2. Francja – opinie o hotelach

8,7

8,3

7,4

• Ocena dodana: 24 marca 2024

Dobre miejsce na krótki pobyt, szczególnie dla młodzieży.
    • Pokój dwuosobowy

Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Bardzo przyjemny hostel, pokoik niewielki, ale czysty i funkcjonalny, bardzo wygodne łóżka, Możliwość wykupienia śniadania za niewielkie pieniądze.

• Ocena dodana: 18 marca 2024

• Łóżko w żeńskim pokoju wieloosobowym dla 6 osób

dostęp do górnego łózka piętrowego wymaga szczególnej ostrożności, gdyż wejście z drabinki jest dużo węższe i nie ma za bardzo się jak złapać. Trzeba opanować bezpieczne wejście i zejście z wysokości, bo można łatwo spaść.

• Ocena dodana: 22 października 2023

Bardzo dobry 5 dniowy pobyt. Polecam serdecznie
    • Pokój rodzinny

Nie zawsze można otworzyć okno potrzebna regulacja ( luźne klamki).

Komunikacja b. dobra autobus, pociąg, tramwaj (5min). Śniadanie było dobre, fajnie ze można było coś zjeść przed wyjściem, Darmowy dostęp do obiektów sportowych ( fajna opcja dla dzieci i młodzieży) widok z pokoju 8. piętro widok na wieże Eiffla. Miły i pomocny personel, komunikacja w j. angielski bez problemu. Pralnia w obiekcje 3.5 euro suszenie za jednorazowe pranie.

• Ocena dodana: 6 października 2023

Było super, kiedyś jeszcze wrócę :)
    • Łóżko pojedyncze w pokoju wieloosobowym dla 6 osób

Śniadania smaczne. Niedaleko metro, okolica bezpieczna, czysto. Polecam.

• Ocena dodana: 24 lipca 2023

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Polecam serdecznie.
    • Łóżko pojedyncze w pokoju wieloosobowym dla 6 osób

Hostel oddalony jest 15 minut piechotą od stacji metra. Czułam się tam mało bezpiecznie, zwłaszcza jak wracałam wieczorami. Starałam się wracać przed zapadnięciem zmroku. Raz wracałam w nocy i byłam mocno wystraszona. Zaczepiali nas ludzie. Przeszkadzało mi także że nie miałam do dyspozycji żadnego aneksu kuchennego. Poza tym budynek stoi tuż przy torach kolejowych i stacji kolejowej. Bardzo mocno słychać hamujące pociągi. Zaczynają jeździć od około 4:00 i nie da się spać przy otwartym oknie.

Hostel jest nowy i fajnie zaprojektowany. Wyposażenie jest świeże i widać rękę dobrego architekta wnętrz. Wszystko tam do siebie pasuje łącznie z plakatami. Byłam bardzo mile zaskoczona. Bardzo fajnie, że jest tam możliwość zamówienia posiłku> coś na kształt mini restauracji/ bistro. Spałam w pokoju 6- osobowym. Każda osoba miała zapewnioną prywatność. Każdy miał swoją szafkę przy łóżku. Szafkę można zamknąć na kłódkę, ale nie ma kłódki. Warto wziąć ze sobą z domu jeżeli macie. W tym obiekcie znajduje się również centrum sportowe: siłownia, ścianka wspinaczkowa itp. Można wykupić sobie do nich dostęp i skorzystać. W pokoju nie było gorąco. Obsługa bardzo miła.

• Ocena dodana: 6 czerwca 2023

• Łóżko pojedyncze w pokoju wieloosobowym dla 6 osób

Dotarłem do hostelu bardzo późno i niestety przydzielono mi łóżko na poziomie pierwszym. Moi współlokatorzy już spali, a mnie niestety bardzo trudno było po cichu pościelić łóżko ( nieduża przestrzeń), więc obudziłem jednego z lokatorów.

Bardzo smaczne śniadanie, łóżka rozlokowne w pokoju bardzo umiejetnie i komfortowo, duża możliwość aktywności fizycznej.

• Ocena dodana: 25 lutego 2023

OK jeśli preferujesz ten styl podróżowania
    • Łóżko w żeńskim pokoju wieloosobowym dla 6 osób

Za przechowanie bagażu przed zameldowaniem chciano pobrać opłatę 5 euro.

Francuskie śniadanie. Blisko metro. Bardzo czysto w łazienkach. czysto w pokojach. Dobra cena jak na Paryż.

• Ocena dodana: 25 września 2022

• Łóżko pojedyncze w pokoju wieloosobowym dla 6 osób

za mało kontaktów w pokojach.

