Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

8,4

• WiFi zdarma

8,9

100% autentická hodnocení

Skuteční hosté. Skutečné pobyty. Skutečné názory.

Zjistit více– otevře dialogové okno
Napsat hodnocení

zobrazeno 1 – 75

• Hodnocení napsáno: 8. června 2019

9,2
    Líbila se mi ochota a milost personálu.
    • Posláno přes mobil

Odjezd museli jsme v 11h už opustit pokoj.

Líbila se mi ochota a milost personálu. Krásné prostředí, krásný kraj. Určitě doporučuji.!😇Nejvíce se mi však líbilo ve vyrivce a bazénu 😇. Kdo by si chtěl odpočinout a zaralexovat jako my s přítelem tak určitě je to skvělý výběr. 😇

Termínem pobytu byl červen 2019

• Hodnocení napsáno: 1. června 2019

8,3
    Snídaně byla výborná, poloha hotelu vynikající, cca.
    • 1 noc

Jediné, co se nám nelíbilo, byl hluk z ostatních pokojů. Bohužel ten den najela skupina Asiatů, kteří chodili mezi pokoji, byl hluk a to stejné i ráno.

Snídaně byla výborná, poloha hotelu vynikající, cca. 10 min. pěšmo od zámku Hluboká, personál milý a usměvavý!

• Hodnocení napsáno: 18. května 2019

Personál příjemný,pokoj moc hezký, čistý a útulný,jen...
    • Posláno přes mobil

Byli jsme ubytováni ve vedlejší budově,zvenku to nebyl moc hezký pohled.

Personál příjemný,pokoj moc hezký, čistý a útulný,jen strašně měkké matrace v posteli.

• Hodnocení napsáno: 6. května 2019

9,6
    Nezapomenutelný zážitek a krásná dovolená :-)
    • 2 noci

Myslím si že není co vytknout ………

Ohledně naší rodinné dovolené strávené u Vás , není co vytknout a jen pějeme chválu , jak ohledně ubytování tak na výbornou spolupráci se zaměstnanci na Vašem hotelu. Okolí zámku a celé Jižní Čechy jsou nádherné a jistě se nedá navštívit a všechno při jedné dovolené , tak příště se opět vrátíme k Vám :-) Moc Vám děkujeme a budeme dále doporučovat a preferovat ubytování ve Vašem krásném hotelu Podhrad. Přeji hezký den S pozdravem Radek Militký

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2019

Snídaně skvělá, včetně velmi milé obsluhy.
    • Posláno přes mobil

Trochu problém s parkováním. Ale i to se nakonec podařilo s pomocí slečny recepční vyřešit.

Snídaně skvělá, včetně velmi milé obsluhy. Příjemný wellness a tiché, útulně zařízené a čisté pokoje.

• Hodnocení napsáno: 24. dubna 2019

Krásný hotel kousek od zámku.
    • Posláno přes mobil

Až na menší detaily bylo vše super (umyvadlo neodtekalo,polštář byl velmi proležený,u vany na kachličkách byla trochu plíseň a při vstupu do dvora šílené zapachala výrobna čínské medicíny).to jsou ale maličkosti které nijak nekazi dojem hotelu.

Krásný hotel kousek od zámku.pomer ceny a kvality super,vynikající snídaně a vstup na jednu hodinu do welnessu je skvělý nápad.moc děkujeme za hezky pobyt

• Hodnocení napsáno: 24. dubna 2019

8,8
    skvělá lokalita, možnost parkování u hotelu
    • 3 noci

Nechápu omezený přístup do hotelového bazénu /1hodina v ceně pobytu/ , pak za příplatek.

Snídaně splnila očekávání ,dostatečný výběr. Určitě si každý vybere. Příjemný personál .Chutnalo nám v restauraci.

• Hodnocení napsáno: 14. dubna 2019

Uzasny pobyt v krasnem a cistem hotelu.
    • Posláno přes mobil

Skoda starych oken ve vedlejsi budove pres ktere je slyset veskery rachot z ulice. Kdyz byl zajezd cinskych turistu a prisli jste na snidani ve stejnou dobu jako oni byl problem s kavou a mistem. Ale i pres to se personal hned snazil vse napravit a ve vsem vyjit vstric.

Uzasny pobyt v krasnem a cistem hotelu. Ochotny a mily personal ktery vysel vstric kazdemu nasemu prani. Krasny pokoj a skvela lokalita. Snidane bohate a chutne. Za nas uzasny zazitek a radi se vratime.

• Hodnocení napsáno: 13. dubna 2019

Hluboká - krásná ZOO a předražené restaurace
    • 4 noci

Zbytečně předražené restaurace v centru, včetně hotelové restaurace. Občas nepořádek na veřejném prostranství, včetně neupravené cesty k zámku. Nepříjemná paní ve welness centru :-(

Krásná ZOO Hluboká. Výborná snídaně. Prostorný pokoj s každodenním úklidem.

