2. Francja – opinie o hotelach

7,7

8,2

7,6

• Ocena dodana: 4 czerwca 2024

Dobre miejsce na krótki pobyt, cena bardzo przystępna
    • Pokój z 5 łóżkami i prysznicem

Duży, przestronny pokój, czysta pościel, możliwość zostawienia bagaży, dobre śniadanie.

• Ocena dodana: 27 maja 2024

• Pokój z 2 łóżkami i prysznicem

Pokój z łazienką i prysznicem okazał się pokojem bez prywatnej toalety :-(

Na prawdę bardzo miły personel i wyróżniająca czystość w całym obiekcie.

• Ocena dodana: 16 maja 2024

• Łóżko pojedyncze w męskim pokoju wieloosobowym dla 4 osób

Otwartość i duża chęć pomocy.

Personel bardzo pomocny i otwarty na każdą sugestie.

• Ocena dodana: 7 kwietnia 2024

Bardzo udany pobyt
    • Pokój Dwuosobowy z łazienką

Ludzie

• Ocena dodana: 20 marca 2024

• Pokój z 5 łóżkami i prysznicem

brak łazienki w pokoju (tylko niezbyt czysty prysznic)

Bardzo dobre śniadania

• Ocena dodana: 7 marca 2024

Praktyczna opcja dla młodych, elastycznych podróżników
    • Pokój z 2 łóżkami i prysznicem

Niestety nasz pokój nie był dokładnie posprzątany, znalazłyśmy włosy i chusteczki na szafce przy łóżku... Zapach w łazienkach nieprzyjemny. Z prysznica w pokoju leciała letnia woda. Śniadanie z limitem produktów na osobę.

Schronisko generalnie jest utrzymane w czystości, obsługa całodobowa, można czuć się bezpiecznie. Pokoje praktycznie urządzone, z grzejnikami. Można wypożyczyć suszarkę do włosów. Śniadanie naprawdę smaczne. Blisko stacji metra i przystanków autobusowych.

• Ocena dodana: 24 lutego 2024

• Pokój z 2 łóżkami i prysznicem

Pobyt oceniam bardzo dobrze. Jest to hostel, zatem wiadomym jest, że nie można spodziewać się nie wiadomo czego, a tutaj mile zaskoczenie :) miły personel, łazienki na zewnątrz pokojów, ale nie stanowi to dużego problemu naprawdę. Jedynie śniadanie oceniam na marne, przydział jednego talerzyka z bułką i croissantem dla jednej osoby, marna kawa i herbata- gdybym wiedziała, że takie jest, nie zarezerwowałabym opcji ze śniadaniem. Poza tym bardzo okej, lokalizacja może pozostawiać wiele do życzenia, ale jak jest możliwość to na spokojnie metrem da się dostać do miasta, Uberem bez problemu tak samo. Pobyt był udany, łóżka bardzo wygodne, cisza w nocy, da się wyspać po intensywnym zwiedzaniu.

• Ocena dodana: 6 grudnia 2023

• Pokój Czteroosobowy z prysznicem

Prysznic, brak ręczników na wyposażeniu - można dostać za dodatkową opłatą.

Czysta pościel, wygodne łóżka, przestronny pokój, bardzo dobra lokalizacja do zwiedzania Paryża, blisko do stacji metra, recepcja czynna cały czas, bardzo uprzejma obsługa na recepcji, śniadanie w cenie pokoju.

Pobyt: grudzień 2023

• Ocena dodana: 25 listopada 2023

Polecam
    • Pokój z 2 łóżkami i prysznicem

Blisko metra, obiekt nowy, personel miły i pomocny, wifi działało super, śniadania jak najbardziej dobre, idealnie na krotki wypad do Paryża, polecam

• Ocena dodana: 17 listopada 2023

Hostel warty swojej ceny
    • Łóżko w żeńskim pokoju wieloosobowym dla 6 osób

Kuchnia mogłaby być czyściejsza.

Łatwa komunikacja. Pan z recepcji mówił po angielsku. Syte śniadania wliczone w cenę. Spokój i cisza. Pokoje żeńskie z prysznicem. Miekki wygodny materac. Świeża pościel.

