2. Česko hodnocení hotelů
  3. Ústecký kraj hodnocení hotelů
  4. Kovářská hodnocení hotelů
Česká republika Kovářská Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Apartmány Boule Průměrné hodnocení: 9,5

„hezký opravený byt, klidná lokalita, dobře vybavená kuchyň. Možnost zahrady, společenské prostory“

• Penzion Avionika Průměrné hodnocení: 8,1

„Vsechno v pohode, majitelka, pokoj. Doporučuji“

• Kovářská vyhlídka Průměrné hodnocení: 9

„Nádherné ubytování. Výborná komunikace s panem majitelem. Skvělý výhled z terasy. Možnost regulovat si teplotu topení dle potřeby. Pohodlná matrace i polštáře. V obýváku předplacený Netflix. V ubytování nám vůbec nic nechybělo. Určitě můžeme doporučit. Děkujeme za pěkné ubytování.“

• Apartmán Kovářská u Klínovce Průměrné hodnocení: 8,4

„Krásná horská příroda. Namisto turistů jelení a datli. Byt prostorný, útulný, dobře vybavený..“

• Penzion Kryštof Průměrné hodnocení: 9,4

„Všechno naprosto úžasné, děkujeme a moc rádi se vrátíme.“

• Penzion Avionika Průměrné hodnocení: 8,1

„Ubytování bylo příjemné, čisté a personál v restauraci byl velmi milý a usměvavý.“

• Penzion Avionika Průměrné hodnocení: 8,1

„Maly utulny pokoj,prijemny personal a bohate snidane“

• Apartments Viktoria Klinovec Průměrné hodnocení: 8,9

„Ochota, organizační pružnost, praktické vybavení.“

• Apartmán Petra Průměrné hodnocení: 8,1

„Paní nám přišla naproti a byla moc vstřícná a laskavá“

• U Pohody Průměrné hodnocení: 8,5

„Hned ve vchodu je nutno přezout se do bačkor, což znamená, že je v celém penzionu čistota jako doma. Pokoj byl vkusně a prakticky zařízený, koupelna se sprchou a toaletou po ruce, byli zde ručníky i tekuté mýdlo. Televize s dostatečným množstvím programů. Wi-Fi připojení dostačující v celém objektu i na terase. Využili jsme odkoupení bohaté snídaně, k večeři jsme si dali domácí pizzu anebo klobásu na grilu. Můžete si zde vypůjčit gril pro své grilování, anebo za poplatek elektrokola. Na zahradě je pro děti trampolína a prostor na hraní. Při odchodu jsme si zakoupili domácí uzeniny a med. Majitelé jsou fakt pohodáři a my jsme tam strávili moc příjemnou dovolenou s výlety do okolí. Nechápu některé hosty za špatné hodnocení, cena odpovídá nabídce, dokonce ji převyšuje. Nám tady bylo super, i večer s panem domácím v baru u piva.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Kovářská