2. Czechy – opinie o hotelach

9,1

9,1

• Ocena dodana: 26 sierpnia 2024

• Apartament z 3 sypialniami i tarasem

Bardzo fajny duży apartament , super materace , ogromny taras , klimatyzacja w każdym pokoju . Jesteśmy bardzo zadowoleni , szkoda że tak krótko.

Pobyt: sierpień 2024

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2024

• Apartament z 3 sypialniami i tarasem

Duży, przestronny apartament. Ogromny taras z niesamowitym widokiem na miasto - zwłaszcza w nocy. Cisza... Czystość na najwyższym poziomie. Bezproblemowe dotarcie do centrum komunikacją publiczną. Przyzwoite śniadanie, pyszna kawa. Niestety zbyt krótki pobyt, aby powiedzieć coś więcej.

Pobyt: sierpień 2024

• Ocena dodana: 11 lipca 2024

Polecam, było super
    • Pokój Czteroosobowy

Czystość, wspaniała obsługa, mili pomocni właściciele, bogaty wybór win ;)

• Ocena dodana: 28 czerwca 2024

Polecam
    • Pokój Czteroosobowy

Hotel na sporej górze co może być problemem np dla starszych osób Sztućce mogłyby być czystsze

Czysto i wygodnie, duże pokoje,dość blisko komunikacja miejska. Śniadanie skromne ale dobre. Bardzo dobra kawa.

Pobyt: czerwiec 2024

• Ocena dodana: 10 listopada 2023

Wróciłabym !
    • Apartament z 3 sypialniami i tarasem

Bardzo wygodne materace . Klimatyzacja w każdej sypialni . Apartament na samej gorze z wielkim tarasem i pięknym widokiem . Apartament czysty . Duża lodówka , duża łazienka z pralka . Spokojna lokalizacja . Na dole winiarnia .Niedaleko pizzeria gdzie kucharzem jest Włoch -pizza pierwsza klasa . Śniadania monotonne ale zjadliwe . Stosunek do ceny odpowiedni .Wszystko OK- POLECAM !

• Ocena dodana: 11 października 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Głośno z korytarza. Głośni goście. Pokoje słabo wyciszone więc pobudka przed 8:00. Dla nas to nie problem ale z małymi dziećmi z wózkiem może być, wysokie schody zewnętrzne prowadzą na piętro gdzie są pokoje.

Obiekt w porządku położony w cichej okolicy obok komisariatu policji i włoskiej knajpy. Parking w posesji bezplatny.Dojazd tramwajem nr. 17 bezproblemowo. Często jeździ. Zakup biletu intuicyjnie z automatu trwa 5 sek. 3zl PLN. Można obejrzeć Pragę przez okno zanim dojedzie się do Starego miasta ok 30 min. Śniadania dobre wydawane do 9:30 ale można umówić się na inną godzinę. Wymeldowanie do 10:00 ale nikt nie robił problemu wyjechaliśmy później. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam jesteśmy zadowoleni i pobytu.

• Ocena dodana: 17 września 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Nie m do czego się przyczepić

Lokalizacja, cisza i spokój, 750m do przystanku tramwajowego. Pokoje małe, ale czyste. Śniadanie skromne, ale bardzo dobre, wszystko świeże. Można było się najeść. Personel bardzo przyjazny i pomocny.

• Ocena dodana: 5 września 2023

Było świetnie!

Bez uwag

Uprzejmy personel, śniadania bardzo dobre, bardzo czysto, wszystko zgodnie z oczekiwaniami :) Dużym plusem jest dostosowywanie się personelu do potrzeb gościa. Bardzo polecam!

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2023

• Pokój Czteroosobowy

Spokojne miejsce na obrzeżach Pragi ale ze świetną komunikacją z centrum (tramwaj nr 17). Po sąsiedzku b. dobra knajpka włoska a w samym budynku winoteka. Gorąco polecamy

• Ocena dodana: 11 sierpnia 2023

Świetne miejsce wypadowe do zwiedzania miasta
    • Pokój Czteroosobowy

NIeduży, kameralny pensionat w cichej i spokojnej części Pragi. Bezpłatny parking na posesji. W odległości kilku minut spacerem od przystanku tramwajowego. Bardzo dobrze skomunikowany, dojazd do centrum w około 20 minut, wrócić można nie tylko z centrum, ale i z innych rejonów miasta. Czysto. Wystarczające śniadania. Standard typowo pensjonatowy, czyli w porządku. Według mnie stosunek jakości do ceny rewelacyjny. Bezproblemowy dostęp do pokoju po zamknięciu recepcji. Bardzo sympatyczny właściciel , przesympatyczne Panie z obsługi. Wygodne i duże łóżka

• Ocena dodana: 18 czerwca 2023

• Apartament z 3 sypialniami i tarasem

Ogromny taras i winoteka pod nosem :)

• Ocena dodana: 29 maja 2023

• Pokój Czteroosobowy

Jeżdżę z rodziną 3 razy w roku na krótkie wyjazdy i nigdzie nie było tak Bardzo Dobrych materacy na łóżkach, komunikacja super tramwaj 17 25 min i centrum. Jedynie co to w niedzielę mogła być dodatkowo jajecznica na śniadanie)

• Ocena dodana: 9 maja 2023

Jeśli będę jeszcze odwiedzał Pragę, wezmę ten obiekt pod uwagę.
    • Pokój trzyosobowy

Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Pokój dla 3 osób wystarczający do przespania się i krótkiego wypoczynku. Ważne na lato - klimatyzacja!!! Czysto, własny parking na posesji. Śniadanie wystarczające. Każdy coś znajdzie dla siebie. Łóżka o twardszych materacach, co dla nas było plusem. Ok. 9 kilometrów od centrum starego miasta, prosty dojazd samochodem. Blisko elegancka pizzeria z dobrą pizzą robioną przez Włocha.

