2. Czechy – opinie o hotelach

Duży pokój, spokojna ulica, 10 min do mostu Karola

• Ocena dodana: 9 maja 2024

Polecam
    • Apartament typu Standard

Apartamenty w samym centrum Pragi, do mostu legii minuta drogi, do mostu Karola 5 min. Blisko sklepy restauracje, jedyny problem.to znaleźć miejsce parkingowe . Polecam

• Ocena dodana: 6 maja 2024

• Apartament typu Superior

Przydałoby się trochę więcej naczyń, ale na dwie osoby daliśmy radę i jeszcze coś do lekkiego sprzątania: mop, szczotka, ale to wszystko drobiazgi.

Miejsce wręcz znakomite na pobyt z pieskami, tak jak my. Obok dużo zieleni, bardzo blisko do Mostu Karola (10 min. spacerkiem). Przepiękne stare, wąskie uliczki na Kampie, mnóstwo knajpek, kawiarni itp. Na spacery poznawcze wręcz idealnie. Blisko wzgórze Petrin, Hradczany, Stare Miasto, wszystko pokonywaliśmy piechotą nie ruszając przez 5 dni samochodu. Polecam.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

• Apartament rodzinny typu Junior Suite

Bardzo duże mieszkanie, ładnie urządzone, wyposażone we wszystko co potrzeba, świetna lokalizacja, miły właściciel.

• Ocena dodana: 1 maja 2024

Brak.

Cichy apartament w rewelacyjnej lokalizacji. Kontakt z personelem BARDZO dobry. Idealne miejsce na zwiedzanie Pragi!

• Ocena dodana: 14 marca 2024

• Apartament – parter

Świetna lokalizacja, bardzo pomocny i miły właściciel . Polecam!

• Ocena dodana: 28 października 2023

• Apartament – parter

-Świetna lokalizacja - do Mostu Karola kilka minut spacerem, co czyni z tego miejsca idealną bazę do wędrówek po Pradze. -Bardzo pomocny gospodarz - zarezerwował nam miejsce parkingowe przy kamienicy, umożliwił zameldowanie przed godziną podaną w opisie.

• Ocena dodana: 29 lipca 2023

• Apartament typu Standard

Idealna lokalizacja. Mieszkanie mieści się przy moście Legii, pod wzgórzem Petrin. Do Mostu Karola jest 5-10 min spacerkiem. Niedaleko na Hradczany, na Stare i Nowe Miasto. Na dodatek kamienica znajduje się w bocznej zacisznej uliczce więc jest cicho i spokojnie, można solidnie odpocząć. Mieszkanie czyste, wygodne, wyposażone we wszystko, co potrzebne. Bardzo serdecznie polecam tą miejscówkę.

• Ocena dodana: 25 lipca 2023

Polecam, wygodne i czyste. Prosto, ale funkcjonalnie urządzone
    • Apartament typu Standard

Kanapa w salonie była nieco zużyta. Zabrakło tez papieru toaletowego i ręcznika w kuchni.

Lokalizacja idealna do zwiedzania Pragi pieszo, zarówno Starego Miasta, jak i parku tuż obok z wieżą widokową.

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

• Apartament typu Standard

Lokacja! Chwilę od głównych atrakcji Pragi! Pokój wygląda dokładnie jak ja zdjęciach. Polecam!

• Ocena dodana: 10 lipca 2023

Wspaniały wypad do Pragi którego NIE ZEPSUŁY problemy z wynajętym mieszkaniem.
    • Apartament typu Standard

Nie ma takich rzeczy które by mi się zdecydowanie nie podobały. Oczywiście proszę pamiętać, że nie jest to hotel ***** tylko mieszkanie w bloku, więc każdy musi wiedzieć co wybiera.

Zdecydowanie najbardziej mi się podobała lokalizacja :-) Faktyczna lokalizacja jest naprawdę duuuuużo lepsza niż by wynikało z opisu. Lokal (mieszkanie) wyposażone jest we wszystko co jest niezbędne podczas wyjazdu do Pragi. Pościel, ręczniki czyste i pachnące. Dużym plusem jest również bardzo szybki i dobrze działający internet. Gospodarz bardzo kontaktowy, chętny do pomocy dbający o zadowolenie klienta.

• Ocena dodana: 24 czerwca 2023

• Apartament typu Standard

Fantastyczna lokalizacja, cicha uliczka, bardzo wygodne łóżko, w weekend bezpłatne parkowanie na ulicy. W przypadku przyjazdu z psem, tereny zielone na spacer pod apartamentem.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2023

• Apartament typu Superior z widokiem na zamek

Rewelacyjna lokalizacja, w samym centrum miasta a jednocześnie w cichej okolicy. Wszędzie można było dojść na nogach. Bardzo zaangażowany gospodarz, błyskawicznie odpowiadał na pytania, czekał na nas, pomógł znaleźć miejsce parkingowe przed hotelem. Piękny, przestronny apartament, czyściutki i doskonale wyposażony. Aneks kuchenny ma wszystko, czego potrzebujesz. W łazience i prysznic, i wanna. Winda, śliczne podwórko do dyspozycji gości.Kilka kroków do restauracji i kawiarni,. Zdecydowanie polecam, to najlepsze miejsce w którym do tej pory byłam.