• Hodnocení napsáno: 9. dubna 2019

8,3
    Hotel je příjemný, dokonalé místo za málo peněz, které ovšem přináší totální aroganci personálu.
    • Posláno přes mobil

Personál celého hotelu. Přístup a chování na recepci se jen tak někde na 4*hotelu nevidí. Recepční vás sotva pozdraví, většinu času sedí se sklopenou hlavou a když si vás po petimininutach vybabovani se s jinym personalem vsichme, dockate se "počkejte a co potřebujete" . Jedna směna ve wellnes vás pomalu z hotelu vyhodí, za to že při objednávání termínu máte obuv a doslova vás seřve. V restauraci se dočkáte totálního buranismu obsluhy pokud si dovolíte po polévce objednat rovnou dezert. Arogance je zde na prvním místě až na jednu novou paní recepční. Ta byla velice ochotná a milá.

Lokalika naprosto perfektní. Hotel se nachází pár minut pěšky od zámku. Parkování na místě a v ceně pobytu. Snídaně spíše průměr, na 4* hotel nebyl raut moc rozmanitý. Pečivo z druhého dne. Pokoj byl čistý, pohodlný. Hotel je klidný a čistý.

• Hodnocení napsáno: 9. dubna 2019

Od personálu přes parkování zdarma, bohatou snídani,...
    • Posláno přes mobil

Od personálu přes parkování zdarma, bohatou snídani, supravodivost restauraci s čerstvými rybami, kvalitní matrace až po čistotu ... vše super .. děkujeme

• Hodnocení napsáno: 7. dubna 2019

snídaně výborná
    • 2 noci

na jídlo se chodí venkem a to není po ránu zrovna dobré. Dále u vchodu do ubytovny neustále zápach z kuchyně vždy se mi dělalo špatně.

snídaně výborná

• Hodnocení napsáno: 3. března 2019

8,3
    Hodnotím známkou 1- (minus)
    • Posláno přes mobil

Nelíbila se mi vana, jsem vysoký muž a raději dávám přednost sprchovemu koutu.

Snídaně byla skvělá, přímo výtečná. Postel byla příliš měkká a součástí postele byl neprakticky dřevěný obvodový rantl. Jinak čistota byla super 🙂.

Termínem pobytu byl březen 2019

• Hodnocení napsáno: 21. ledna 2019

Fantastické ubytování, děkuji za možnost mít sebou psa, vše...
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • 1 noc

Fantastické ubytování, děkuji za možnost mít sebou psa, vše proběhlo hladce. Naprosto úchvatná byla snídaně, rozmanitostí i výběrem. Krásné výletní místo, blízko zámku, prostě paráda.

Termínem pobytu byl leden 2019

• Hodnocení napsáno: 10. prosince 2018

8,8
    Krásné místo přímo pod zámkem
    • 1 noc

Možná z počátku až příliš provoněný pokoj :-).

Moc se nám líbilo ve vedlejší budově. Pěkná architektura, příjemné prostředí. Pokoje čisté, velké, útulné.

Termínem pobytu byl prosinec 2018

• Hodnocení napsáno: 7. října 2018

Pěkný,čistý,komfortní pokoj.
    • Posláno přes mobil

Sauna má málo lehátek a jen ledovou sprchu. Když nechcete studenou,musíte do šatny přes chodbu. No a nutnost mít plavky do bazénku v saunovém prostoru,to jsem teda nezažil nikde v Evropě.

Pěkný,čistý,komfortní pokoj. Klidný hotel na pěkném místě. Milý a ochotný personál.

Termínem pobytu byl říjen 2018

• Hodnocení napsáno: 16. září 2018

Cítila jsem se opravdu velmi dobře, v čistém, pohodlném,...
    • 1 noc

Cítila jsem se opravdu velmi dobře, v čistém, pohodlném, příjemném a bezpečném místě. Vše fungovalo, a když byl jakýkoli problém, personál ho ihned vyřešil. děkuji

Termínem pobytu byl září 2018

• Hodnocení napsáno: 27. srpna 2018

6,7
    Lokace hotelu, příjemný personál.
    • 1 noc

Rozhodně neodpovídá 4*, spíše slabší 3*. Strašné horko na pokoji. Hluk z ulice i v noci. Krkolomné parkování. Průměrná snídaně.

Lokace hotelu, příjemný personál.

• Hodnocení napsáno: 25. srpna 2018

9,6
    Když není co vytknout a lze pouze chválit, super.
    • 1 noc

Když není co vytknout a lze pouze chválit, super. Paní na recepci, ve wellnes a personál v restauraci, všude milí lidé. Bez výjimky. Kuchyně fajn, snídaně bohatá. Když bude vhodná příležitost, rádi se vrátíme.

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2018

8,3
    Naprosto báječná lokalita, hezký a krásně čistý pokoj.
    • 2 noci

Chyběl mi na pokoji odpadkový koš a sprchovaní na pokoji bylo dost hloupé při zkosené střeše navíc sprchové hlavice jsou sice krásně designové, ale v našem pokoji buďto voda tekla na zeď nebo mimo vanu.

Naprosto báječná lokalita, hezký a krásně čistý pokoj. Wellness v ceně pobytu bylo milé překvapení. Super snídaně. Milá a ochotná obsluha.

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2018

8,3
    Příště bych jela zase, ale jelikož vnukovi ukazujeme krásy naší země, tak příště to bude někde jind
    • 5 nocí

Ráda bych po tůře masáž, ale za ty peníze mě to nějak přešlo. Myslím si,že kdyby byly kapku levnější, tak by byl o hodně větší zájem.

Hotel stojí na krásném místě pod zámkem Hluboká. V dostupnosti jsou nejen restaurace,ale i obchody ( škoda, že převážně obchody Vietnamců ). Omlouvám se, ale jelikož jich máme v Kaufu víc než dost, tak jsem trochu zaujatá.

• Hodnocení napsáno: 19. srpna 2018

9,2
    Naprostá čistota po celém hotelu,klobouk dolů.
    • Posláno přes mobil

Jedinou vítku mám k složení a cenám trvalého jídelního lístku..jídla stejná jak přes poledne,tak večer.. není to ok a i dle sledování jiných hostů, není to jen můj názor,ceny přetažené oproti okolním restauracím s podobným jídelníčkem.

Naprostá čistota po celém hotelu,klobouk dolů..bohaté snídaně,s všemožným sortimentem.😉.hotelový wellnes perfektní,pokoj útulný.😉

• Hodnocení napsáno: 18. srpna 2018

9,2
    Na hotel by měla být snídaně pestřejší a doplňovat jídlo i o...
    • 4 noci

Kouření lidí ač je to nekuřácký hotel tak bylo nepříjemné, když vám to jde do pokoje.

Na hotel by měla být snídaně pestřejší a doplňovat jídlo i o to co došlo především sladké pečivo.

• Hodnocení napsáno: 18. srpna 2018

9,2
    Snídaně byla vynikající a bohatá.
    • Posláno přes mobil

Snídaně byla vynikající a bohatá. Zařízení v koupelně bylo skvělé a postele byly měkoučké. Bonusy v podobě čokoládky a balíčků v koupelně nás milé potěšil.

• Hodnocení napsáno: 16. srpna 2018

7,1
    Prostorný apartmán, velmi bohaté snídaně.
    • 4 noci

Personál by mohl být příjemnější, velký hluk z venku, není moc vhodné pro rodiny s dětmi, horko na pokoji, není klimatizace,docela čisto (drobky pod křesly a postelí od předešlých ubytovaných)

Prostorný apartmán, velmi bohaté snídaně.

• Hodnocení napsáno: 13. srpna 2018

9,0
    Milý personál.
    • 1 noc

Opravdu hodně měkká postel.

Milý personál. Čistý prostorný pokoj. Dobré umístění hotelu. Na snídani velký výběr, pěkně prostřené stoly, dostatek obsluhujícího personálu.

• Hodnocení napsáno: 12. srpna 2018

9,2
    Výborná snídaně, pěkný pokoj.
    • 1 noc

Postele by mohly mít nové matrace. Po 23 hodině byl slyšet hluk z okolních restaurací (předzahrádek).

Výborná snídaně, pěkný pokoj. Hotel pod zámkem. Ochotný personál.

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2018

5,0
    Snídaně dobrá, postel pohodlná, koupelnu je třeba...
    • 1 noc

Naprosto chybí klimatizace, v době kdy jsme zde byli bylo venku 37 C …. V noci nebylo možné spát ani při otevřených oknech …..

Snídaně dobrá, postel pohodlná, koupelnu je třeba modernizovat

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2018

9,6
    Ubytování ve skvělé lokalitě, přímo pod zámkem s krásným...
    • Posláno přes mobil

Nemáme žádné výhrady. Cena byla lehce vyšší, ale v poměru lokality a kvality služeb urcite přijatelná.

Ubytování ve skvělé lokalitě, přímo pod zámkem s krásným výhledem (pokoj jsme měli ve vedlejší budově hotelu). Krásné, čisté a udržované pokoje. Koupelna čistá. Výborné snídaně, velký výběr z bufetu. Byli jsme i na večeři v hotelu a byl to skvělý zážitek. Milým překvapením byla hodina ve welness zdarma.

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2018

5,8
    Výborné jídlo v restauraci i její příjemný personál,...
    • 3 noci

Chybí klimatizace na pokoji, zbytečnosti v minibaru, kde není prostor pro vlastní nápoje, horší pečivo k snídani, chybí úložný prostor, na pokoji byla jen jedna malá skříň, bazén malý a pokud si ho dostatečně dopředu nezamluvíte, nemáte šanci využít hodinu zdarma. Celkově až na restauraci bych hotelu ubrala hvězdičku, podle nás na čtyři nemá.

Výborné jídlo v restauraci i její příjemný personál, zaplatili jsme si masáž, byla dražší, ale příjemná. Vstřícnost recepce, milá uklízečka, vyhověla.

