2. Finsko hodnocení hotelů
  3. Western Finland hodnocení hotelů
  4. Tampere hodnocení hotelů
Finsko Tampere Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Holiday Club Tampereen Kehräämö Průměrné hodnocení: 7,8

„Na požádání nám byl bezplatně vyměněn pokoj s výhledem na moře a stálo to za to! Prostorný, komfortní pokoj, nic nechybělo.“

• Dream Hostel & Hotel Tampere Průměrné hodnocení: 8,2

„Dobrá poloha u nádraží blízko centra, pohodlné postele. Kvůli velmi brzkému odjezdu následující den jsme šli spát brzy a dveře dobře tlumily zvuk z venku pokoje (kde je hned kuchyňka a společné prostory), takže jsme mohli pohodlně spát.“

• Scandic Tampere City Průměrné hodnocení: 8,3

„Lokalita je ok, snídaně průměrná“

• Tyylikäs City-huoneisto Průměrné hodnocení: 9,6

„Apartmán vypadá lépe než na fotkách, je skvěle vybavený, velký. Má polohovací postele, vířivou vanu. Krytý balkón s vyhříváním. Parkování v areálu. Nachází se v centru města. Před budovou je autobusová zastávka, supermarket přímo naproti.“

• „Dokonalost“

• Holiday Club Tampereen Kehräämö Apartments Průměrné hodnocení: 8,4

„Úžasný hotel, obrovské apartmány, úžasný výhled na přístav, milý personál a skvělá snídaně. Apartmány výborně vybavené. Dostupnost K-market 400 metrů. Autobusová zastávka 300 metrů. Linka číslo 2 přímo až k Nokia aréně.“

• Lapland Hotels Arena Průměrné hodnocení: 9,1

„Snídaně vynikající,lokalita super jelikož jsme byli na hokejovém zápase.“

• Lapland Hotels Arena Průměrné hodnocení: 9,1

„Luxus vsude kam se podivate. Moznost z pokoje vytahem prejet do Nokia Areny je uzasny. Naprosta spokonenost.“

• „Krásný, čistý apartmán s balkónem, velmi doporučuji.“

• „Je to nový, čistý, plně vybavený apartmán s výhledem na jezero a dobrou dostupností do centra MHD.“