2. Egypt - hodnotenia hotelov

5,5

• Ohodnotené: 22. apríla 2024

7,0
    Dobré
    •  Superior Double Room with Garden View (Beach Wing)
    • 7 nocí

Nepáčilo sa mi že tento hotel vlastne patrí a 95% ľudí si iba z Ruska ( nič proti ním sle každý sa nás pýtal či sme tiež z Ruska ) všetci na nás rozprávali automaticky po Rusky. No najviac čo sa nam nepaci je že si zaplatíte nie malé peniaze za tento hotel s all inclusive a následne si musíte kupovať zmrzlinu, fresh juice a dokonca pýtali peniaze aj za colu Zero. Občerstvenie na pláži nestalo za nič často krat tam boli iba hranolky a nič viac a keďže sme mali deti bolo to dosť náročné vysvetlím im že im nemáme čo dať jest. Veľký pozor na výlety !!! Z tých sme sklamaný najviac doslova sme sa nechali okradnúť o peniaze Výlet na lodi sľubovali DJ ktorý tam nebol hudba sa púšťala z YouTube zamestnancom lode, sľubovali program pre deti ten sa ale nekonal, jedlo bolo famózne to ano ale boli sľubované dve zastávky na šnorchlovanie a mali sme len jednu a zastávka na White Island mala byt 45 min a nechali nás tam iba 20 minút .. no smutne bolo aj ti ako strašne pohoršený boli že sme si od nich nechceli kúpiť fotky za ktoré pýtali za par 35€ Druhý výlet bol na štvorkolkách kde sme na určené miesto mali ísť 15 minút busom išli sme 1:05h na štvorkolke sme šli zo sľúbených 25 min len 5 minút na mesto kde mala byť ozvena, bohužiaľ nič sme nepočuli a bolo to brutálne špinavo úplne smetisko, následne sme sa mali presunúť opäť 25 minút no šli sme 10 minút na miesto kde mali byť Biduini, bol tam jeden par ktory nám doniesol čaj ( to jedine bolo v cene výletu ale ňom výborný) koniec výletu a s5 sme šli opäť len 10minut ako ovečky za sebou takže naši chalani sa nemohli ani trocha pošalit - dávajte si poriadne pozor na výlety a keď sa dá dajte si Privátny výlet vyhnete sa par nepríjemnostiam.

Najlepši bol moderátor Ahmed, ktorý nám spríjemnil celý pobyt v hoteli a zato mu veľmi pekne ďakujeme a dávame mu 10/10 Taktiež robí výborne svoju robotu a dobre programy Čo sa týka personálu česť výnimkám ako Jack animátor pán ktorý dáva pozor medzi plážou a hotelom a tiež čašník Hassan Manažér hotela a tiež reštaurácie sa snažili vyhovieť nám vo všetkom bolo to od nich milé Reštaurácia alacart 9,5/10

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 20. októbra 2023

Skutočne výnimočné
    •  Superior Room with 2 Single Beds, Pool side(Beach Wing)
    • 7 nocí

Oddychli sme si ... piesková pláž hneď pri hoteli, promenáda po pobreží až do centra. S jedlom sme boli spokojní - dalo sa vybrať... slané, sladké, ovocie, zelenina, nápoje. .... a aj pivo 😁😉

Termín pobytu bol október 2023

• Ohodnotené: 23. októbra 2023

Skutočne výnimočné
    •  Standard Room with 2 Single Beds, Garden Side (Palm Wing)
    • 10 nocí

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol október 2023