2. Czechy – opinie o hotelach

8,3

• Ocena dodana: 15 kwietnia 2024

Bardzo OK
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Woda nagrzewa sie bardzo wolno (po odkreceniu prysznica 10 minut zimnej wody), niedomykajaca sie kabina prysznicowa, slychac ludzi chodzacych po korytarzu, pokoj dosc mały.

Dobra lokalizacja, czysto, sprawne zameldowanie I wymeldowanie, działajacy TV i wifi, kawa i herbata dostepna, bardzo wygodne i duze łóżko.

• Ocena dodana: 11 kwietnia 2024

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Idealna lokalizacja, mimo ruchliwej ulicy pokoje od podwórka są bardzo ciche. Bardzo wygodne łóżko, dobry materac i pościel. Czyściutki czajnik. Fajna, zadbana łazienka. Jednorazowe kapcie. Byłam pozytywnie zaskoczona. Szczerze polecam.

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

Dobry hotel
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Znaleźliśmy zużytą prezerwatywę za łóżkiem, co zepsuło świetne pierwsze wrażenie. Chciałam pochwalić czystość obiektu, ale okazała się ona trochę powierzchowna. Osoby z ograniczoną mobilnością powinny wiedzieć, że winda jest bardzo mała i stara, nie do końca jej ufałam. Lepiej wspinać się po schodach.

Fajna lokalizacja między starą a nową częścią Pragi. Komfortowy pokój i wygodne łóżka. Miły personel, bezproblemowy check in, bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Dodatkowo małe gadżety, które zawsze cieszą jak czajnik, kawa, herbata, kubeczki, suszarka, kapcie itd Pierwsze wrażenie było bardzo dobre.

• Ocena dodana: 25 marca 2024

Było świetnie, na pewno tu wrócę!
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Jedyną uwagę mam do sprzątania pokojów - wychodząc, powiesiłam na drzwiach czerwoną zawieszkę "do not disturb", a mimo to ekipa sprzątająca weszła do pokoju i wymieniła mi m.in. użyte raz ręczniki - trochę niepotrzebne marnotrawstwo. Poza tym wszystko super.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pobytem w Březina Pension! Pokoje nie są nowoczesne i widać, że wyposażenie ma swoje lata, nie jest to nocleg ekskluzywny, raczej skromny i w dość oldschoolowym wystroju, ale miałam absolutnie wszystko, co potrzebne do udanego wypoczynku. Pokój i łazienka były czyściuteńkie. Łóżko super wygodne (lubię dość twarde łóżka i niskie poduszki i tutaj było idealnie) - już nie pamiętam już, kiedy się tak dobrze wyspałam. Pokoje obiektu mieszczą się na najwyższych piętrach, więc mimo lokalizacji przy głównej, ruchliwej ulicy, było cicho. Dojazd windą bardzo wygodny. W części wspólnej dostępna lodówka, deska do prasowania itd. Świetnie zorganizowany check-in i check-out, dobrze opisany i pokazany na zdjęciach - nie miałam wątpliwości, jak dostać się do obiektu i jak się wymeldować. Wi-fi działało bardzo dobrze. Doskonała lokalizacja do zwiedzania Pragi - wszystko w zasięgu krótszego lub dłuższego spaceru, a gdy nie chce się chodzić, to bliziutko do stacji metra. Super knajpki w pobliżu, dwie bramy dalej Zabka na szybkie, podstawowe zakupy. Cena jak na centrum Pragi niewygórowana.

• Ocena dodana: 30 września 2023

Praga piękna, warto było przyjechać
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Wykładzina mocno zabrudzona, brak klimatyzacji, po otwarciu okien - głośno

Niezależność i położenie

• Ocena dodana: 24 września 2023

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Brak kontaktu z obsługą po 23, gdyby wystąpił problem. W naszym przypadku jedna z kart wejściowych nie działała. Na szczęście mieliśmy przy sobie drugą. Inaczej nie dostalibyśmy się do pokoju.

Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum. Cichy pokój od strony ogrodu. Czysto, wygodnie, ładny wystrój.. Idealne warunki na krótki pobyt.

• Ocena dodana: 13 września 2023

Hotel bardzo fajny, w dogodnej lokalizacji, wokół sklepy, blisko do dworca i do zabytków

Świetna lokalizacja, bardzo czysto

• Ocena dodana: 11 września 2023

Lokaizacja wspaniała a pokój skromny i ciasny!
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Brakowało drugiego krzesła lub taboretu w pokoju 2-osobowym. W łazience nie było gdzie położyć kosmetyczki boo nie było półek.

Lokalizacja była świetna.

• Ocena dodana: 17 sierpnia 2023

Hałas z ulicy

• Ocena dodana: 22 lipca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Winda powinna być większa.

• Ocena dodana: 23 czerwca 2023

Dobre miejsce na krótki wypad
    • Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Ogólnie pokój oceniam dobrze, ale na parapecie kurz nie był wytarty.

Był upał, więc super, że była klimatyzacja. Telewizja z programami austriackimi, rosyjskimi, czeskimi, francuskimi. Wygodne łóżka. Na wyposażeniu także mała lodówka, czajnik, suszarka, mydło, kapcie.

