2. Comentarii despre hoteluri în Egipt
  3. Comentarii despre hoteluri în Red Sea Governorate
  4. Comentarii despre hoteluri în Hurghada
Egipt Hurghada Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Eagles down town Zahabia &Beach Resort Scor din comentarii: 8,1

„Locatia excelenta, resortul frumos rau de tot, personalul incredibil. Totul superb”

• Titanic Palace Scor din comentarii: 9,1

„nimic”

• Mercure Hurghada Hotel Scor din comentarii: 8,1

„Am avut o vacanța foarte frumoasă, Domnul Mina de la recepție este foarte amabil și drăguț cu clienții. Mulțumim mult pentru toată experiența frumoasă pe care am avut-o!”

• Bellagio Beach Resort & Spa Scor din comentarii: 8,7

„Totul este la superlativ. Recomand cu drag. Vom mai vizita locatia cu siguranta!”

• Siva Grand Beach Scor din comentarii: 8,8

„Totul a fost minunat. Personalul foarte atent.”

• „Totul a fost superb,conditi foarte bune de cazare,personal hotelului foarte amabil si de ajutor,camera mare si foarte curata,mancarea foarte buna,piscine extraordinare,aproape de aeroport,apa mari foarte curata,la orice ora mergeai la plaja gaseai loc pe sezlong,organizate exceptionala.Recomand acest hotel ,am fost in multe hoteluri dar nici unde nu sa schimbat lenjeriea zilnic,prosoapele si curatenie cum nici unde nu am vazut.Mohmedfried omul care se ocupa de camera unde am stat merita felicitari ,un om modest,foarte harnic si cu mult bun simpt.Felicit pe aceasta cale si omul nr unu in toate Sayed Ibrahim de la receptie apelati la el cu incredere pt ca va ajuta cu drag.Felicit pe aceasta cale si menegera hotelui .Respect pt toti cei care lucreaza in acest hotel.”

• „Dacă vrei să te prăjești toată ziua și să te ghiftuiești e locul ideal.”

• Golden Sun Hotel - Hurghada Scor din comentarii: 9

„Foarte ok din punct de vedere raport calitate pret, aproape de supermarketul Gomla, marina si de El Sakia Beach”

• Grand Makadi - Couples and Families Only Scor din comentarii: 8,2

„Locatie superba, plaja si fauna subacvatica la superlativ . Excelent pentru scufundari si snorkeling”