2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Nadrenia-Palatynat – opinie o hotelach
  4. Brauneberg – opinie o hotelu
Niemcy Brauneberg Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Spędziłem w tym miejscu majówkę razem z moim psem. Pokój i łazienka bardzo duże. Bardzo smaczne śniadania. Obsługa sympatyczna i pomocna. Polecam to miejsce i na pewno wrócę, jeśli kiedyś będę w okolicy. Sama miejscowość bardzo spokojna i cicha. W miasteczku znajdującym się obok jest market. W okolicy sporo restauracji i winnic.”

• „Lokalizacja”

• „Piękna okolica, bardzo czysto w obiekcie, świetnie wyposażona kuchnia. Wystarczająca ilość miejsc parkingowych. Wygodne łóżka. Blisko do autostrady. W pobliżu wszystko co potrzeba. Polecam !!!”

• „Wszystko ok personel super pomocny polecam”

• „Bardzo czysto. Kuchnia ogólnodostępna na bardzo wysokim poziomie. Obiekt położony w pięknej okolicy. łatwy dojazd. W pobliżu restauracja oraz bar. Łatwy dojazd, prywatny parking. Wygodne łóżka.Blisko do Lidla i Aldi, w pobliżu stacja benzynowa. Piękna okolica.”

• „Mila atmosfera bardzo sympatyczny personel. Czułam się jak w domu. Pokój czysty, przestronny. Łóżka wygodne. Wszystko zgodne z opisem.”