2. Česko hodnocení hotelů

7,1

8,3

8,6

• Hodnocení napsáno: 10. června 2024

Skvělá poloha, báječná snídaně, ale...
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Asi by už bylo načase investovat do renovace-venkovní omšelý stav budovy, omítky a vnitřního vybavení boudy, menší plíseň na stropě v pokoji, proleželý polštář, z něhož uprostřed noci bolela krční páteř, ne-čistota oken na pokoji, v neposlední řadě při večeři malá porce masa, jinak ale chutně upraveného, s polévkou za 299 Kč klade otázku o poměru ceny ubytování a kvality...Doufal jsem po letech, kdy jsem tam naposledy přespával, že se postupně bude alespoň trochu investovat do vybavení a celkového stavu.

Na Dvorskou boudu se rád vracím zejména kvůli skvělé poloze umožňující túry na všechny strany. Velmi laskavý přístup zaměstnankyně na kontaktním telefonu, skvělá a bohatá snídaně, čisté sociálky. A "žije" to tam=stále bouda přitahuje turisty, což je fajn.

Termínem pobytu byl červen 2024

• Hodnocení napsáno: 26. května 2024

Byli jsme už podruhé a velmi spokojeni, čistá koupelna i pokoje, jídlo vynikající
    • Čtyřlůžkový pokoj Economy

Venkovní vyžití pro děti není vůbec žádné

Skvělá snídaně v ceně ubytování

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 27. března 2024

Skvělý poměr cena/výkon, doporučuji.
    • Jednolůžkový pokoj

Ideální poloha na hřebenech Krkonoš pro lyžaře, turisty i cykloturisty. Skvělá komunikace, ochotný personál, výborná kuchyně (nadstandardní snídaně), čisté společné prostory.

• Hodnocení napsáno: 8. února 2024

• Třílůžkový pokoj

Výborná chutná a vydatná snídaně formou švédských stolů. Pouze se tvořily dlouhé fronty.

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 29. ledna 2024

• Postel v 8lůžkovém společném smíšeném pokoji

v pokoji mohlo byt tepleji asi zrovna rozbite topeni

servis a snídaně feel horské boudy lokalita jídlo sprchy, rucnik, povleceni

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 23. ledna 2024

Klasické horské ubytování, vhodné i pro děti.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Večer pouze výběr ze dvou celkem drahých jídel, jinak bez možnosti jiné stravy.

Snídaně dobrá, velký výběr.

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 20. listopadu 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Na Dvorské boudě se nám líbí vše. Příjemný personál, rozumné ceny, dobré jídlo, pivo, jednoduché, ale pohodlné ubytování, skvělé snídaně, celkově pohodová atmosféra . Moc rádi se sem vracíme.

Termínem pobytu byl listopad 2023

• Hodnocení napsáno: 3. listopadu 2023

Jedna z posledních horských bud ze staré školy
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Některé vybavení pamatuje snad třicetiletou válku...

Skvělá snídaně, vynikající místo, milý personál. Poctivá krkonošská horská bouda, která si nehraje na grand hotel; pohříchu jedna z posledních. Bezkonkurenční poměr cena/výkon.

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

Typická horská chata/ubytovna. Společné sociálky hezké, čisté, pokoje spíš skromné, holé. Jídlo OK.
    • Čtyřlůžkový pokoj

Kuchyně fungovala jen do 16:00, pak vydávali pouze objednané večeře. Jídlo bylo docela drahé. Vyzkoušeli jsme místní saunu. 600Kč/hod bychom snesli, ale sauna je katastrofa. Vyžilá, neudržovaná, ochlazovací bazének vypuštěný/nefunkční, odpočívárna chybí. Jako odpočívárna a převlékárna slouží průchozí chodba sousedící s kuřárnou, tedy zasmraděná cigaretovým kouřem. Žena s dětmi utekla po 15ti minutách zážitku, já vydržel celou hodinu. Saunu doporučuji stáhnout z nabídky.

Velmi chutná a bohatá snídaně. Večeře byla rovněž moc chutná. Personál příjemný. Čisté sociálky. Na pokoji teplo.

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

• Třílůžkový pokoj

jediné minus jsou asi dveře - veškeré zvuky z chodby jsou slyšet

vybavení chalupy je hodně vylepšené. Snídaně velmi bohatá, chutná. , personál byl bezva.

• Hodnocení napsáno: 23. října 2023

Super lokalita
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Hezké prostředí,čisté ubytování,velmi dobrá snídaně

• Hodnocení napsáno: 21. října 2023

Zase a pořád super
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Prostředí typické staré horské boudy máme rádi, se všemi jejími malichernými nedostatky, ale koupelny by si zasloužily pozornost, i když jsou na boudě zrovna jen 3 hosti. Dívat se 4 dny na stejné zapomenuté bombarďáky ve sprše je trochu minus.

Jezdíme už pár let a pořád se vracíme, nejen kvůli poloze, přírodě nebo jelenům, ale protože nás baví vracet se na místo, kde je milý a vstřícný personál - Jituška se stala strážcem našeho pohodlí a pohody a vždy máme jistotu, že bude pobyt perfektní. Postele nám letos přišly pohodlnější než dřív a změna kuchaře restauraci velmi prospěla - jídla byla skvělá každý den.

• Hodnocení napsáno: 11. října 2023

• Jednolůžkový pokoj

Staré koberce a vybavení chaty potřebující již rekonstrukci .... s tím jsme ale počítali a nepřekvapilo nás to.

Příjemný a ochotný personál, bohatá a stále doplňovaná bufetová snídaně, rekonstruované a čisté společné koupelny a WC.

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

Klasická horská bouda se starším zařízením ve výborné lokalitě.
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Vybavení je trochu retro.

Výborná lokalita na vrcholcíchh Krkonoš. Dobrá snídaně v ceně.

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Na snídani mi chyběly klasické obyčejné ovesné vločky.

Velmi dobrá snídaně, pestré a čerstvé suroviny, domácí buchta. Čisté a pěkné sociální zázemí. Pohodlné matrace na posteli.

• Hodnocení napsáno: 29. září 2023

Ochotný personál, výborná snídaně, děkuji

nevím

Velice chutná snídaně s domácím, pečeným pečivem přímo na chatě. Úžasné místo s krásným výhledem. Pokoj taková krkonošská klasika, pouze čtverec - ale vše čisté.

• Hodnocení napsáno: 13. září 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Venkovní sezení se rozpadalo a hodil by se slunečník, ale s tím výhledem na jakýkoli nedostatek stejně hned zapomenete.

Super obsluha a naprosto nadprůměrná snídaně. V okolí nikde nikdo a výhled na půl republiky. Paráda!

• Hodnocení napsáno: 11. září 2023

Popis ubytování odpovídal skutečné realitě, to pro mě bylo důležité. Celková spokojenost
    • Jednolůžkový pokoj

výborná snídaně, dostatečně velký výběr. Čistota na pokojích i ve společných prostorách. A taky krásné místo.

• Hodnocení napsáno: 4. září 2023

Dvorská bouda v Krkonoších s krásným okolím a výbornou kuchyní.
    • Jednolůžkový pokoj

Někomu by mohly vadit společné sociální prostory. Byly však vždy čisté a pro mě v pořádku.

Ubytování Dvorská Bouda v Krkonoších je pěkné svým okolím. Je to kousíček k našemu nejvyššímu vrcholu Sněžce. Dvorská bouda má příjemné pokoje pro jednotlivce i celé třídy dětí. A pokud Vám nevadí společné sociální zařízení, pobyt si budete užívat. Snídaně plná ovoce, zeleniny, salámu, sýrů a výborné wafle vonící místností. Avšak já si velmi pochutnala i na doporučené večeři.

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Lokalita, velký výběr ke snídani.

• Hodnocení napsáno: 2. srpna 2023

Nic

Všechno

• Hodnocení napsáno: 25. července 2023

• Jednolůžkový pokoj

Veškeré zvuky a hlasy jsou do pokoje z chodeb i okolních pokojů slyšet, ale s tím se musí u tohoto typu ubytovací kapacity počítat. Myslím, že sociální zařízení by již zasloužilo rekonstrukci.

Snídaňový výběr předčil mé očekávání, bylo z čeho vybírat. Na pokoji byl k dispozici i ručník.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 18. července 2023

Moc příjemné ubytování v krásném prostředí. Setkali jsme se s milým pánem na recepci/restauraci, se kterým byla příj
    • Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Moc příjemný personál a velmi bohatá snídaně na horské podmínky - hodně ovoce, wafle, vajíčka, párky, hodně na výběr.

• Hodnocení napsáno: 18. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi

Luxusní snídaně s domácím pečivem, širokým výběrem a dobrou kvalitou jídla. velké prostory jídelny, méně lidí, tudíž klid na snídani. Oceňuji příjemnou hudbu v jídelně (na snídaně klidnější, odpoledne spíše taneční). hotel je vybavením starší ale čistý, personál příjemný. Společné sprchy na patře, ale většinou jsme nikoho dalšího nepotkali.