2. Česko hodnocení hotelů
  3. Česko hodnocení hotelů
  4. Česko hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Apartments Skiface

Hodnocení – Apartments Skiface

Dolní Rokytnice nad Jizerou čp.5, Rokytnice nad Jizerou, 512 44, Česká republika

Podle 5 hodnocení apartmánu

8,9

9,2

8,9

10,0

10,0

• Hodnocení napsáno: 23. února 2022

Byli jsme s ubytováním velmi spokojeni (rodina 2 dospělí, 3 děti).
    • Studio s balkonem (6 dospělých)

Ocenili bychom tvrdší matrace v postelích a malé čtecí lampy u postelí. Trochu nás iritovala "mačkací" sprcha (jako bývá na plovárnách), ale zvykli jsme si.

Apartmán prostorný, čistý, kuchyň výborně vybavená, možná by byl fajn ještě jeden menší hrnec navíc. Perfektní bezproblémové parkování jak u vchodu, tak na velkém prostranství za budovou přímo u vchodu do lyžárny - možnost uložení a uzamčení lyží i přezkáčů. Všechny prostory budovy perfektně udržované, čisté. Nádherný výhled na hory a sjezdovky z balkonu apartmánu. Hned v přízemí budovy prodejna potravin, snídani nakoupíte téměř i v bačkorách. :-) Wifi s výborným signálem. Velmi vstřícní a ochotní majitelé.

• Hodnocení napsáno: 16. února 2022

Vřele doporučuji.
    • Studio s balkonem (6 dospělých)

Nemám výtek.

Hezké místo s perfektním výhledem. Prostorný a útulný apartmán. Ideální parkování. Skvělá dostupnost služeb a obchodů.

• Hodnocení napsáno: 12. února 2022

• Apartmán s 1 ložnicí a balkonem (4 dospělí)

Pohodlná postel, balkon, dobře vybavená kuchyň, dobré zázemí pro lyže

• Hodnocení napsáno: 12. února 2022

• Studio typu Standard (4 dospělí)

Místo je super, parkování přímo u apartmanu. Soukromé skříně na lyže a sušička na lyžařské boty.

• Hodnocení napsáno: 3. ledna 2022

Sympatické ubytování
    • Studio (2 dospělí)

Zima na chodbách, patrně se netopí na chodbě k pokojům. Hluk v pokoji z ulice při otevřeném okně.

Pěkně zařízený apartmán - studio, v podkroví méně prostoru na pohyb, ale dostačoval nám. Postele příjemné, na někoho mohou být až měkké, houpavé. Paní domu nás mile přivítala, dokonce jsme mohli po domluvě přijet i dříve, neboť jsme měli malé dítě s sebou. V pokojích do ulice mírně hluk od aut z ulice, ale v noci klid. Teplo v apartmánech a vybavená kuchyně. Dobře umístěné skříňky na lyže. Parkování auta u areálu je výhodou.

Termínem pobytu byl leden 2022