• Ocena dodana: 12 grudnia 2022

Spokojnie i miło
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Przyjechaliśmy pozno i nie dostaliśmy żadnych informacji min tego, ze wejście do hotelu jest z innej strony, do której nie dostaliśmy wejściówki i było niekomfortowo i dla nas i dla osób korzystających z winiarni. Nie sprawdziłam do której można sie zameldować i nie sądziłam, ze przyjazd po 22 może skutkować brakiem możliwości zameldowania i delikatnie nerwowej atmosfery na powitanie, ale na szczęście Pani nas wpuściła, pisze to tu bo można było do nas zadzwonić, zostawić wskazówki co do wejścia i zameldować nas rano, przyczyna spóźnienia były ogromne korki na autostradzie (nikt nie pytał, a szkoda bo jechaliśmy 1,5h dłużej tez chciałabym być wcześniej). Śniadanie tez jest serwowane bardzo wcześnie Max do 9:30, dla porównania tydzień wcześniej byłam w Warszawie i tam zaczynali serwować od 9

Piękny widok z hotelu na panoramę miasta. Dobry dojazd do centrum, jednym tramwajem. Pokoje czyste, łóżka wygodne, możliwość napicia się winka nie wychodząc z hotelu (niestety nie dane nam było spróbować, ale mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś się uda :-) ) Obsługa hotelu bardzo mila, w razie problemów szybka pomoc, gdy 30 min przed końcem śniadania jeszcze na nie nie zeszliśmy Pani przyszła poinformować nas żebyśmy nie zapomnieli

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 4 listopada 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Z cudowne miejsce przesympatyczna obsługa, bardzo ładne i czyściutkie pokoje, i wino które można pić bez końca 🙂

• Ocena dodana: 20 września 2022

• Pokój Czteroosobowy

Duże czyste pokoje, przyjazna obsługa - mówiąca po angielsku, skromne, ale pożywne śniadania, duża łazienka. Świetna lokalizacja blisko tramwaju (20 min do centrum). Szczerze polecam!

• Ocena dodana: 5 września 2022

• Apartament z 3 sypialniami i tarasem

Super miejsce, apartament idealny nawet dla dwóch rodzin, duży i przestronny, widok z tarasu piękny

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2022

Ogólnie polecam 😀
    • Pokój Czteroosobowy

Trzeba zwrócić uwagę na powrót z miasta. Autobus 157 dojeżdża prawie pod sam pensionat, ale o określonych godzinach. Chwilowo nie kursuje tramwaj 17 co wymusza przesiadki do centrum, ale komunikacja jezdzi co kilka minut. W przypadku osób starszych schorowanych trzeba się liczyć z tym że powrót pieszo z głównego skrzyżowania jest dość stromy.

Miejscówka fajna, dobrze skomunikowana z centrum, po drugiej stronie głównego skrzyżowania jest pasaż w którym jest wszystko, po drodze żabka i inne sklepy. W pasażu jest automat na bilety. Bilet obowiązuje na wszystkie środki, dzieci do lat 15 nie płacą. Bilet całodniowy upoważnia do wjazdu kolejka na wieżę petrinską. Darmowy parking dla gości. W pokojach klimatyzacja, czysto, po 2 dniach znaleźliśmy lodówkę w szafie 😁. Śniadania ok, obsługa również. Ogólnie polecam

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2022

• Pokój Czteroosobowy

Bardzo miła obsługa, miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Klimatyzacja w pokojach.Darmowy parking, niezłe śniadania. Polecam serdecznie !!!

• Ocena dodana: 30 lipca 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo fajne miejsce, godne polecenia. Bardzo dobre warunki i pyszne śniadania.

• Ocena dodana: 14 lipca 2022

Cicha spokojna okolica, miły personel, duży parking
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Cicha spokojna okolica, duży wygodny prywatny parking, wygodne łóżka, miły i pomocny personel, dobre śniadania w formie szwedzkiego stołu, dosyć blisko do transportu publicznego

• Ocena dodana: 19 czerwca 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Jedynym minusem było to że w prysznicu bardzo długo leciała zimna woda

Świetna lokalizacja, niedaleko staw w którym można się kąpać, pasaż handlowy i market w pobliżu, blisko przystanek tramwajowy z którego w 25 minut można dojechać do samego centrum, w pokoju znajdowała się lodówka choć w opisie jej nie było

• Ocena dodana: 6 czerwca 2022

• Pokój trzyosobowy

Dobry dojazd do centrum komunikacją publiczną. Bardzo spokojne i ciche miejsce. W tym samym miejscu Winoteka, można kupić wina i napoje niealkoholowe ( bardzo smaczne ). Bardzo wygodne łóżka.

• Ocena dodana: 8 maja 2022

• Pokój Czteroosobowy

Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania Pragi, 10 minut do tramwaju, który w niecałe pół godziny dociera do samego centrum, w odległości kilku minut rekreacyjne tereny zielone (spacery, bieganie, rower itp).Pokój czysty, wygodne łóżka, TV, WiFi szybkie. Śniadania też smaczne, generalnie wszystko na plus

Pobyt: maj 2022