• Hodnocení napsáno: 6. srpna 2018

3,3
    golfové hřiště
    • 4 noci

1. ranní buzení: pod okny pokoje každé ráno okolo 5.10 hodin příjezdy aut různých firem ,které po dláždění rachotily + k tomu 2x týdně popelářské auto okolo 6.40 hodin 2.při vchodu do dependance denně strašný zápach od tradiční čínské medicíny 3.wellnes bez vířivky

golfové hřiště zámek

• Hodnocení napsáno: 4. srpna 2018

príjemný hotel
    • 2 noci

Raňajky bohaté a chutné. V dobe od 7:00, čo je dobrý čas, aby sa človek mohol po raňajkách pripraviť na výlet. poloha hotelu je priamo pod zámkom a tak je to ideálne miesto. K loveckému zámku a do ZOO je to cca 20 min. peši peknou prírodou popri rybníku.

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2018

6,7
    Nemohu doporučit hotel, kde řádí škodná.
    • 3 noci

Celý pobyt, který nebyl stran hotelu zas tak špatný, zkazil dojem ze ztráty nabíjecího stojánku na zubní kartáček. Po vyčištění zubů v den odjezdu jsem zabalil pouze kartáček a zmíněný stojánek jsem zapomněl do tašky vložit. Přestože jsem tuto záležitost tentýž den nahlásil recepci telefonicky i e-mailem bylo mi po dvou dnech sděleno, že stojánek, cituji NIKDO NEODEVZDAL !!! Toto hraničí ze sci.fi a svědčí o špatné práci a neprofesionalitě recepce.

• Hodnocení napsáno: 31. července 2018

welness
    • Posláno přes mobil

docházení na snídaně přes venkovní areál( v zimě muže byt problem)

welness dobrá lokalita příjemná obsluha nabídka bezlepkové snídaně(přítelkyně je celiak)

• Hodnocení napsáno: 30. července 2018

Krasny hotel,prostredi,okoli.
    • Posláno přes mobil

Vyhled,ktery jsme mely mit na gol.hriste pri rezervaci a dostali jsme pokoj s vyhledem 3m od lesa,chrasti.

Krasny hotel,prostredi,okoli.Snidane super,velky vyber.

• Hodnocení napsáno: 28. července 2018

9,2
    Poměr cena a výkon: super.
    • Posláno přes mobil

Na pokoji byl nějaký hmyz, což se da pochopit, protože otevřeným oknem v létě muze vylézt mnoho brouků či pavouků. Personal v tomto ohledu nebyl moc vstřícný - ma představa byla, ze přijde nekdo s vysavacem, ale místo toho jsem byl podroben otázkám typu, jestli mi vadí pavouci, jestli mam fobie a nakonec mi nabídli koště, at si brouka vyženu sám.

Překvapila me místní kuchyně, která je na velmi dobre úrovni.

• Hodnocení napsáno: 24. července 2018

6,7
    Tiché místo, od hlavní třídy a hradu blízko.
    • 1 noc

Při příjezdu vlažné a rychle představení služeb hotelu, nevysvětlení způsobu použití vstupní karty. Hotel nedisponuje hotelovým vozem, pro případ odvozu klientů, kteří necestují vlastním dopravním prostředkem (na obě vlaková nádraží poměrně velká vzdálenost). Televize měla slabý signál a tudíž se nám obraz večer projevoval v zelené barvě, ráno měla obrazovka barvu modrou.

Tiché místo, od hlavní třídy a hradu blízko. V koupelně vana.

• Hodnocení napsáno: 23. července 2018

9,6
    Vyborna poloha hotelu,milý porsonal, vynikajici a chutne...
    • Posláno přes mobil

Jediná malinká výtka, při horkych letnich dnech, bych uvital klimatizaci na pokoji

Vyborna poloha hotelu,milý porsonal, vynikajici a chutne jidlo, ocenuji moznost objednani masazi, dalsi vyhoda velke parkoviste, parkovani v cene,velka spokojenost,tento hotel vrele doporucuji.

• Hodnocení napsáno: 22. července 2018

9,2
    Jídlo v restauraci bylo skvělé.
    • Posláno přes mobil

Možná bych přidal trochu kreativity pri přípravě snídaní. V podstatě byla po oba dny pobytu stejná. Vše ale bylo dobré a kvalitní.

Jídlo v restauraci bylo skvělé.

• Hodnocení napsáno: 21. července 2018

8,8
    Překrásný zámek včetně zámecké zahrady.
    • 3 noci

Překrásný zámek včetně zámecké zahrady. Moc jsme si užili prohlídku zámecké kuchyně. Také jsme navštívili zoologickou zahradu. Byli jsme velmi spokojeni.

• Hodnocení napsáno: 18. července 2018

7,9
    Výborná poloha v centru a v blízkosti zámku.
    • 1 noc

Poněkud zvláštní přístup pracovnic na recepci. Při check-outu jsme nahlásili konzumaci z minibaru (jednu lahvičku vína, můj syn v druhém pokoji láhev vody). pracovnice před námi telefonem požádala nějakou kolegyni aby, "zkontrolovala stav pokojů č. 205 a 2018", ta poté zavolala zpět, že vše souhlasí. Takto očividnou nedůvěru k hostům jsem zažil poprvé. Dále mají na recepci vyvěšený seznam akceptovaných karet a poskytovaných partnerských slev, mezi nimi i Sphere card. Na dotaz, jestli slevu poskytují, jedna pracovnice odpověděla, že o tom nic neví, druhá nezaváhala a ujistila nás, že slevu poskytují a že ji dostaneme. Po sdělení částky k úhradě nás opět ujistila, že je to včetně poskytnuté slevy. Po úhradě nám předala účetní doklad, "samozřejmě" žádná sleva poskytnuta nebyla...

Výborná poloha v centru a v blízkosti zámku. Vynikající snídaně.

• Hodnocení napsáno: 16. července 2018

7,9
    Snídaně výborná, zajištěné parkování, ubytování kousek od...
    • Posláno přes mobil

Úklid pokoje mohl být lepší. Přes pobyt úklid dobrý, akorát po předchozím návštěvníkovi neuklizeno pod postelí. Kapesníky, zbytky jídla. Zbytečné to pokazilo prvotní dobrý dojem.

Snídaně výborná, zajištěné parkování, ubytování kousek od zámku. Personál vynikající. Jak na recepci, v restauraci tak i pokojské.

• Hodnocení napsáno: 14. července 2018

9,6
    Pokud opět někdy pojedeme do Hluboké, určitě opět zvolíme ubytovaní v hotelu Podhrad.
    • 3 noci

Jen dvě drobnosti: - v depandanci je relativně malý výtah (úzké dveře) - s větším kočárkem jsme neprošli - na našem pokoji trošku hlučnější lednice (možná jen problém naši lednice, ale výkon šel regulovat, no noc jsme ji dali na nízký výkon)

Skvělé umístění hotelu Velmi dobré snídaně Prostorný pokoj Čistota Ochotný personál (jak na recepci, tak i paní uklizečky) Vlastní parkování Vynikající hotelová restaurace

• Hodnocení napsáno: 14. července 2018

Pokoj byl prostorny,koupelna uzasna,misto hotelu perfektni.
    • 1 noc

Organizace snidane byla velmi chaoticka,ale jidlo bylo vyborne. Pakovani auta dost komplikovane. Bazen jsme nemeli moznost navstivit,nebot vecer se uklizel a pak zavrel.Rano otevreny az po 10.00 kdy byl check off. List instrukci v pokoji - co se smi ...lepe receno ... nesmi... nas pobavil,ale pripadal mi nevhodny.Kazi dobry dojem z hotelu.

Pokoj byl prostorny,koupelna uzasna,misto hotelu perfektni.

Termínem pobytu byl červen 2018

• Hodnocení napsáno: 13. července 2018

8,3
    snídaně výborná, super výběr.
    • Posláno přes mobil

pokoj se nedal vyvětrat,bohužel,pořád vedro. jinak fakt krásný. recepční p. Andrea absolutní nezajem a nekomunikace při ukončeni pobytu-tady máte účtenku a na shledanou. a jak se vám tu líbilo mě nezajímá.

snídaně výborná, super výběr.mily personál u snídani. recepční p. Kateřina super, sympatická komunikativní paní. čistý,krásný pokoj.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2018

Nadprůměrné
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • 1 noc

I přes rezervovaný pokoj s manželskou postelí, nám byla rezervace den před příjezdem změněna na dvě jednolůžka (dalo se však jednu noc vydržet :-)). Nefunkční vířivka v hotelu. V pokoji byla citelně znát absence klimatizace, především v koupelně (bez okna) bylo velké vedro.

Výborná lokalita v centru, blízko zámku. I přes omezený počet parkovacích míst, personál pomáhal řešit bezplatné parkování v nedalekých kamerou střežených dvorech.

• Hodnocení napsáno: 8. července 2018

Kousek od zamku
    • Posláno přes mobil

Whirpool mimo provoz, nemoznost rezervovat si masaz. Predkrm nam donesli s hlavnimi chody, pak postradal smysl... Po osprchovani ve vane plavala pulka koupelny - nedomyslene. Kdyz otevrete hotelove desky, doctete se o vsech restrikcich, ktere Vam hotel nauctuje, kdyz udelate to ci ono, jen to nebylo v cestine... trochu jsem se bala... Mame 6-ti leteho syna, krome bazenku zde na deti neni mysleno vubec, coz je dost skoda.

Pekny, velky pokoj. Velmi slusne snidane. Velmi mila obsluha ve wellness, prijemny bazen.

• Hodnocení napsáno: 7. července 2018

Velmi dobrý hotel
    • Posláno přes mobil

Umístění pokoje směrem do náměstí, ráno i večer nás rušil hluk z ulice. Měkké matrace na postelích.

Umístění hotelu, výborné večerní posezení v restauracích kolem. Dobré snídaně a vždy příjemný personál.

