój, wspaniali ludzie. W szczególności jedzenie było pyszne! Kareem jest doskonałym kucharzem, zawsze uśmiechnięty, bardzo pomocny :) Widoki niesamowite, na pewno będziemy chcieli tu jeszcze wrócić!

Ocena dodana: 15 października 2017 Pobyt: Październik 2017
    Kama Polska
  • Fihalhohi Island Resort

• Pozytywna część opinii

wszystko, widoki, cisza, czysta plaża, dobre jedzenie. Polecam ten resort tym bardziej że w stosunku do innych resortów cena jest bardzo dobra.

Ocena dodana: 7 października 2016 Pobyt: Wrzesień 2016
    Robert Polska

Hotele na Malediwach wysoko oceniane przez wszystkich Gości

• Holiday Grand Thoddoo

Thoddoo, Malediwy

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

To był świetny wybór. Obiekt bardzo schludny, czysty, obsługa miła i pomocna. Zorganizowali nam dojazd na wyspę motorówką. A Thoddoo jest niesamowite, prawdziwie rajska wyspa z przemiłymi mieszkańcami. Polecam!

Ocena dodana: 21 listopada 2016 Pobyt: Listopad 2016
    Patrycja Polska
  • Sun Shine View

Maafushi, Malediwy

• Pozytywna część opinii

Bardzo wygodny i przestronny pokój z balkonem. Śniadania urozmaicone a personel miły i pomocny. Polecam!

Ocena dodana: 29 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Danuta Polska
  • Dhigufaru Island Resort

Kudarikilu, Malediwy

• Pozytywna część opinii

super lokalizacja, przemiły personel, bardzo wysoki komfort zakwaterowania, ogółem bajkowa wyspa :)

• Negatywna część opinii

śniadania mogły być bardziej urozmaicone

Ocena dodana: 30 stycznia 2017 Pobyt: Styczeń 2017
    Tomasz Polska
  • Constance Moofushi Maldives - All Inclusive

Himandhoo , Malediwy

Średnia ocena: 9,7
    • Pozytywna część opinii

Jedzenie wyjątkowe, czystość w willach wyjątkowa, Pan sprzątający się przedstawiał pytał co potrzebujemy i sprzątał 3 razy dziennie...

• Negatywna część opinii

Wszystko było idealnie, bardzo czysto, jedzenie w restauracji Manta tematyczne, lunche w Totem bar wyjątkowe, bardzo duży wybór, stoliki na plaży,

Ocena dodana: 8 maja 2017 Pobyt: Maj 2017
    Aleksandra Polska
  • Veligandu Island Resort & Spa

Rasdu, Malediwy

• Pozytywna część opinii

Veligandu jest miejscem absolutnie niezwykłym. Mieszaliśmy w jacuzzi water villa i był to strzał w 10. Przestronny domek z przepiękną rafą na wyciągnięcie ręki. Niesamowicie czysto. Jedzenie w hotelu jest doskonałe. Widoki nieziemskie, to trzeba zobaczyć. Plaża, basen- coś niesamowitego. Świetne SPA. Mega profesjonalna obsługa. Świetny bar gdzie można posiedzieć wieczorem. Wyspa niesamowicie piękna- zielona z cudownymi białymi plażami. Plus wisienka na torcie- zero robactwa!!! Cudowne zachody słońca... już tęsknimy...

Nic :)

Ocena dodana: 28 września 2017 Pobyt: Wrzesień 2017
    pawel_magda Polska
  • Baros Maldives

• Pozytywna część opinii

Wille Baros z basenem , duze wygodne łózko ,mały basen , duza intymność , roslinnosc tworząca pełną kompozycje . Biały piasek , piękny kolor oceanu wydzielony pierścieniem z rafy idealne miejsce do odpoczynku i snorklingu . Bardzo dobrej jakości kuchnia ,duza ilość dobrze przeszkolonego personelu . Piękne miejsce 20 min motorówką od Male.

Drogie zabiegi SPA .

Ocena dodana: 11 października 2017 Pobyt: Wrzesień 2017