2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Ганзейське місто Гамбург: відгуки про готелі
  4. Гамбург: відгуки про готелі
Німеччина Гамбург Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• MYKY Hotel Boardinghouse Оцінка за відгуками: 5

“Дуже чисто і свіжий ремонт“

• Hotel Polo am ZOB Оцінка за відгуками: 6,1

“Великий плюс,що готель знаходиться зразу біля жд вокзалу.Персонал дуже привітний і вихований,добре реагували на наші прохання.Кімната була дуже маленькою але чистою.Матрац був комфортний,подушки жахливі.На одну ніч ,то нормально,на більше не раджу.Дякуємо.“

• Hotel City Inn Hamburg-Mitte Оцінка за відгуками: 6,9

“Все сподобалося. Дівчина-адмістратор дуже привітна. Вона вже чекала нас і реєстрація зайняла 10 секунд! Великий плюс, що є парковка для авто! Готель маленький, простий, але чистий і нам було комфортно. Є холодильничек, електричний чайник. Я не знаю чи є можливість снідати, бо нам не треба було, ми рано виїзжали. Дякую“

• The Westin Hamburg Оцінка за відгуками: 8,7

“Розташування, краєвид з номера з видом на місто і частково на порт 15 поверх. Сніданок з ігристим. Смачні, вишукані тістечка в кафе біля ресепшн. Чисто. Невеличкий затишний басейн“

• Sleephotels Cosmos Оцінка за відгуками: 7

“Дуже чисті номери“

• Hotel Bee Fang Оцінка за відгуками: 6,1

“Основний плюс помешкання - це супер зручне розташування. Від готелю можна швидко дістатися до основних цікавих місць у Гамбурзі. Телевізор в номері гарно вгамовує та відволікає дітей: там є дитячі канали з мультиками. Ліжка були зручними, необхідні речі також усі були. Незважаючи на розташування в саму центрі міста поруч з вокзалом, в номері було тихо. Є ліфт - після довгих прогулянок сходами підніматися було б важко“

• CAB20 Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже привітний персонал,намагатися все пояснити і допомогти. Чистота на вищому рівні“

• Novum Hotel Graf Moltke Hamburg Оцінка за відгуками: 6,9

“Шукали помешкання біля вокзалу на ніч. Багато не очікували, але кімната була чистою, а ліжко з подушками дуже зручні. Ще й хороший сніданок. Ідеальний варіант для тих хто планує гуляти містом, а не проводити багато часу в готелі“