2. Czechy – opinie o hotelach
  3. Kraj zliński – opinie o hotelach
  4. Hutisko – opinie o hotelu
Czechy Hutisko Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• LOFT WAPITI Ocena: 9,9

„Piękny ogród, świetny domek, wypoczynek idealny!”

• U Veselé lišky Ocena: 9

„Śniadanko czekało przed drzwiami pokoju. Urocza gospoda z dobrym jedzeniem i piwkiem na miejscu.”

• „Pobyt w apartamencie wspominamy bardzo miło. Okoliczne góry i atrakcje ( Stezka Valaška, Zbrašovské Aragonite Caves itp), które zwiedziliśmy dodały uroku naszemu wypoczynkowi. Zajmowaliśmy dolny duży apartament, który był bardzo czysty i gustownie urządzony. Dostępność urządzeń AGD, herbat różnego rodzaju, kaw dodatkowo podniosły komfort naszego wypoczynku. W tej kwestii nie można pominąć możliwości skorzystania z jaccuzi i schłodzonego nieopodal w lodówce wina (wino za skromną dodatkową opłatą). Z pewnością polecimy wszystkim naszym znajomym wypoczynek w tym apartamencie jak i sami tam powrócimy z wielką przyjemnością. Agnieszka i Piotr.”

• Chata s wellness Ocena: 10

„Ten widok z okna i balkonu jest prawdziwy! Naprawdę tak to wygląda 🥰 dom czysty, przytulny. Piekne trasy spacerowe. Super miejsce”

• „Obiekt usytuowany bezpośrednio przy niewielkim zagajniku w bardzo spokojnej okolicy. Dorze wyposażony, posiada wszystko co niezbędne zarówno na krótki weekendowy wypad jak i na dłuższy pobyt. Wygodne, duże łóżka, wyposażenie kuchni znacznie powyżej przeciętnej, mnogość pomieszczeń, widoki i bezpośredni kontakt z przyrodą do kolejne atuty obiektu”

5 najlepszych hoteli w mieście Hutisko

na podstawie 496 opinii na Booking.com