• Ocena dodana: 28 sierpnia 2023

Dobry hostel
    • Łóżko w żeńskim pokoju wieloosobowym dla 4 osób

Lokalizacja, obiekt jest stosunkowo daleko od największych atrakcji, ale blisko znajduje się stacja metra.

Bardzo fajna cena i czyste pokoje. Plus za prysznic w pokoju.

• Ocena dodana: 16 maja 2023

Zdecydowanie polecam
    • Łóżko pojedyncze w męskim pokoju wieloosobowym dla 4 osób

- niedziałające lampki przy łóżkach, przez co można było skorzystać tylko z mocnego oświetlenia całego pokoju - prąd działa tylko przy włożonej karcie do czytnika, nie ma wtedy możliwości podładowania telefonu będąc poza pokojem

- bardzo miły personel - nowoczesny hostel, wygląda jak nowy - dużo toalet na korytarzu - czyściutko - śniadanie w cenie zawsze plus

• Ocena dodana: 15 maja 2023

Standard . No ale cena czyni cuda

Obsługa klarowne informacje Możliwość pozostawienia bagaży

• Ocena dodana: 10 kwietnia 2023

• Pokój trzyosobowy z prysznicem

Super śniadanie. Dobra cena do jakości

• Ocena dodana: 7 lutego 2023

• Łóżko w żeńskim pokoju wieloosobowym dla 6 osób

Mam dwie dwie, skrajnie różne opinie. Personel obsługujący klientów, a także sam obiekt zasługują na uznanie. Zostałem bardzo mile przyjęty, mój pokój był bardzo duży, wszędzie było bardzo czysto a lokalizacja wręcz idealna, ponieważ zwiedzałem tylko Montmartre. Jest jednak MAŁE ALE (to właśnie ta druga strona mojego pobytu pobytu) Do Paryża jechałem rowerem w deszczowej pogodzie. Dokonywałem rezerwacji dzień wcześniej i przez pomyłkę (nawet nie wiem jak) zarezerwowałem dwa miejsca. Zorientowałem się dosłownie minutę po dokonaniu przelewu i natychmiast próbowałem zadzwonić aby sprostować pomyłkę. Nie dodzwoniłem się, więc zadzwoniłem do booking.com i wysłałem prośbę o zmianę rezerwacji. I Hostel odmówił, bo oferta była bezzwrotna! Na miejscu, poinformowałem recepcjonistkę, o swoim problemie, pokazałem jej moją skrzynkę mailową z godzinami rezerwacji i odwołań i wydawało mi się że zostałem zrozumiany i że mi pomoże, ale na drugi dzień jej nie było, a jej koleżanka nie znała sprawy i poinformowała mnie, że taka jest "booking policy" hostelu i nie może mi pomóc. Zapłaciłem za dwie osoby, więc Hostel wziął pieniądze za nic. Nie jest to uczciwe, że żerujecie na mojej pomyłce. To nie było tak, że zarezerwowałem miejsce a potem po dniu zorientowałem się, że zrobiłem błąd, a przez to blokowałem miejsce, które ktoś mogł wynająć - to były minuty! Mam nadzieję że zweryfikujecie swoją booking policy.

• Ocena dodana: 18 stycznia 2023

• Pokój z 2 łóżkami i prysznicem

Śniadanie typowo francuskie czyli wszystko na słodko. Drzwi do pokoi słabo wyciszone, słychać osoby wracające w nocy i ich rozmowy na korytarzu. W zależności od linii metra z której się korzysta okolica może wydawcać się dość niebezpieczna, nic złego nas nie spotkało, ale wrażenia mogą być nieprzyjemne. Ponieważ przy stacji metra Stalingrad mieszka wielu bezdomnych.

Uprzejma I uśmiechnięta obsługa. Czysto. Dobry stosunek ceny do jakości. W 2 osobowym pokoju prysznic i umywalka.

• Ocena dodana: 17 stycznia 2023

Na krótki pobyt w Paryżu doskonale miejsce.
    • Pokój Czteroosobowy z prysznicem

Monotonne śniadania, brak ręczników w cenie.

Położenie blisko metra, wygodne łóżka, przestronny pokój.

• Ocena dodana: 13 stycznia 2023

• Pokój z 2 łóżkami i prysznicem

Dobry stosunek ceny do jakości. Polecam na tanie podróżowanie.

