Vene 33/35/37, Tallinn City-Centre, 10123 Tallin, Estonia
Nr 78 z 114 hoteli w mieście Tallin
Wybór GościNa podstawie 67 opinii o hostelu
7,7Czystość
7,6
Komfort
7,6
Lokalizacja
9,3
Udogodnienia
7,6
Personel
8,8
Stosunek jakości do ceny
8,4
Bezpłatne WiFi
9,1
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowego
wyświetlono 1 – 25
Ocena dodana: 7 maja 2026
Bartosz
Polska-
Praktycznie samo centrum starówki. Bardzo wygodne łóżka. Cicho. Bardzo tanio. Łatwe zameldowanie.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 9 kwietnia 2026
Jakub
PolskaPod moim łóżkiem było kilka śmieci oraz wiele brudu. Odniosłem wrażenie, że nie było tam długo zamiatane/odkurzane. Dodatkowo dosyć długo trzeba było czekać na gorącą wodę pod prysznicem.
Lokalizacja właściwie w samym sercu miasta.
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 26 stycznia 2026
Zuzanna
PolskaNie mogłam wyregulować wody pod prysznicem, raz była za zimna, a raz za gorąca.
Bardzo dobra lokalizacja, miła atmosfera, bardzo sympatyczna obsługa.
Pobyt: styczeń 2026
Ocena dodana: 14 września 2025
Bławicki
PolskaNa łóżku piętrowym mogła by być jakaś półeczka.
Bardzo fajne kuchnia i przestrzeń wspólna. Lokalizacja obok domu w którym mieszkał Paul Keres. W miarę fajne schodki na łóżko piętrowe, zazwyczaj jest to najsłabszy element w tego typu obiektach.
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 13 września 2025
Barbara
PolskaLokalizacja: w weekendy głośno do 2-3 w nocy, przez to że w budynku obok są bary, które oferują stoliki na zewnątrz.. więc co chwile pobudka. Pokój: Pokój dwuosobowy na jaki trafiliśmy był bardzo mały, mieściło się w nim podwójne łóżko które zajmowało większość pokoju, więc gdy jenda osoba stała to druga musiała być w łóżku żeby się nie przepychać. Ale zakładam że to był najmniejszy Pokój w budynku (w pokoju wisiał rysunek piętra). Łazienki: małe i ciasne, swiatla na czujnik ruchu więc będąc pod prysznicem trzeba co chwilę wystawiać rękę żeby światło nie gasło.
Lokalizacja: w centrum, blisko do wielu atrakcji turystycznych, sklepów, restauracji czy komunikacji miejskiej. Cena: jeden z tańszych noclegów w mieście
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 12 września 2025
Ksiądz
FrancjaBardzo miły I pomocny personel. Jakość adekwatna do ceny. Na kilka dni miejsce idealne w samym centrum
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 10 sierpnia 2025
Sebastian
PolskaW niektórych pokojach było brudno i pozostałosci po pluskwach ale tylko w tych 16 osobowych po zgłoszeniu tego na recepcji dostałem łóżko w 8 osobowym bardzo czystym
Znakomita lokalizacja
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 31 lipca 2025
Rafal
PolskaPlace
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 12 maja 2025
Mateusz
PolskaZnalezienie wejścia do obiektu nie jest takie łatwe.
Dobra lokalizacja hostelu. Pokój raczej tylko do spania, ale wszystko było czyste. Toaleta i prysznice wprawdzie są wspólne, ale oddzielone i na zamykane drzwi. Także duża wspólna kuchnia i lodówki. Dobra budżetowa opcja na kilka dni.
Pobyt: maj 2025
Ocena dodana: 26 września 2024
Karolina
PolskaNie ma zamontowanych zasłon w boxach do spania ale można poprosić o prześcieradło i samemu to zmontować więc git. Ręczniki płatne 2€. Przy wejściu jest baner “city bike” a nie imaginary hostel więc nie mogłam znaleźć ale jak zadzwoniłam na recepcję to obsługa pokierowała i trafiłam.
Całodobowa recepcja, światło przy łóżku, duża szafka którą można zamknąć na kłódkę (można mieć swoją albo kupić za 6 albo 8€).
Pobyt: wrzesień 2024
Ocena dodana: 27 sierpnia 2024
Kamil
PolskaMało sprzętu kuchennego , aby z pokoju pójść do łazienki trzeba przejść przez lobby
Atmosfera, obsługa, prywatność kapsuł ,duża szafka w kapsule (trzeba mieć swoją kłódkę)
Pobyt: sierpień 2024
Ocena dodana: 1 sierpnia 2024
Karol
PolskaHostel dobrze schowany i zajęło mi chwilę żeby trafić na wejście. Na minus brak schowków, jakiejś półki przy łóżku czy kontaktów. W 6-os pokoju były 4 gniazdka oraz po 1 wejściu USB przy łóżku, które co chwila przerywało ładowanie i zaczynało od nowa.