• Hodnocení napsáno: 2. července 2018

8,8
    krásný hotel, čisto, výborná snídaně i večeře v restauraci,...
    • 1 noc

wellness - před příjezdem jsme měli potvrzené, že máme hodinu zarezervovanou, nicméně v systému ji poté neměli. Navíc paní byla dost nepříjemná - a to nejen, když jsme řešili problém s rezervací, ale i následně, když jsme byli v samotném wellness a prosili o kontrolu, zda infrasauna funguje. Vířivka mimo provoz

krásný hotel, čisto, výborná snídaně i večeře v restauraci, skvělé masáže

• Hodnocení napsáno: 14. června 2018

9,6
    Prostorný pokoj, chutná večeře v restauraci, možnost...
    • Posláno přes mobil

Ubytování má dvě budovy - nutnost přecházet do restaurace, na snídani a wellness do hlavní budovy.

Prostorný pokoj, chutná večeře v restauraci, možnost wellness.

Termínem pobytu byl červen 2018

• Hodnocení napsáno: 1. června 2018

7,5
    Pobyt splnit to co jsme od něho požadovali.
    • 2 noci

Na pokoji byla pouze vana se zástěnou. Mám raději sprchu, ale to je spíše detail.

Pobyt splnit to co jsme od něho požadovali. Příjemně se ubytovat v pěkném prostředí a podívat se po krásách Hluboké nad Vltavou a okolí.

• Hodnocení napsáno: 1. června 2018

9,2
    Příjemný hotel za rozumnou cenu
    • 2 noci

Wellness byl bohužel zklamání. V ceně pobytu byla hodina wellnesu, která měla obsahovat vířivku, bazén s protiproudem, finskou saunu a infrasaunu. Vířivka nebyla funkční ( největší tahák ), infrasauna tam vůbec nebyla, takže jediná možnost byla finská sauna a bazének s protiproudem. V pravé části nad wellnessem byla prosklená " kancelář " personálu, který měl na starosti wellness, a zároven krásný výhled na vířivku i bazén. Člověk si tam připadal pod dohledem jako ve vězění na vycházkách, pocit soukromý nebyl žádný. V šatnách byla zima, takže cesta do šaten i převlékání bylo dost nepřijemné.

Příjemný personál. Čísté a pěkně zařízené pokoje. Bohatá snídaně. Ideální poloha, blízko ke hradu, zoo je vzdálené cca 10 minut jízdy autem, spousta dalších aktivit je v blízkém okolí.

• Hodnocení napsáno: 28. května 2018

Příjemný hotel
    • 2 noci

Výhled z pokoje na jakousi polozbořenou chajdu a nepořádek kolem ní...

Snídaně byla bohatá, pěkný výběr, jen při velkém počtu hostů se personálu nedařilo vše včas doplňovat. S úklidem chci vyslovit spokojenost, nevím však, proč po 1. dni pobytu nebyly vyprázdněny odpadkové koše v pokoji a v koupelně. Potěšil mě klid v pokoji.

• Hodnocení napsáno: 28. května 2018

7,1
    Snídaně formou bufetu,vybere si každý.
    • Posláno přes mobil

Návštěva welnes, pokud nejste větší skupina nebo nemáte štěstí na dobu, obsazenost bývá kolem 4 a více lidí. Kapacita bazénu v tom případě není dostačující. Pokud se potkate s rodinou s dětmi relaxace to není vůbec. Při výměně lidí ve welness čekáte než se předchozí skupina dostatečně umyje aby jste se mohli osprchovat před vstupem.

Snídaně formou bufetu,vybere si každý. Jediné negativum vidím v počtu a rozložení stolů obvzlášť když se potkáte se zajezdem německých důchodců, kteří snidaji asi 2 hodiny a jsou neskutečně hluční. Čekání na volný stůl je v tomto případě nekonečné. Co se týká ubytování tak v pořádku jen postele by mohly být měkčí. Wellness ucházející sauna i infra sauna ok. Bazén malý, výřivka nebyla v provozu ( již nefunguje delší dobu, věděli jsme o tom již u předešlých recenzí).

• Hodnocení napsáno: 23. května 2018

9,2
    Byli jsme velmi spokojení.
    • 2 noci

Byli jsme velmi spokojení. Krásný pokoj se širokou pohodlnou postelí. Pestrá snídaně,kde jsme našli i výběr pro diabetiky, žádné omezení v množství, prostě velká spokojenost. Plánujeme, že se za rok zase vrátíme

• Hodnocení napsáno: 21. května 2018

8,8
    Líbilo se nám a určitě bychom tento hotel doporučili..
    • Posláno přes mobil

Postel byla tvrdší a uprostřed dělená matrace která se rozjížděla do stran takže uprostřed postele se tvořila díra :(

Snídaně byla velmi pestrá vše průběžně doplňováno...

• Hodnocení napsáno: 29. dubna 2018

9,5
    snídaně super, ubytování v pohodě a klidu, personál vstřícný...
    • 3 noci

Celkový dojem zkazila paní ve wellnes, která měla službu ve středu 25.4. a pro kterou jsou zřejmě zákazníci obtížný hmyz

snídaně super, ubytování v pohodě a klidu, personál vstřícný a usměvavý

9,6
    S ubytováním i snídaní jsme byli s manželem velice spokojeni.
    • 2 noci

Vysoká vana a sprchový závěs se lepil při sprchování na tělo. Jsou to ale pouze maličké nedostatky.