• Ocena dodana: 27 grudnia 2022

• Pokój Czteroosobowy z prysznicem

Jedyny minus to śniadanie. Personel patrzy na ręce bo na 1 osobę przysługuje 1 talerz, na którym jest 1 bułeczka i 1 crossant, można wziąść 1 plasterek sera i jedno jajko. Z całej tacy owoców- można wybrać wziąść 1szt z jednego rodzaju. Ktoś jak je więcej, możliwe, że nie wyjdzie najedzony. Przed hostelem wieczorem pełno lumpiorstwa. Mi to nie przeszkadzało, bo nie zaczepiali ale warto o tym wspomnieć

Fajny hostel, w pokoju u nas było dużo miejsca. Pomimo, że okna wychodziły na tory kolejowe, nic nie było słychać. Prysznic mieliśmy w pokoju i umywalkę. Toaleta wspólną na korytarzu- obok pokoju 2. Przy recepcji w barze bardzo smaczna kawa. W okolicy 2 stacje metra. Do numeru 12 bliżej i mniej dziwnego towarzystwa do numeru 2 troszkę dalej ale pi drodze można naoglądać się bezdomnych, dilerów itp. Ale oni również nigdy nas nie zaczepili.

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 21 listopada 2022

• Pokój Czteroosobowy z prysznicem

Na podstawie zamieszkanej informacji o toalecie spodziewałam się ,że będzie ona w pokoju. Okazało się,że jest tam tylko sam prysznic. Taki jak na basenie - z duszą u góry i przyciskiem w ścianie. Nie wiem od czego zależało ale zdarzało się,że nie zawsze była ciepła woda. To co jest już niezależne od obiektu - to okolica. W grupie- ok. Ale sama nie czułabym się tam komfortowo.

Pokój w sam raz na nocleg. Jest dość mały i po rozłożeniu walizek robi się ciasno. W pokoju są szafki - w sam raz żeby zmieścić walizkę podręczna plus plecak. Nie jestem przekonana czy duża walizka by się zmieściła. W pokoju jest umywalka i lustro. Same łóżka wygodne. Śniadanie ok- pyszne i świeże croissanty/bułka z nadzieniem (ale nie wiem jakim)mała bułka ,nutellą , dżemy - bananowy, pomarańczowy,płatki i musli, masło, owoc do wyboru, ugotowane jajka i ser typu camembert. Do picia do wyboru kawa, herbata i dwa rodzaje soku. Są foteliki dla dzieci. W obiekcie na bardzo duzy plus ,że jest bardzo czysto. Obsługa bardzo miła. Można zostawić bagaże przed i po pobycie. Stosunek ceny do jakości- ok.

Pobyt: listopad 2022

• Ocena dodana: 17 września 2022

Pozytywna
    • Pokój Czteroosobowy z prysznicem

We pokoju prysznic ale bez toalety, to samo na śniadanie codziennie

Miły personel, w miarę czysto, miła atmosfera

• Ocena dodana: 15 września 2022

• Pokój z 2 łóżkami i prysznicem

nieciekawa dzielnica, bardzo średnie śniadania

czysto w pokoju

• Ocena dodana: 14 września 2022

Okej 7/10
    • Pokój z 2 łóżkami i prysznicem

Brak toalety w pokoju, wydzielony sok pomarańczowy na śniadaniu, brak klamek w oknach w pokoju

Dobra lokalizacja blisko metra. Ładny budynek, patio oraz obszar przy recepcji. Obsługa na plus. Pokoje raczej surowe, bez prywatnej toalety, ale z prysznicem i umywalką. Drzwi na „taras” pozbawione klamek co uniemożliwiało wietrzenie pokoju. Śniadania raczej ubogie oraz wydzielone aczkolwiek wystarczające dla mniej wymagającego konsumenta. Generalnie biorąc pod uwagę jakość do ceny oceniam na 7/10 i w tym przedziale cenowym rekomenduje ten obiekt.

• Ocena dodana: 19 sierpnia 2022

pobyt krótki i na taki się nadaje, czysto i cicho więc można się przespać
    • Pokój z 2 łóżkami i prysznicem

śniadanie, skromny wybór ale najlepszy kucharz pilnujący rogalików

czystość