2. Česko hodnocení hotelů

10,0

• Hodnocení napsáno: 26. dubna 2024

Opravdu krasne
    • Apartmán Superior

Vše naprosto uzasne! Rádi se budeme vracet.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 3. dubna 2024

Super lokalita a krásný apartmán
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Podkrovní apartmán se střešní terasou byl úžasný. TV přímo z postele.

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 27. ledna 2024

• Apartmán Superior

Vše bylo naprosto dokonalé.

• Hodnocení napsáno: 17. prosince 2023

Veliká spokojenost.
    • Apartmán Superior

Velice nádherný a super vybavený apartmán za velmi příznivou cenu. Prostorný jak pro pár tak i menší rodinu. Velké plus za plně vybavenou kuchyň. Ideální tedy i pro delší pobyty. I když je dům u hlavní silnice tak není slyšet hluk od automobilů. Vedle vchodu je pekárna a tak o snídaně je postaráno 👍. Parkování je za domem u parku s hodně místy. Paní hostitelka je velmi příjemná a vše nam ukázala a doporučila tipy na místní památky,akce a restaurace.

• Hodnocení napsáno: 16. prosince 2023

Úžasný dům a strategická poloha v centru Třeboně
    • Apartmán Superior

Obrovská vstřícnost paní majitelky. Nic nebyl problém.

Dům předčil naše očekávání. Velmi výhodná lokalita. Dům leží na strategickém místě mezi náměstím a lázněmi Aurora. Parkování zdarma. Saunový svět a bazén jen 300m od domu. Pekárna ve vedlejším domě. Překrásný apartmán s krbem a vánoční výzdobou.Děkujeme pobyt jsme si užili. 🎄❤️

• Hodnocení napsáno: 29. listopadu 2023

Krásné ubytování v Třeboni
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Místo na kola je nepraktické, ale dá se to zvládnout

Ubytovaní je krásné, kousek od centra Třeboně. Hned vedle je menší dětské hřiště a kousek bazén. Vše co chcete v Třeboni navštívit je v dochozí vzdálenosti i s dětmi.

• Hodnocení napsáno: 12. října 2023

Pěkné ubytování v prostorném apartmánu.

Není co vytknout.

Apartmán je v přízemí rodinného domu, s nadprůměrně vybaveným kuchyňským koutem - lednička, mrazák, nádobí, utěrky, čistící prostředky....V koupelně je pračka i sušička a vana pro dva. Pohodlné postele i ušák. K bytu patří i terasa se sezením. Kousíček od domu je park s hřištěm a fontánou, která po setmění barevně svítí. Od naší minulé návštěvy Třeboně se hodně zlepšila parková úprava ve městě - krásné kytky, stromy, keře apod. Z ubytování je 10 minut do lázní Aurora, kde je možné objednat online masáže nebo se vykoupat v bazénu. Do města je to taky kousek, stejně tak i do zámku a do krásného parku, kde byl koncem září úžasný klid. Doporučuju navštívit prodejnu Modes Robes na Husově ulici s oděvními originály. Taky doporučuji nakoupit ryby v rybářské prodejně pod hrází nebo místní pivo v prodejně u pivovaru. Moc se nám v Třeboni líbilo.

• Hodnocení napsáno: 1. října 2023

• Apartmán se 2 ložnicemi

Hostitelka je velmi milá a ochotná, při příjezdu pro nás měla připravené typy na výlety a stravování v okolí. Apartmán je čistý, moderně vybavený, strategicky umístěn 15 min. chůze od historického centra, kousek od cyklostezek, v bezprostřední blízkosti je domácí pekárna a lahůdky, kde lze nakoupit i o víkendu.

• Hodnocení napsáno: 2. května 2023

Moc se nám zde líbilo a určitě se vrátíme.
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Moc hezký apartmán, dobré parkování hned za ním. Do centra se dá v pohodě dojít procházkou přes zámecký park. Příjemná paní majitelka, zajistila nám i informace o akcích v Třeboni.

• Hodnocení napsáno: 23. dubna 2023

Velmi příjemné jednání a celkově vynikající.
    • Apartmán Superior

Lokalita, nedaleké parkoviště , krásné prostory, čisté a velice vkusně vybavené.

• Hodnocení napsáno: 17. dubna 2023

• Apartmán se 2 ložnicemi

Při registraci jsem se moc nedíval na velikost apartmánu, takže při příjezdu jsem byl mile překvapen. Dostatek prostoru by tam byl i při plném obsazení. Vybavení je tu připravené pro dospělé i pro děti, takže plánujeme příští návštěvu s rodinou.

• Hodnocení napsáno: 7. dubna 2023

Nejde nic vytknout.

Tento apartmán byl zatím nejhezčí ze všech, co jsme kdy byly. Jedním slovem luxus. Majitelka milá, ochotná. Byly jsme i s pejsky. Okolí super. Jedeme znovu, vřele všem doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 19. února 2023

• Pobyt s domácím mazlíčkem
    • Apartmán Superior

Přesto, že dům se zdá z ulice nenápadný a malý, překvapí svou vnitřní velikostí a vybraným vkusem. Vybavení apartmánu bylo bezchybné, po celou dobu pobytu nám nic nechybělo. Naopak. velmi příjemným a milým přivítáním majitelkou to začalo, a SMS s přáním šťastné cesty pobyt končil. Spánek v posteli s nebesy na velmi pohodlné matraci, elektrický krb, atrium s mořností posezení venku, velká, plně a moderně vybavená kuchyně, velká rohová vana ve tvaru srdce, další volný pokoj s dětskou postýlkou, velká TV s širokou nabídkou programů TV i webové TV. Dům je v blízké dostupnosti do centra. Hned ve vedlejším vchodě je prodejna s čerstvým pečivem, mlékárenskými produkty a zákusky s otevirací dobou po - neděle. Jen pár metrů od domu je velké parkovště s parkovným 0Kč, hezká a příjemná hospůdka a parčík s prolezačakmi pro děti. Rybník Svět a lespopark s ní spojený jen pár stovek metrů od domu... Prostě co více si přát pro bezvadný pobyt v Třeboni?!? Domluvím se s rodinou a určitě navštívíme toto ubytování i s vnoučaty.

• Hodnocení napsáno: 9. února 2023

Luxusní dovolená .
    • Apartmán Superior

Příjemné prostředí i provozovatelka. Naprosto skvělé a nadstandardní jednání. Luxusní prostředí odkud se nám vůbec nechtělo . Doporučuji ❤️👌

• Hodnocení napsáno: 8. února 2023

Prijemny a hrejivy apartman idealni pro rodinu
    • Apartmán se 2 ložnicemi

Teplotu mohl regulovat i kdokoliv z dolniho apartmanu a meli jsme tam jedno rano kvuli tomu docela chladno. Hostitelka ale s nami i lidmi dole komunikovala a rikala, ze bude mit brzy i regulaci na dalku. To zeliminuje lidi, kteri neberou ohled na ostatní, jako byla pani dole.

Vybavenost apartmanu - perfektní kuchynka, koupelna i s kosmetikou, prostorna lednice, jidelna, balkon Cistota - vonave lozni pradlo, rucniky i osusky Lokalita - vcelku v centru Trebone Teplo - majitelka nam pripravila vyhrate bydleni Prijemne a utulne bydleni - pekne a vkusne vyzdobeno, příjemné a hrejive Dobra komunikace s hostitelkou -od začátku jsme byly s pani v kontaktu a resily podrobnosti naseho pobytu Prijemna hostitelka - velmi mila, prijemna, byl pro nas pripraveny katalog s tim, co lze delat v okoli a take nam i neco doporucila sama Klic lze vyzvednout ve schránce na heslo

• Hodnocení napsáno: 15. ledna 2023

• Apartmán se 2 ložnicemi

Perfektně zařízený, velmi hezký a prostorný apartmán. Bylo nás tam 7 a vůbec jsme se nemačkali. Musím připomenout i perfektní přístup majitelky.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 11. ledna 2023

Vše v pořádku

Útulně zařízený apartman, vše bez problému. Rádi přijedeme znovu.

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 21. prosince 2022

Chcete-li zapomenout na rychle plynoucí předvánoční čas, tak přesně zde zapomenete na vánoční spěch.
    • Apartmán Superior

Vynikající komunikace s hostitelem. Prostorný klidný apartmán. Skvěle vybavená kuchyň.

Termínem pobytu byl prosinec 2022

• Hodnocení napsáno: 12. listopadu 2022

• Apartmán Superior

Nadherny apartman.suprove vybaveny,misto ve meste bezkonkurencni

Termínem pobytu byl listopad 2022

• Hodnocení napsáno: 24. října 2022

Vše super děkujeme 🍀

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 5. října 2022

• Apartmán Superior

Všechno bylo naprosto perfektní, ubytování moc krásné a paní majitelka moc milá.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 22. září 2022

• Apartmán Superior

Za nás perfektní ubytování a včetně rad a pomoci paní majitelky!

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 19. července 2022

• Apartmán Superior

Vřele doporučuji! Jednání paní majitelky a ubytování nelze nic vytknout.

Termínem pobytu byl duben 2022

• Hodnocení napsáno: 30. června 2022

Pohodlný apartmán v pěkné lokalitě.

Není co vytknout

Velký pohodlný apartmán. Špičková komunikace s paní domácí. Radila nám, kam se podívat a doporučovala restaurace s ověřenou gastronomií. Příjemný elektrický krb s ušákem na čtení

Termínem pobytu byl červen 2022