• Ocena dodana: 25 maja 2023

• Pokój Trzyosobowy typu Deluxe

Szkoda, że pensjonat nie oferuje śniadań (nie ma też jadalni gdzie awaryjnie można by coś podgrzać na kolację, a to dla mnie istotne bo podróżowałam z dziesięciolatkami). W okolicy jest natomiast wiele miejsc gdzie można pójść na śniadanie.

Mimo, że personel jest "niewidzialny" to jest z nim świetny kontakt. Blisko do głównych atrakcji miasta, można spokojnie przejść piechotą, jeśli ktoś woli metro czy tramwaj - przystanki niedaleko.

• Ocena dodana: 4 maja 2023

Udany pobyt w fajnym obiekcie
    • Pokój Trzyosobowy typu Deluxe

Bardzo fajny obiekt, pokoje zlokalizowane w starej kamienicy, świetna lokalizacja do zwiedzania miasta, najważniejsze atrakcje i zabytki w zasięgu dłużsxego spaceru, w niecałe 3 dni zwiedziliśmy wszystko co najważniejsze na piechotę, bez używania komunikacji, blisko do dworca kolejowego, pokoje bardzo czyste, czysta łazienka, czyściutka i pachnąca pościel, lokum godne polecenia!

• Ocena dodana: 17 kwietnia 2023

Jestem zadowolona z pobytu w tym obiekcie.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Jedynym mankamentem było usytuowanie przy ruchliwej ulicy.

Lokalizacja była bardzo dobra, gdyż było blisko do przystanku metra i tramwaju.

• Ocena dodana: 28 lutego 2023

Pokój w świetnej lokalizacja. Idealne miejsce wypadowe do zwiedzenia Pragi.
    • Pokój jednoosobowy typu Standard

-słabe ogrzewanie -brak szafy

-lokalizacja -miła i szybka obsługa -cena

• Ocena dodana: 27 lutego 2023

Świetny na szybkie zwiedzanie Pragi.
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i dodatkowym łóżkiem

Trochę niska temperatura w pokoju przy niższej temperaturze na zewnątrz.

Świetna lokalizacja, duży pokój.

• Ocena dodana: 3 listopada 2022

Świetna lokalizacja obiektu, ale odradzam pokój od ulicy i na ostatnim piętrze.
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Miałyśmy pokój od ulicy, dość uciążliwy hałas komunikacyjny. W pokoju unosił się dziwny zapach, przez co okno musiało być stale otwarte kiedy było to możliwe. Okno dachowe wymagające zamknięcia przy każdym deszczu i w czasie naszej nieobecności.

Blisko węzłów komunikacyjnych, metro, tramwaj. W pokoju lodówka, czajnik, kubki. Łazienka bardzo czysta i przestronna.

• Ocena dodana: 20 września 2022

• Pokój Trzyosobowy typu Deluxe

Miejsce spełniało nasze oczekiwania.

• Ocena dodana: 18 września 2022

Polecam!
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Super lokalizacja. Czysto i miła obsługa :) pokoje mieszczą się w starej kamienicy z klimatyczną klatką schodową.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Znakomita lokalizacja - dogodny transport do wszystkich części miasta. Pokoj czysty i wygodny. Dobra komunikacja z personelem mimo braku kontaktu osobistego. Polecam:-)

• Ocena dodana: 3 czerwca 2022

• Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami

Lekko niedomykająca się kabina prysznicowa.

Doskonała lokalizacja, bardzo blisko dworca i starego miasta. W pokoju było czysto i wygodnie, wyposażenie zgodne z opisem, miła obsługa. W budynku jest winda.

• Ocena dodana: 30 maja 2022

Bardzo udany pobyt!
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami i łazienką

Problemy ze stałą temperaturą wody pod prysznicem. Leci albo wrzątek albo zimna woda, wrzątek przeważał. Brak kosmetyków łazienkowych o których było wspomniane w ofercie.

Obiekt jest blisko starego miasta i dobrze skomunikowany. Blisko do kawiarenki ze śniadaniem i do sklepu spożywczego, które są umieszczone po drugiej strony ulicy. Plus za to, że pensjonat jest w pięknej kamiennicy.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 10 maja 2022

Jeśli znów przyjadę do Pragi, na pewno ten pensjonat będę brał pod uwagę.
    • Pokój jednoosobowy typu Standard

Koło łóżka był uszkodzony tynk. Trochę psuło to wrażenie, ale nie przeszkadzało.

Bardzo dobra lokalizacja (po drugiej stronie ulicy winda do metra). Bez problemu wszedłem do pokoju poza godzinami pracy recepcji (instrukcja była jasno opisana). W pokoju wszystko co trzeba. Okno na ładne podwórko z kwitnącymi kasztanami. Cisza i spokój. Kamienica i w ogóle okolica zadbana. Blisko czynna do 23:00 Żabka. Na parterze restauracja.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 12 listopada 2023

Świetna lokalizacja. Pokój był czysty, a pobyt w pensjonacie bardzo komfortowy. Serdecznie polecam

Lokalizacja