2. Comentarii despre hoteluri în Egipt
  3. Comentarii despre hoteluri în Cairo Governorate
  4. Comentarii despre hoteluri în Cairo
Egipt Cairo Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• ZW Pirámides View INN Scor din comentarii: 9

„Serviciu prietenos, ne-au întâmpinat mereu cu un zâmbet, nimic nu a fost prea mare deranj. Ea a organizat totul pentru noi cu o notă personală. Foarte foarte fericit. Locația, priveliștea piramidelor este cea mai bună din țară, priveliștile nu pot fi învinse! Mâncarea este grozavă în restaurant, camerele sunt foarte curate! Aerul conditionat functioneaza perfect. Ziad a organizat șoferi și tururi pentru noi în tot Egiptul, șoferi foarte siguri, foarte încrezători. Te face să te simți ca acasă cu familia! Nu voi merge altundeva. Camere pentru nefumători - ceea ce a fost uimitor pentru că suntem nefumători.”

• Pyramids Heart Hotel Scor din comentarii: 8,2

„Mi-a plăcut totul.Personalul este extraordinar de politicos, te ajută cu absolut orice.”

• VA-Lencia caro Scor din comentarii: 9,2

„Teren minunat, cameră frumoasă, foarte curată”

• Jewel Zamalek Hotel Scor din comentarii: 8

„locatia excelenta personal super amabil curat mic dejun excellent”

• ZW Pirámides View INN Scor din comentarii: 9

„Un loc frumos, personal prietenos, aproape de Gizeh (3 minute de mers pe jos) și totul făcut cu uber.”

• Guardian Guest House Scor din comentarii: 8,7

„Locatia este excelenta,chiar in fata uneia dintre intrari in complex,camere cu vedere asupra celor 3 piramide si a Sfinxului. Camera mare,decenta,curata.Nu exceleaza in dorari sau in mobilier modern,insa este un raport calitate/pret excelent”

• Tahrir Plaza Suites - Museum View Scor din comentarii: 8,7

„Locatie excelenta,amplasat fix vis a vis de Muzeul din Cairo. Personal foarte amabil,ne.au pus la dispozitie informatii cu privire la restaurante in apropiere sau locatii de vizitat. Camerele erau recent renovate,cu mobilier nou. Baile aratu bine insa partea de dus prezinta urme de uzura. Ne.au pus la dispozitie o masina(contra cost) care ne.a dus la aeroport la ora 2 noapte.”

• Central Cairo Hotel Scor din comentarii: 8,7

„Este situat in centrul din Cairo, la Piata Tahrir, facilitati, pe un bulevard frumos, camera foarte curata, AC, frigider, terasa chiar la bulevard. Olivia ne- a fost indrumatorul si ghidul nostru pe parcursul sederii in Cairo, un suflet deosebit. Cu siguranta vom reveni cu drag la aceasta locatia !”

• King pharaohs INN view pyramids Scor din comentarii: 8,9

„Prețul este foarte rezonabil pentru calitatea serviciilor oferite. Te simți că ai parte de un lux accesibil, fără a-ți afecta bugetul.”