Männiku tee 89, Nomme, 11213 Tallin, Estonia
Nr 64 z 114 hoteli w mieście Tallin
Wybór GościNa podstawie 164 opinii o hotelu
8,1Czystość
8,3
Komfort
7,9
Lokalizacja
8,1
Udogodnienia
7,8
Personel
8,6
Stosunek jakości do ceny
8,3
Bezpłatne WiFi
8,5
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowegoOcena dodana: 8 czerwca 2026
Wojciech
PolskaPokój miał być z jednym dużym łóżkiem a były 2 pojedyncze
Bezpłatny duży parking
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 31 maja 2026
Kicek1989
PolskaPrzejeżdzalismy gdzie dotarlismy na noc i wczesnie rano wyjezdzalismy. Wszytko bylo ok, czysto a obsluga perfekcyjna. Seedecznie polecam.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 15 września 2025
Paweł
PolskaWyposażenie pokoi można poprawić. Przydała by się lodówka, czajnik ...
Super śniadanie! Największy plus tego hotelu.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 20 sierpnia 2025
Bogusława
PolskaŚniadania urozmaicone. Obiekt oddalony o 7 km od historycznego centrum ale obok hotelu przystanek autobusowy. Parking hotelowy bez dodatkowych opłat.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 8 sierpnia 2025
Jarosław
PolskaOK
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 6 sierpnia 2025
Wojciech
PolskaZ tą czystością, którą tak zachwycają się inni, to bym nie przesadzał. Owszem, personel sprząta, ale przy zwykłych środkach są zwykłe efekty. Zakamarki, tapicerki wymagałyby sprzątania parowego. Ponadto, nie można było zrobić kawy ani zupki w pokoju, a z wrzątkiem był codziennie inny problem i, mam wrażenie, chaos organizacyjny. Hotel w bloku z wielkiej płyty, z zewnątrz nieciekawy. Dużym minusem jest brak klimatyzacji w pokojach.
Pokoje standardowe, dość wygodne łóżka. Hotel w miarę nadaje się na średnioterminowy pobyt. Podstawowe wyposażenie. Szybkie windy, pomocny personel, ręczniki wymieniane codziennie, darmowa sauna, strzeżony parking.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 5 sierpnia 2025
Mirosław
PolskaPokoje - mieszkaliśmy w wyremontowanej części. Odmalowane puste ściany, trochę jak w koszarach. Czysto ale nieprzytulnie. W łazience woda wyciekała spod prysznica na środek łazienki, przeciekał również syfon pod umywalką. Trochę pracy jeszcze przed menadżerami hotelu.
W sumie największym plusem tego hotelu to śniadanie. Duży wybór dość dobrej jakości produktów. Nie ma również problemu z parkingiem, jest spory i nawet autolaweta miała gdzie zaparkować.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 3 sierpnia 2025
Kor
PolskaJeśli chcecie wieczorem posiedzieć w ogródku, koniecznie weźcie spray na komary!
Przy hotelu jest parking, restauracja, pościel czysta, łóżka wygodne. To był bardzo komfortowy przystanek na trasie.
Pobyt: sierpień 2025



Ocena dodana: 1 sierpnia 2025
Grzegorz
PolskaŚniadanie bez zarzutu, nawet trochę lepiej niż w droższych miejscach. Lokalizacja ok, pokoje ok, łóżka wygodne.
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 30 lipca 2025
Jolanta
PolskaBreakfast box'y - bardzo mało jedzenia i słabej jakości.
Całodobowa recepcja, dobry standard.
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 18 czerwca 2025
Wojciech
Polskahałas od ulicy
duży parking, bardzo dobre śniadania, przystanek autobusowy tuż przy hotelu (linią 5 dojedziesz do starego miasta)
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 3 maja 2025
Robert
Polskabrak
zawsze dostępny
Pobyt: kwiecień 2025
Ocena dodana: 13 listopada 2024
Małgorzata
PolskaŚniadania wyjątkowe, smaczne , bardzo bogaty asortyment.
Pobyt: listopad 2024
Ocena dodana: 20 września 2024
Ireneusz
PolskaPokoje hotelowe czyste i zadbane .Polecam ten hotel że względu na jakość posiłków oferowanych w tym hotelu . Śniadania oraz inne posiłki rewelacyjne.Wybór taki że nie powstydziłby się takiej oferty nawet 5 gwiazdkowy hotel .Polecam
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 19 sierpnia 2024
Justyna
PolskaBrak klimatyzacji ,wiatrak nie dawał rady przy upałach.
Lokalizacja, blisko do centrum,przystanek autobusowy pod hotelem.Blisko sklepy. Dostępność miejsc parkingowych. Codziennie wymieniane ręczniki i opróżniane kosze na śmieci. Całodobowa recepcja.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 16 sierpnia 2024
Jaroslaw
Wielka BrytaniaCienkie ściany, zbyt cienkie. Słychać ludzi za ścianą i mnie pewno też. Problemem są też niektórzy goście, którzy palą koło budynku. Dym docierał aż do mojego pokoju na 3cie piętro, musiałam zamykać okno. Nie mam nic przeciwko ludziom, ale niech sobie kopcą papierosy dalej od budynku. Hotel ma na swoim terenie spory ogród, jest gdzie iść z tą potrzebą.
Śniadanie w tym hotelu jest jednym z najlepszych jakie jadłem w cenie, choć osobiście nie lubię jeść rano. Pokój duży, łazienka, telewizor, internet, widok z okna na ładne drzewa i ogród. Okolica spokojna, nieco oddalona od centrum Talinna ale jest dogodny dojazd do pięknej Starówki często kursującym autobusem numer 5. Co do wystroju to lata 80-90te XX wieku, telewizor z dźwiękiem mono, ale jest anglojęzyczna Al-Jazeera a nawet Telewizja Polonia, więc można oglądać 'Ojca Mateusza' nawet będąc w Estonii.
Pobyt: sierpień 2024
Ocena dodana: 15 sierpnia 2024
Maciej
PolskaDaleko do centrum
Strzeżony parking
Pobyt: sierpień 2024
Ocena dodana: 14 sierpnia 2024
Artur
PolskaHałas w pokojach od strony ulicy/patio
Dobra lokalizacja na wjeździe do miasta, bogate śniadanie, recepcja 24h
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 8 sierpnia 2024
Zbigniew
PolskaPokoje wymagają remontu
Śniadania bardzo obfite.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 31 lipca 2024
Agnieszka
PolskaCena dobra. Na zdjęciu reklamowym nie widać, że jest to taki duży hotel (w zasadzie robotniczy) w wieżowcu, dlatego też, mimo dużego parkingu, nasi znajomi już nie znaleźli miejsca na nim. Hotel bardzo popularny ze względu na cenę i bardzo dobre i obfite śniadanie. Pokoje czyste, ale draśnięte zębem czasu, bez klimatyzacji. Ale na 1 noc mogą być. Śniadanie rekompensuje pewne braki (na co tez wskazuje stosowna cena.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 27 lipca 2024
Robert
PolskaFajna lokalizacja wśród drzew ,przy głównej drodze ,obok przystanek autobusów do centrum i przystanek kolejowy ,10 minut pieszo lub 2min autem supermarket i dobra pizzernia , strzeżony bezpłatny parking, dobra restauracja działąjąca cały dzień zdonrymi cenami,obfite śniadanie wliczone w cene , pokój dość duży -ja miałem BUDŻETOWY więc wyposażenie też było budżetowe ale same łóżka dość wygodne
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 26 lipca 2024
Monika
PolskaMimo iż parking był w cenie - nie było miejsca (przyjazd w nocy - może dlatego). W pokojach duszno ale jakoś wiatrak dawał radę🤣
Kontakt z personelem bardzo dobry, śniadania ok, pokoje czyste. Na jedną noc spoko.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 23 lipca 2024
Monika
PolskaWszytko ok 😄
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 19 lipca 2024
Wlodziemierz
PolskaKlimatyzacja jest niezbędna,wiatraczek w poloju to za mało w upalne dni.
bliskość Tallina, winda, obfite śniadania,bezpłatny parking
Pobyt: lipiec 2024
Duszniki-Zdrój, Polska
Kordoba, Hiszpania
Salamanka, Hiszpania
Karlowe Wary, Czechy
Hustopeče, Czechy
Gdynia, Polska
Rzym, Włochy
Karwina, Czechy
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego