2. Francja – opinie o hotelach
  3. Ile de France – opinie o hotelach
  4. Massy – opinie o hotelu
Francja Massy Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Duża przestrzeń i wygoda”

• „Wygodne łóżko, blisko stacji kolejowej”

• „Idealna dla nas lokalizacja, świetny i łatwo dostępny parking podziemny na nasze auto. Wygodne łóżko. Duża łazienka.”

• „Bardzo dobra cena. Dojazd do centrum Paryża około 50 minut, w tym piechotą ze stacji 15 minut. To nie był żaden problem. Powrót nawet w nocy był sprawny i bezpieczny. Okolica hotelu bardzo spokojna - to nowe bloki mieszkalne i biura. W hotelu cicho. Pokój czysty. POLECAM.”

• „Blisko metra, usmiechniety zawsze pomocny personel wsyztko co potrzeba na udany pobyt”

• „Wszystko w porządku.”

• ibis Massy Ocena: 8,1

„Super śniadanie, świeżo wyciskane soki z grejpfruta i pomarańczy, mleko roślinne migdałowe do kawy. Blisko do lotniska tylko 10 min taksówką. Bardzo wygodne łóżko. Spokojna, bezpieczna okolica :)”

• „Niezwykle uprzejmy, miły i pomocny personel, pokoje ładne i czyste, w pełni wyposażony aneks kuchenny, nowocześnie urządzona łazienka, pościel i ręczniki czyste, działające wifi, blisko hotelu sklep, warzywniak, knajpki. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kolejki, która dowozi do centrum Paryża. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości.”

25 najlepszych hoteli w mieście Massy