Hostel praktycznie w centrum, kilka minut od rynku, blisko do różnych atrakcji. Dodatkowo kilka sklepów i lokali w pobliżu. Na plus trzeba dodać strefę wspólną oraz konstrukcję łóżka z drabinką, która nie hałasuje tak jak w innych hostelach.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 15 lipca 2024
Karol
PolskaNic nie zauważyłem.
Pokoj 14-osobowy, jak na jedną noc idealny, było cicho i kulturalnie, dużo osób z różnych krajów, obsługa chyba jest z Hiszpanii, recepcja 24h, pobyt bez problemów. Czystość jak na hostel całkiem spoko. Prysznice osobno na 2p ale komfortowo i czysto. Ogólnie polecam.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 26 czerwca 2024
Klaudia
PolskaŁazienki i toalety w kiepskim stanie. Moj pokoj byl tuz obok drzwi wejsciowych do hostelu. To byla masakra, drzwi skrzypia i walą przy kazdym wejsciu i wyjsciu, wszystko w pokoju slychac.
Pokoj bardzo przyjemny, duza ogólnodostępna kuchnia, przestronny pokoj wypoczynkowy dla wszystkich. Lokalizacja na samej statowce, wszędzie blisko.
Pobyt: czerwiec 2024

Ocena dodana: 30 kwietnia 2024
Tomasz
PolskaBrak suszarki do włosów, brak zasłon w łóżkach/kapsułach. Brak gniazd elektrycznych przy łóżku!!!
Lokalizacja, recepcja całodobowa.
Pobyt: kwiecień 2024
Ocena dodana: 18 kwietnia 2026
Julia
PolskaAtmosfera
Pobyt: luty 2026
Ocena dodana: 5 października 2025
Emilia
PolskaBrak gniazdka obok łóżka i miejsca na bagaż. Dość głośno, brak godzin ciszy nocnej, łazienka i prysznic znajdują się daleko od pokoju. Mogłoby być czyściej.
Miły personel, duża, dobrze wyposażona kuchnia, duże łóżko z lamkpą.
Pobyt: październik 2025
Ocena dodana: 27 czerwca 2025
Patrycja
PolskaChwilę po przyjeździe zauważyłam pluskwę na swoim łóżku.
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 28 lutego 2025
Mariusz
Polskazamieszkiwali w pokoju na stale pracownicy kierowcy uber bolt itp i zrobili z pokoju wieloosobowego swoja baze, balagan, prywatne rzeczy wszedzie, zapach jedzenia, rozmowy po polnocy
Pobyt: luty 2025
Ocena dodana: 16 stycznia 2025
Marek
PolskaW Hostelu śpią pracownicy sezonowi - nie ciekawe towarzystwo. Brak szafek na klucz, łóżka bez zasłonek, brak kontaktu na 230v przy łóżku. Prysznice akceptowalne.
Lokalizacja na Starym Mieście, ciekawy wystrój i miły personel
Pobyt: styczeń 2025
Ocena dodana: 16 września 2024
Sylwia
PolskaTo najgorszy nocleg podczas mojej wycieczki Ryga-Tallinn-Helsinki :-( kamienica wygląda miejscami wręcz obskurnie (toaleta na parterze), brak podziału łazienek i pryszniców na damskie i męskie, dość głośno - trzaskanie drzwiami przez całą noc. Na jedną noc może ok, ale na dłużej nie polecam.
24h recepcja, lokalizacja, czystość w pokoju ok
Pobyt: wrzesień 2024
Ocena dodana: 24 sierpnia 2024
Wiktoria
PolskaBrak jakiejkolwiek organizacji, łazienki bez podziału na kobiety i mężczyzn, prysznice tak gorące, że szło się w nich poparzyć, a którym nie dało się zmienić temperatury, czystość pozostawia wiele do życzenia, nie polecam w szczególności pokoju 6 osobowego, brak szafek, bardzo mały, głośne skrzypiące okno i drzwi, pościelić sobie też trzeba samemu, ogólnie jeden z gorszych hosteli w jakich przyszło mi być
Super przyjazny personel, dobra lokalizacja, całodobowa recepcja, zostawiłam przez przypadek we wspólnej łazience powerbank podłączony do kontaktu, zorientowałam się o tym po 11h i wciąż tam leżał nie ruszony, także rzeczy można pozostawiać wszędzie bezpiecznie
Pobyt: sierpień 2024
Ocena dodana: 8 lipca 2024
Giovanna
PolskaBrak zamykanych szafek w pokojach wspólnych, brak wtyczek przy łóżkach (tylko USB i to bardzo wysoko, mało kto ma taki kabel), nieład w kuchni, mala liczba toalet, w nocy jest bardzo głośno, ponieważ w części wspólnej trwają rozmowy itp. Goście spod ciemnej gwiazdy, nie wiem na jakich środkach.
Ciekawy sposób rozmieszczenia łóżek.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 13 listopada 2023
Korban
PolskaSuper!
Pobyt: październik 2023
wyświetlono 1 – 25
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego