2. Egypt - hodnotenia hotelov
  3. Červené more - hodnotenia hotelov
  4. Hurgada - hodnotenia hotelov
Egypt Hurgada Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Desert Rose Resort Priemerné hodnotenie: 9

„Skvela lokalita, vybavenie a personal. Uzasne jedlo, najvac sa nam pacil vyber z grilu. Personal sa stara o zabavu hosti, skutocne je z coho si vybrat. Stravili sme u vas skutocne vynimocnu dovolenku. Dakujeme!“

• „Všetko bolo super, všade milý personál, čisto, krásna izba s bazénom, pekné upravené prostredie, krásna pláž.“

• Arabia Azur Resort Priemerné hodnotenie: 8,5

„Úžasný hotel, skvelá lokalita, lagúny čisté a mólo a otvorené more nádherne. Hotel ma vlastný koralový útes, ktorý podľa domácich patrí k jedným z najlepších v Hurghade. Každý deň na pláži sme mali lehatka na super mieste. Pri bazéne sme neboli ani raz. Izby sú čisté a ponúkajú všetko čo potrebujete. Internet chytíte na balkóne izby. Personál priateľsky, nápomocný a skvelý. Čo sa týka ostatných domácich co ponúkajú masáže atd tak im stačí povedať raz nie a už neotravujú. Jedlo rozmanité a chutne, drinky a nápoje samozrejme zadarmo a hocikoľko. Animátorsky program ma na každý deň pripravených veľa aktivít, ktore sa zapáčia každému. Hotel vam dokonca prípraví aj ranajkovy balicek pokiaľ idete na výlet, aj vtedy keď nejdete cez hotel ale sami. Rezort je spojeny s dalsimi dvoma rezortmi takže nájdete všetko čo potrebujete. Vybavenie hotela a športové aktívity super. Dovolenka v tomto rezorte 10/10.“

• Swiss Wellness Dive Resort Priemerné hodnotenie: 8,3

„More bolo v podstate cez cestu, super personál, veľmi milí ľudia, zabavní. Na streche boli večere, kde bola krásna romantická atmosféra, západ slnka, skvelé jedlo! Stále sa o nás starali, či sme ok, či máme všetko, nosili nám vodu atď atď :)“

• Magic Beach Hotel Hurghada Priemerné hodnotenie: 7,8

„Veľmi milí personál, vždy upratané izby, dobre jedlo vždy sa dalo vybrať. Dostatok lehátok so slnečníkmi v každom čase.“

• Lamera Hotel Priemerné hodnotenie: 8,3

„Tento hotel navštevujem často, je v centre mesta a za tie peniaze čo stojí ubytovanie je to naozaj OK. Treba ale vedieť že nie som klasický turista ale hotel používam len na prespanie. Dostanete v cene aj raňajky.“

• „Izba, vybavenie hotela, jedlo“

• SUNSET Boutique Hotel Sahl Hasheesh Priemerné hodnotenie: 7,9

„Nazov hotela nezodpovedal názvu rezervácie, hotel nebol v rezorte, bolo potrebne denne dochadzať autobusom, rezerváciu sme zrušili a pobyt sme si neužili o 3 ráno sme hľadali náhrafu pobytu. Neodporúčam“