2. Španělsko hodnocení hotelů
  3. Katalánsko hodnocení hotelů
  4. Malgrat de Mar hodnocení hotelů
Španělsko Malgrat de Mar Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Apartamento playa Costa Barcelona Průměrné hodnocení: 9,2

„Velmi pěkný a čistý apartmán prakticky v centru městečka, ale přitom i blízko pláže (cca 200-300m). Skvělý pan domácí, mluvící perfektně anglicky.“

• Aparthotel Iris Průměrné hodnocení: 9

„Perfektní ubytování. Výborná lokalita. Na vlak 2 minuty pěšky. Z pokoje výhled na moře. Vybavení - nic nám nechybělo.“

• Ibersol Sorra d'Or Průměrné hodnocení: 7,4

„Snídaně i večeře super, obrovský výběr, kde si vybere každý :-) Krásný bazen, ten jsme ale nevyužili- příliš chladno V okolí hotelu vše co potřebujete, restaurace, kávičky, potraviny apod.“

• Hotel Cartago Nova by ALEGRIA Průměrné hodnocení: 7

„V tomto hotelu jsem byl již po třinácté takže jsem věděl jak to zde chodí. Byli jsme spokojeni jako vždy. To kvůli čemu tam jedeme naprosto splňuje.“

• Ibersol Sorra d'Or Průměrné hodnocení: 7,4

„Snídaně dostačující, nic speciálního. Lokalita moc hezká.“

• „Krásné místo a úžasný personál. Úžasné přivítání v hotelu, personál byl skvělý, super animační pořady. Velmi děkujeme, moc jsme si to užili. Velmi rádi se vrátíme :-) velmi pohodlné postele.“

• htop Planamar #htopEnjoy Průměrné hodnocení: 6,1

„Hotel blízko pláže, animační programy a výborné jídlo.“

• AQUA Hotel Silhouette & Spa - Adults Only Průměrné hodnocení: 9

„Výborná snídaně i večeře, anglicky mluvící personál, hlídané parkoviště, pěkný pokoj... Opravdu pohodlné postele a dobře odhlučněné pokoje. Rychlý internet na pokoji. Skvělý světový standard 4hv. hotelů, který jinde v Katalánsku za tu cenu nenajdete.“

• „vynikající“

„Bydleni u nadrazi. Nic moc. V noci rev bezďákú a hluk na chodbe. Jinak super“