Perfektní snídaně. Pohodlná postel. Příjemný personál.

7,5
    Bohužel pan recepční (Check in) by měl přemýšlet , zda si...
    • Posláno přes mobil

Bohužel pan recepční (Check in) by měl přemýšlet , zda si vybral to pravé zaměstnání !! Absolutně nevhodné robotické jednání s prvky arogance. Asi mu vadí lidé . Ale ostatní personal dávám jedna s hvězdou! Super lidičky !

6,3
    V hotelu existuje možnost využití wellness, ovšem pouze po...
    • 2 noci

Ubytování tvoří dvě oddělené budovy: Knížecí dvůr a Hotel Podhrad. Recepce se nachází pouze v hotelu Podhrad a až tam se dozvíte, kde budete vlastně ubytovaní. Doporučuji k "check inu" nenosit zavazadla, může se Vám stát, že Vás pošlou na druhou stranu objektu, přes parkoviště a dvůr do vedlejší budovy. Pokud budete chtít využít wellness, musíte si ho dopředu rezervovat, což Vám bohužel řeknou až na recepci při "check inu", takže pokud máte štěstí jako my, že hotel je celý obsazený a ještě navíc zde probíhá svatba, asi nebudete mít úplně šance si wellness rezervovat, nicméně je možné jej rezervovat už při objednání ubytování. Když už zjistíte, kde budete ubytování a stane se Vám jako nám, že jste ubytovaní na Knížecím dvoře, upozorňuji, že zde rozhodně není bezbariérový přístup. Výtah do 1. patra sice jede, ale je tak malý, že invalidní vozík se do něj těžko vejde a už vůbec ne s doprovodem, dětský kočárek by patrně také svou velikostí neprošel. Doporučuji domluvit se s hotelem při objednávce ubytování na případné nutnosti bezbariérového přístupu, protože na Knížecím dvoře jsou do prvního patra kromě malého výtahu pouze točité a nepříjemné schody. Na našem pokoji byla vana, což je velmi pohodlné, ovšem nikoli pokud máte jakkoli sníženou schopnost pohyblivosti, zde také doporučuji domluvit se s hotelem dopředu, protože jeho obsazenost během sezóny je takřka úplná a změny na místě by patrně způsobily problémy. Na snídaně je skutečně hodně času od 07:00 - 10:00 hod., nicméně k naší smůle jsme na snídani v sobotu dorazili na 09:00 hod a to, co snídaně představovali rozhodně neodpovídalo 4 hvězdám, kterými se hotel zdobí. Rozmražené pečivo je pochopitelné, žádné ovoce, nějaký ten zbytek okurky, asi pět párků, kaše, müsli...Doplňování probíhá velmi pomalu, vlažně, obsluha se příliš nepřetrhne, aby byl na snídani v hotelu se 4 hvězdami výběr. Ani druhý den na snídani v 07:45 hod jsme ale neměli štěstí.

V hotelu existuje možnost využití wellness, ovšem pouze po předchozí rezervaci. Pokoje jsou pohodlné a dostačující. Minibar na pokoji za příznivé ceny, hotelová kosmetika, ručníky a župany k dispozici. Personál jedná rychle, nezdržuje Vás. Na snídani máte poměrně dost času, probíhají od 07:00 do 10:00 hod. U Knížecího dvora je výborná restaurace za rozumné ceny, čepují pivo z místního pivovaru, jako na celém náměstí. Hotel je cca 400 metrů od zámku, na náměstí a parkování hotel zajišťuje bez předchozí rezervace.

• Hodnocení napsáno: 9. dubna 2018

6,3
    Snídaně se nám nelíbila.

Snídaně

Snídaně se nám nelíbila. Teplý pult nemá odkládací místo na překládací příbor či naběračku. To znamená, že čím je jídlo nabíráno, to se položí na párky či do vajíček. Doporučuji tento pult vyměnit. Také jsme měli vajíčkovou studenou pomazánku, která byla cítit a v neděli starý moučník s mákem. Jinak ubytování bylo krásné.

• Hodnocení napsáno: 9. dubna 2018

-výhled na zámek
    • Posláno přes mobil

-úklid ze stolů při snidani byl poněkud pomalý, musel jsem si sednout k neuklizenému stolu

-výhled na zámek -bezpečné parkoviště -příjemný personál -nonstop casino s dobrým pivem cca 100m od hotelu -dobrá snídaně

• Hodnocení napsáno: 8. dubna 2018

8,8
    krásná lokalita, dobrá snídaně, hotel v centru
    • 1 noc

V pokoji jsem nepopsal koupelnu a to z důvodu že by se o ní chtělo víc starat, ale to je taková maličkost.

Snídaně nám chutnala, byl docela velký výběr a personál na snídani se o nás staral krásně a vždy hned vše doplnil, takže nic nechybělo, jinak pokoj byl čistý a postel byla pohodlná, poté chválím krásný výhled z pokoje.

• Hodnocení napsáno: 3. dubna 2018

Pohodlné a čisté
    • 4 noci

Hned po příjezdu jsme se dověděli, že nefunguje whirlpool. Za čtyři dny neopraveno. Bylo to jedno z rozhodujicich kriterii pro vyber. Chybějící sprchová růžice - za 4 dny nevyřešeno.

