2. Єгипет: відгуки про готелі

“Розміщення зручне, біля Наама бей, до пляжу йти хвилин 10.“

• IL Mercato Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 7,4

“Чудовий сервіс. Смачна їжа. Чистий та затишний номер.“

• Amphoras Blu Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже люблю цей готель Спокійний , небагато дітей ,перша лінія , басейн з видом на море Гарна різноманітна їжа“

• Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh Оцінка за відгуками: 7,1

“Гарний номер, смачна їжа, красива та велика територія, невелика кількість людей, то що потрібно для сімейного відпочинку, особливо пляж з піском без каменів. Окремо хочу відзначити привітний персонал, особливо Мухаммед офіціант, який багато уваги приділяв моїй маленькій доньці, та Nobalah Muhamed хлопець з рецепції допоміг замислитися в чудовий номер, з чисткою та заміною постільної білизни кожного дня.“

• Sharm Inn Amarein - Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Пляж чудовий, э корали та пісок. Безкоштовний автобус, возить 2 рази на добу. З ранку, та з обіду. Їжа також добра, не сильно різноманітна, але тарілка завжди ставала пустою. Персонал мені всюди допомогав рішати дрібні проблеми, відгукові, не приставні.Все сподобалося, повернуся в цей отель ради пляжу та спокійної , гостинної атмосфери в готелю. Ціна, якості відповідає. Всім дякую!!!“

• Sierra Sharm El Sheikh Оцінка за відгуками: 8,9

“Відпочивала з донькою в травні, все сподобалося👍 Дуже уважний і привітний персонал, прибирання було щодня і Мохамед щодня радував нас різними фігурками з рушників. Також велике спасибі персоналу на пляжі. Їжа була різноманітна на любий смак, дуже приємно вразило, що можна було і перекусити в кафе біля моря. Розташування готелю дуже зручне, поряд площа Сохо, море 7 хв пішки, або на трансфері 2 хв, аеропорт 10 хв. І ще дуже сподобалось, що готель надає безплатний трансфер до Старого міста. Дякую вам за ваш труд і вашу турботу! ❤️❤️❤️“

• Jaz Sharm Dreams Оцінка за відгуками: 8,4

“У нас був сімейний номер на 5 людей з двома кімнатами. Просторий, зручний, з величезним ліжком, з терасою і кріслами і гарним краєвидом.“

• Jaz Sharm Dreams Оцінка за відгуками: 8,4

“Територія, ресторан , персонал“