2. Česko hodnocení hotelů

9,7

10,0

• Hodnocení napsáno: 23. června 2024

Nedá se nic vytknout, všechno na 1

VŠECHNO, tam opravdu není co vytknout a mohu jen doporučit. SUPER!!!!!!!!!

Termínem pobytu byl červen 2024

• Hodnocení napsáno: 27. května 2024

• Apartmán s 1 ložnicí

K dokonalosti chyběla jen mikrovlnka

Designove vyladeny apartman, krásný vyhled

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 13. května 2024

• Apartmán s 1 ložnicí

Luxusně vybavený apartmán s výhledem do krajiny.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 23. dubna 2024

• Apartmán s 1 ložnicí

Neuvěřitelně čistý, útulný, voňavý a skvěle vybavený apartmán. Nádherný výhled do přírody, tichá lokalita. Víno na uvítání. Fotografie odpovídají. Výtah v budově, parkoviště hned pod okny.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 5. března 2024

• Apartmán s 1 ložnicí

Ubytování čisté, voňavé, nové zařízení, velmi dobře vybavená kuchyně. Krásná příroda a nádherný výhled z balkonu přímo na hory.

• Hodnocení napsáno: 4. března 2024

• Apartmán s 1 ložnicí

Krásný interiér promyšlený do detailu. Výhled z balkonu

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 17. ledna 2024

Děkuji za super pobyt. Cestoval jsem s pejskem a v apartmánu na nás čekal připravený pelíšek a mňamky pro pejska. Útulně

Vůbec nic :)

Krásný výhled, super vybavení, terasa.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 1. listopadu 2023

Nemám co vytknout

Lokalita, vše kousek-trasy na pěší turistiku, běh i kolo, nádherná příroda i okolí, nebylo slyšet žádný hluk

• Hodnocení napsáno: 6. října 2023

Člověk se tu citil jako doma 😊

Tekla vlažná voda :/

Útulný apartmán, předčil naše očekávání.

• Hodnocení napsáno: 1. října 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

Nízko strop v kombinácii s poschodovou posteľou - asi 20x sme si buchli hlavy 🤷‍♂️😁

Skvelá lokalita, moderne zariadený a super vybavený apartmán

• Hodnocení napsáno: 27. září 2023

Vše skvělé, jen je třeba počítat s postelí palandového typu, z které se slézá trochu obtížněji
    • Apartmán s 1 ložnicí

Chyběl malý hrnec na vaření

Poloha, výhled, modernost, cistota

• Hodnocení napsáno: 9. září 2023

odpočinek v Jizerkách

všechno bylo naprosto perfektní

Apartmán je zcela nový, designově zařízený a velmi čistý. Západy slunce na balkoně , výhled z postele do lesa, klid a bezpečná místnost pro úschovu kol bylo přesně to, co jsme od pobytu očekávali. Určitě se vrátíme:)

• Hodnocení napsáno: 4. září 2023

Velká spokojenost :))
    • Apartmán s 1 ložnicí

Krásné, nové, čisté a útulné ubytovaní na klidném místě! Doporučujeme na 100%. Veškeré instrukce k pobytu byly velmi jasné, vše proběhlo bez problému. Také nás potěšila malá pozornost od majitele. Byli jsme moc spokojeni, rozhodně se ještě někdy rádi vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 26. srpna 2023

• Pobyt s domácím mazlíčkem
    • Apartmán s 1 ložnicí

Krásný a velmi vkusně zařízený apartmán. U lesa, klid. Kuchyňka byla dostatečně zařízená,jedine,co nam chybelo, tak škrabka na brambory a chnapky na horky pekáč. V koupelně nechybel sprchový gel a fén. Pro pejska byl připraven velký pelisek s miskami na vodu a jidlo. Milé překvapení pro rodice v podobě vina a brambůrků a pro pejska dobrutky. Dekujeme za krásný pobyt, určitě se radi někdy vrátíme!

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2023

Uzasny pobyt
    • Apartmán s 1 ložnicí

Jen nevyžádané rada, hodil by se dalsi menší hrnec než ten obrovský. Ale taky se to nechá zvládnout.

Mimo hlavní cestu umístěna budova s obrovským asfaltových parkovištěm zajištěna zavorou. Nové zrekonstruovana budovy bývalého hotelu září novotou. Vše nové, čisté, hezké, výtah k dispozici. Klíče od apartmánu v krabičce u vchodu. Instrukce od majitelů výstižné, vše vysvětlující, netřeba doplňujících dotazů. Apartmán má uzasny výhled do údolí z terasy vybavenou nábytkem s podsedaky. Uvnitř krásně moderně zařízený, vše ciste, nové, dostatečně vybavení kuchyně. I přes menší velikost účelně vyřešené, pro dva lidi pohodlné. Uvnitř ticho, žádný hluk není slyset, apartmány mají dobrou zvukovou izolaci. Velmi hezké, moderní, moc příjemný pobyt. V lete na turisticke a cyklotrasy, v zime kousek bezkarske trasy. Doporučujeme.

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

Hodiny hlasitě tikaly na noc, ale vyndali jsme baterky 😀

Voňavé přivítani. Pozornost pro naše miminko a veškeré věci pro něj jako ručník, pozornost v postýlce v podobě příkrmu, příbor i když jsme nevyužili 😊... Ale moc milé. Vino a kaficko na přivítani. Krásné dekorace.

• Hodnocení napsáno: 25. července 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

Jediné co se nám nelíbilo, byla postel. Nedá se na ni ani sednout. Do postele je nepohodlné se dostat. Posezení pod postelí bylo v pohodě, ale neobešlo se bez pár bouchnutí do hlavy. Pro vyšší lidi tohle ubytování opravdu není vhodné.

Čistota, vybavení, výhled, klid.

• Hodnocení napsáno: 14. července 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

TOP ubytování, moderní apartmán s krásným výhledem na okolí, moc se nám líbilo, hlavně ten klid!!! Určitě se ještě vrátíme. Děkujeme moc.

• Hodnocení napsáno: 18. června 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

Krásné místo, ticho, klid, všude blízko a ubytování předčilo naše očekávání. Škoda, že jsme nemohli zůstat déle. Doporučujeme všemi deseti.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 5. června 2023

Skvělé pro relaxaci a nejen dog friendly, ale dokonce love dogs :)
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • Apartmán s 1 ložnicí

V ubytování myslím chybí klimatizace a praží do něj celé odpoledne slunce - v létě tu bude asi velké teplo, bylo už na začátku června. Také poplatek za psa je nejvyšší, jaký jsme kde kdy platili - 600 Kč, ale místo je k pejskům velmi pohostinné, tak se to dá skousnout. Doporučuju vzít si s sebou jídlo, v okolí se mi nepodařilo najít zajímavá místa k večeři/snídani (nejbližší je asi na Královce/v Bedřichově, ale po celodenním výletě už se tam člověku - bez auta - nechce :) ). V ubytování se dá ale v pohodě cokoliv uvařit, nechybí ani trouba.

Ubytování bylo naprosto skvělé, útulné a překonalo moje očekávání, která byla už tak dost vysoká. Jsem nadšená z milých a pozorných detailů pro mě i mého psa - víno pro hosty, salámek pro pejska, misky a pelíšek, vonné svíčky se sirkami... Hostitelé myslí na všechno, aby hostům zpříjemnili pobyt. Ubytování je na turistické trase, z ubytování je krásný výhled do okolí, posezení na balkoně je pohodlné. Myslím, že v České republice jsem se v žádném ubytování necítila tak příjemně, jako tady. Moc ráda opět zavítám a budu doporučovat všem. Děkuji, jste skvělí!

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 3. května 2023

Nádherný apartmán s výhledem
    • Apartmán s 1 ložnicí

Byla jsem nadsena! Jen male upozorneni pro jine hosty: ubytovani neni 100% bezbarierove. Vytah jezdi do mezipatra a do postele se taky musi po par schodech.

Presne takove ubytovani jsem hledala. Apartman je prostorny - pokud prsi, muzete jen tak vegetit u velke televize nebo koukat na stromy. Skvela koupelna, terasa. Kuchyne dostacujici, vcetne sporaku, mycky, lednicky, trouby a kapsloveho kavovaru. Umim si predstavit tu bydlet i tyden, dva a pracovat z pocitace. Okoli krasne, dum lezi hned na turisticke trase - spousta moznosti na letni vylety. Cca ctvrt hodiny od autobusove zastavky, dvacet minut od samoobsluhy. Nedaleko Prezidentska chata s vybornou restauraci. Kazdemu bych doporucila.

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 18. března 2023

• Apartmán s 1 ložnicí

Apartmán zařízený s výjimečným vkusem . .Na pokoji nás čekalo malé přivítání a milá slova od majitelů. Vybavení perfektní a naprosto dostačující. Výhled z pokoje a z balkonu do korun stromů a na protější kopec. Apartmán je umístěn nedaleko od sjezdovek a běžeckých tras a přesto v naprostém klidu. Děkujeme za krásné dny.

Termínem pobytu byl březen 2023

• Hodnocení napsáno: 4. března 2023

Určitě se do apartmánu ještě vrátíme, naprosto úžasné a Jizerské hory jsou moc krásné.

Vše bylo perfektní

Apartmán je naprosto úžasný, krásný výhled z balkonu, vybavení naprosto předčilo očekávání. Byli jsme moc spokojeni a určitě ještě ubytování využijeme.Naprosto dostupné na krásné pěší výlety. S majiteli výborná komunikace 👍

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 19. února 2023

Nic

Lokalita, moc hezký apartmán, flexibilní check in-check out.

Termínem pobytu byl únor 2023