Pohodlné a čisté Jídlo dobré

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2018

6,7
    Celkove jsme byli spokojeni, ale priste prenocujeme jinde
    • Posláno přes mobil

Recepcni nas prijal chladne a bez zajmu, snidane se podavala v male mistnosti s dlouhymi stoly pro 6 osob, vyber velmi chaby a rozhodne neodpovidajici 4 hvezdickam. V koupelne je vsude plisen.

Pokoje jsou velke a vkusne a pohodlne zarizene, maserka je velmi prijemna pani.

• Hodnocení napsáno: 25. března 2018

Vše bylo naprosto perfektní.
    • 1 noc

Vše bylo naprosto perfektní. Personál hotelu i restaurace excelentní. Výborné a pohodlné postele, výborné vybavení. Nabídka na snídani taktéž vynikající. Oceňuji dostatek parkovacích míst za závorou.

• Hodnocení napsáno: 20. března 2018

Téměř dokonalý relax
    • Posláno přes mobil

Na pokoji chybí dveře mezi spaním a zádveřím. Vhledem k orientaci hotelu na návštěvníky z ČLR, kteří mají pozdní příjezd a brzký odjezd, je jejich neodfiltrovaný pohyb po chodbě opravdu velmi rušivý. Je to mrzuté protože jinak je hotel skvělý.

Čistý, útulně zařízený pokoj. Usměvavý a velmi vstřícný personál. Krásné prostředí.

• Hodnocení napsáno: 5. března 2018

Super hotel v centru Hluboké
    • 2 noci

Wellness - voda v bazénu málo teplá, na zamluvenou hodinu nás bylo 7 osob, ideální počet k využití jsou 4 osoby.

Velmi prostorný apartmán, výborný gourmet v restauraci.

• Hodnocení napsáno: 27. února 2018

Perfektní ubytování v krásném prostředí, výborná snídaně i...
    • 1 noc

Velmi studený bazén a chladno v prostoru bazénu.

Perfektní ubytování v krásném prostředí, výborná snídaně i perfektní večeře. Velmi milý a ochotný personál.

• Hodnocení napsáno: 24. února 2018

8,8
    Celkově ubytování v tomto hotelu doporučuji, bylo příjemné.
    • 2 noci

V mrazivé noci na pokoji táhne od oken, nebyla v provozu vířivka a voda v bazénu byla poměrně studená 26 st.C na hodinové koupání to nebylo.

Snídaně byla vynikající a dostačující, ubytování pohodové. Personál vstřícný a usměvavý.

• Hodnocení napsáno: 21. února 2018

5,8
    Od 4* bych očekával více
    • Posláno přes mobil

Snidaňový servis katastrofa,dopirucuji servisu soustředit se na plnosr bufetu,misto hovoru mezi sebou. Hotel 4* s moznosti vyrivky,ktera nefungovala. Dlazba v pokojich....prolezele matrace na postelich.

Umístění hotelu.

• Hodnocení napsáno: 12. února 2018

Snídaně v pořádku.
    • Posláno přes mobil

Slabé internetové připojení. Tři ze třech recepčních nijak extra milí. Hluk na hotelu v prostoru Knížecí dvůr (slyšet zvuky zvenku, z okolních prostor v budově a hluční ubytovaní kolem). Wellnes hotel, kde je nefunkční výřivka - proto jsme odjeli na wellnes víkend.

Snídaně v pořádku. Dojezd kdykoliv po druhé hodině. Nonstop recepce.

• Hodnocení napsáno: 8. února 2018

Bohatý výběr k snídani.
    • Posláno přes mobil

Trochu mne zaskočil úzký průjezd k vedlejší budově,ale v pohodě.

Bohatý výběr k snídani.Měkoučké,pohodlné postele.Příjemné prostředí,útulný pokoj.Klid.Děkujeme

• Hodnocení napsáno: 18. prosince 2017

Doporučuji

Příjemnější recepce.

Bohatá snídaně, pohodlně zařízený pokoj. Trochu problémy s příjmem satelit. TV. Dobra poloha. Skvělá předvánoční atmosféra. Průvod andělů městem.

Termínem pobytu byl prosinec 2017

• Hodnocení napsáno: 20. listopadu 2017

doporučuji návštěvu
    • 2 noci

Hezký, velký pokoj, ručníky + župany na pokoji , bohatý výběr na snídani a vynikající večeře, velice příjemná obsluha jak na restauraci tak na recepci tak v relaxačním centru. děkujeme

Termínem pobytu byl listopad 2017

zobrazeno 1 – 75

Rozdíl v ceně vyrovnáme
Rozdíl v ceně vyrovnáme
Nízké ceny • Žádné rezervační poplatky • Našel/našla jste se nižší cenu? Rozdíl v ceně Vám vyrovnáme!
Prohlédněte si fotografie ubytování Hotel Podhrad pořízené hosty

Hosté také napsali recenze na tato ubytování: