2. Egypt - hodnotenia hotelov
Egypt Káhira Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Space Hostel Priemerné hodnotenie: 9,4

„Ochotný personál , útulná izba , smart tv dobrá klíma.“

• Regency Pyramids Hotel Priemerné hodnotenie: 6,9

„Lokalita výborná, takmer priamo pod pyramídami. To je z možností toho, čo sa mi páčilo, jediná TOP. Fajn bola aj cena - však čo by som chcel za to, čo hotel ponúkol...“

• Lencia Hotel,Downtown Priemerné hodnotenie: 7,6

„Hotel ma 24hod recepciu, personal bol velmi ochotny a napomocny. Ranajky boli egyptske, ale chutne. Poloha hotela je naozaj kusok od ulice plnej obchodov a blizko centra.“

• Golden Palace Hotel Priemerné hodnotenie: 7,7

„Veľmi dobrá lokalita. Hotel sa nachádza na jednom z poschodí v staršej (vo vnútri rozpadnutej) budovy, ale to sa dalo všetko akceptovať, pretože veľmi dobrá lokalita. Personál bol milý a izba bola fajn.“

• Steigenberger Pyramids Cairo Priemerné hodnotenie: 7,9

„ustretovost, vyhlad, vysoka uroven“

• Mamlouk Pyramids Hotel Priemerné hodnotenie: 8,4

„Vynikajúce jedlo, najlepší výhľad na pyramídy, len minútu peši od vstupu do areálu s pyramídami“

• Pyramisa Suites Hotel Cairo Priemerné hodnotenie: 7,7

„mali sme naozaj priestranný apartmán - dve ložnice, dve kupeľne a teda dostatočné súkromie - ideálne pre rodiny s deťmi. Hotel je v širšom centri mesta - dá sa chodiť pešo, ale aj uber je veľmi výhodná voľba. Fajn raňajky a hotel má aj dobrú reštauráciu.“

• Tree Lounge Pyramids View INN , Sphinx Giza Priemerné hodnotenie: 8,4

„Veľmi nápomocný personál. výhľad na pyramídy bol úžasný a užili sme si večeru show na terase“