• Ocena dodana: 5 czerwca 2023

• Apartament – parter

Lokalizacja bardzo blisko centrum, 200 m od apartamentu w strefie PRAGA 5.1 zaparkujesz pojazd na weekend bez dodatkowych opłat. Wszystko podpowie Ci bardzo życzliwy właściciel 😉

• Ocena dodana: 23 maja 2023

Podobało mi się
    • Apartament – parter

Jedyny minusik- zasłony nie były za bardzo kryjące po bokach przez to wszyscy z zewnątrz mogli widzieć co jest w środku zwłaszcza, ze był to parter

Apartament zgodny z opisem, było wszystko to co potrzeba, łóżko wygodne, wszędzie blisko :) Gospodarz bardzo miły, mogliśmy się zameldować wcześniej. W łazience pralka i suszarka, możliwość regulacji temperatury.

• Ocena dodana: 5 maja 2023

• Apartament typu Standard

Lokalizacja, suuuper. Cichutko, blisko do mostu Karola. 3 dni nie ruszyliśmy samochodu.

• Ocena dodana: 3 maja 2023

• Apartament typu Superior

+ Michał to super gospodarz, miły, pomocny + super lokalizacja, blisko parku, cisza, spokój, chwila spacerkiem przez park od Mostu Karola + w budynku jest winda co uważam za ogromny plus + apartamenty, ładne, przestrzenne, z dobrym wyposażeniem

• Ocena dodana: 17 marca 2023

Przestronny apartament w dobrej lokalizacji
    • Apartament rodzinny typu Junior Suite

Kuchenka elektryczna w kuchni - dwupalnikowa, starego typu, trzeba uważać z małymi dziećmi, bo długo jest gorąca.

Przestronny apartament (w rzeczywistości składający się z dwóch mieszkań). mały ale wystarczający na krótki pobyt aneks kuchenny, Dwie odnowione łazienki, w jednej z nich pralka z dostępnymi kapsułkami o prania. Dwa aneksy kuchenne, w każdym z nich zestaw talerzy i sztućców na 3 osoby, w jednym kapsułkowy ekspres do kawy (na kapsułki Nespresso (wyższe). Dojazd windą. Lokalizacja - blisko mostu Legii, ok 10 min. Spacerem do Mostu Karola, Polecamy.

• Ocena dodana: 26 lutego 2023

Miły pobyt
    • Apartament typu Standard

Wszystko w jak najlepszym porządku, cicho, czysto i wygodnie. Bezpieczny parking i mała odległość do największych atrakcji Pragi. Same atuty. Polecam każdemu!

• Ocena dodana: 23 lutego 2023

Tygodniowy pobyt z rodziną
    • Apartament rodzinny typu Junior Suite

Apartament świetnie położony. Na Małej Stranie, bardzo blisko na Hrad i na starówkę oraz Nove Mesto. Pomimo świetnego położenia, okolica cicha i spokojna. Wokół pełno restauracji i sklepów. Wyposażenie apartamentu zgodne z opisem, niczego nam nie brakowało. Apartament przestronny i wysoki. Łóżka wygodne. Czystość bez zastrzeżeń. Gospodarz sympatyczny i pomocny. Polecam!!! My z chęcią wrócimy!

• Ocena dodana: 24 października 2022

• Apartament typu Superior

Wszystko w porządku. Dobry kontakt z właścicielem i świetna lokalizacja. Możliwość pobytu z psem.

• Ocena dodana: 11 lipca 2022

• Apartament typu Standard

Blisko centrum. cisza i spokój. miły właściciel. wszystko ok👍

• Ocena dodana: 4 lipca 2022

• Ze zwierzęciem
    • Apartament typu Standard

Przestronna powierzchnia, bardzo wygodne łożko, bardzo dobra loalizacja

• Ocena dodana: 5 maja 2022

• Apartament rodzinny typu Junior Suite

Ogromne, komfortowo urzadzone mieszkanie w centrum, 5 minut piechota od Mostu Karola. Łazienka i kuchnia wyposażone w potrzebne sprzęty. Bardzo wygodne łóżka, dużo miejsca żeby odpoczać. Budynek jest w bocznej ulicy, więc nie słychać hałasu, niedaleko wiele barów i restauracji. Gospodarz przemiły i bardzo pomocny.

Pobyt: maj 2022