2. Comentarii despre hoteluri în Slovenia

Comentarii recente pentru Hoteluri în Slovenia

• Apartment in Ljubljana

Scor mediu din evaluări: 9,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Apartament foarte mare , situat intr-un cartier de case, loc de parcare in fata casei, dotat cu tot ce ai nevoie pentru o sedere scurta sau mai lunga, bucatarie complet utilata, balcon, acces usor cu cheile lasate in cutie inchisa. As reveni oricand . Gazda foarte amabila la orice solocitari.

Comentariu trimis pe 17 martie 2024 Sejur în martie 2024
    Torge România
  • Austria Trend Hotel Ljubljana

Scor mediu din evaluări: 9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Personalul deosebit de atent și amabil. Am fost întâmpinați la bariera de intrare în parcare de către recepționistul care deja avea pregătite rezervările noastre. Micul dejun a fost bogat având multe opțiuni pentru toate gusturile.

Nimic de menționat.

Comentariu trimis pe 8 ianuarie 2024 Sejur în ianuarie 2024
    tudorb74 România
  • Bed & Breakfast Mozaik

Scor mediu din evaluări: 9,2
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Totul a fost foarte curat si modern. Patul a fost conformabil, dimensiunea lui a fost numai buna pentru 2 adulti si un copil. Dimesiunea camerei a fost exact cat sa te poti misca in ea.

Comentariu trimis pe 18 martie 2024 Sejur în martie 2024
    Liana România
  • Urban Ring Hotel

Scor mediu din evaluări: 9,1
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Un loc liniștit, aproape de autostradă pentru cei care sunt în tranzit și relativ aproape de centrul vechi al orașului. Personal foarte amabil.

Comentariu trimis pe 14 martie 2024 Sejur în martie 2024
    Cristian România
  • HOP HOUSE Garni Hotel

Postojna, Slovenia

Scor mediu din evaluări: 9
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Foarte aproape de autostrada, lângă statie combustibil, pesonal foarte amabil, confort ok. Raportul calitate pret ok. Recomand!

Comentariu trimis pe 17 martie 2024 Sejur în martie 2024
    VASILE-CRISTIAN România
  • Guesthouse Smogavc

Zreče, Slovenia

Scor mediu din evaluări: 9,1
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Totul mi a plăcut. Micul dejun , patul ,curățenia în camera împrejurimile, totul la superlativ.

• Secțiunea negativă a comentariului

Atitudinea personalului . A fost de negăsit când l am cautat pentru a ne ajuta cu parola la internet. Restaurantul era închis. Am rugat sa ne aducă ceva de băut după care a dispărut persoana de la recepție.........de asemenea am fost dezamăgiți ca nu am avut restaurant În camera nu exista minibar .

Tudoroiu România
  • ibis Styles Ljubljana Centre

Scor mediu din evaluări: 8,1
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Locatia este situata central. Camera a fost curata.

• Secțiunea negativă a comentariului

Hotelul mi-a transmis mesaj ca are loc de parcare contra cost dar nu mi s-au transmis detalii despre acesta. Parcarea avea 9 niveluri dar locurile rezervate hotelului erau doar la un anumit etaj. Am aflat acest lucru doar dupa ce parcasem la un alt etaj. A trebuit a merg sa platesc acea parcare, sa mut masina... Nu exista un sistem de validare a cartelei la receptie (receptia este la etajul 7) asa ca la check-out trebuie sa mergi sa scoti masina din parcare, sa o lasi pe undeva pe strada (unde este foarte aglomerat) pentru a duce cartela la receptie. Camera a fost foarte mica iar toaleta si cabina de dus erau despartite de locul de dormit printr-un rama cu geam... foarte ciudata senzatia... cine era toaleta avea senzatia ca e in camera.

Radu România
  • Hotel MOREA

Scor mediu din evaluări: 7,4
    • Secțiunea pozitivă a comentariului

Camera a fost curata, personalul foarte amabil.

• Secțiunea negativă a comentariului

Seara restaurantul a fost ocupat cu un eveniment privat si nu am avut unde sa servim masa, nu ni s-a comunicat acest lucru de pe zi si ne-am trezit la ora 20 ca nu aveam unde sa mancam

Comentariu trimis pe 30 octombrie 2023 Sejur în octombrie 2023
    Nicole România