• Ocena dodana: 20 września 2022

Nie mój klimat, ale obiekt ciekawy
    • Łóżko pojedyncze w pokoju wieloosobowym dla 4 osób

Nieprzytulnie . Atmosfera sali gimnastycznej. wszystko w wystroju do tego nawiązuje, a przez salę barową tłumy ćwiczących tubylców wchodzą na przyległe obiekty sportowe, ponieważ recepcja dla hostelu i tych sal jest ta sama. Materace choć wygodne -powleczone są rodzajem folii, zupełnie jak w domu starców. Górne łóżka to -moim zdaniem-koszmar! Wchodzi się bardzo wysoko- po 6 stopniach (sic!) by w końcu spróbować wczołgać się w coś w rodzaju trumny- leżąc opierałam płasko dłonie o sufit, a o tym, by usiąść lub uklęknąć nie było nawet mowy, co znacznie utrudniało choćby proces powlekania pościeli. Podczas wspinania się śliska płyta meblowa nie dawała oparcia, brak jakiegokolwiek uchwytu dla lewej ręki pozwalającego podciągnąć się bezpiecznie, a tego wycięcia po prawej nie zauważyłam aż do wyjazdu. Wąziutkie wejście, jego szerokość to długość mojego przedramienia, z ledwością udało mi się tam wcisnąć ,a ja do drobnych kobietek nie należę...

Duży, nowoczesny obiekt na obrzeżach Paryża -obok dzielnicy La Villette, przeznaczony chyba raczej dla sportowców, Dosłownie 150m od stacji kolejowej Rosa , przystanków tramwaju i autobusów, małych knajpek oferujących kawę, świeże pieczywo i ciastka. I co dla mnie najważniejsze-niedaleko od Filharmonii w La Villette, interesował nas bowiem festiwal jazzowy. W pokoju dla każdego łóżka dostępna jest lampka i ładowarka telefonu oraz szafa z wieszakami, stolik i siedzisko. Z tym, że nie polecam górnych łóżek, zaś dolne, oddzielone zasłonką, tworzą jakby mini pokój i zapewniają spory komfort. W obiekcie nie ma kuchni, ale działa duży bar serwujący śniadania, proste ciepłe potrawy typu hamburger, pieczywo, słodycze i napoje. Bardzo dużo życzliwych pracowników gotowych nieść pomoc w każdej sprawie- znaleziono nam nawet bezpieczny garaż dla rowerów! Sporo stolików i miejsc do siedzenia, choć w dziwnych konfiguracjach- trochę jakby się jadło na sali gimnastycznej lub na trybunach.

• Ocena dodana: 13 sierpnia 2022

• Łóżko w żeńskim pokoju wieloosobowym dla 6 osób

Śniadania były powtarzalne. Słodkie non stop. Na jeden - dwa dni - dobrze, potem zaczynają się nudzić.

Przyjazny personel.

• Ocena dodana: 17 czerwca 2022

Pobyt udał się znakomicie
    • Pokój dwuosobowy

Śniadanie wykupione przez opcję booking - było dość skromne - składało się z kawy, soku, croissant i płatek - może ta kwestia nie jest jeszcze do końca dopracowana, ale życzę powodzenia ;)

Mieliśmy okazję gościć w dniu w którym hotel rozpoczynał swoją działalność. Nie wszystko było jeszcze dopracowane, ale to nie był problem, ponieważ widziałem, że osoby pracujące tam starały się ugościć nas jak najlepiej.

• Ocena dodana: 4 maja 2024

Nie było negatywów.

Pomysł połączenia sportu i hotestelu.

• Ocena dodana: 27 października 2023

1,0
    Bardzo słaby
    • Pokój Czteroosobowy

Łazienka wspólna na korytarzu, pokój nieposprzatany, pościel trzeba naciągnąć siebie samemu… głośno w nocy, okropne doświadczenie, nie polecam!

• Ocena dodana: 15 września 2023

Bez rewelacji.
    • Łóżko pojedyncze w pokoju wieloosobowym dla 6 osób

Słaby internet, brak kuchni do samodzielnego przygotowania jedzenia, brak klimatyzacji w pokojach, bliskość stacji (za głośno).

Pokoje otwierane kartą. Zasłony przy łóżkach (ale tylko dolnych), w pobliżu stacje metra, sklepy.

• Ocena dodana: 23 sierpnia 2023

Znośny
    • Pokój rodzinny

Wlosy na łóżku, wlosy w umywalce,wlosy w prysznicu,nieczyste kabiny prysznicowe, brak mydla przez 2 dni w łazience, personel patrzy ci do buzi żebyś przypadkiem zjadl za dużo

Ściana wspinaczkowa, winda ,

• Ocena dodana: 6 sierpnia 2023

Przyjemny i czysty hostel z młodymi ludźmi.
    • Pokój dwuosobowy

Lokalizacja ok, choć słychać kolejkę RER. Plus: dobry dojazd do Disneylandu.

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

Przyjemny
    • Łóżko pojedyncze w pokoju wieloosobowym dla 4 osób

Słabe ciśnienie wody pod prysznicami. Łóżka średnio wygodne. Brak kłódki do szafki (musiałem kupić samemu). Dość daleko do centrum (najbliższe metro 15min piechota). Gniazdko przy łóżku tylko usb.

Opcja śniadania w hostelu za 7e. Mimo pobliskich torów dość cicho. Obsługa pomocna. Jak na Paryż nie drogo. Blisko centrum ze sklepami.

• Ocena dodana: 5 lipca 2023

Obiekt nadaje się na jedną noc
    • Łóżko w żeńskim pokoju wieloosobowym dla 6 osób

Obiekt jest OK na jedną noc. Niestety tory komórkowe są usytuowane tuż przy schronisku i w nocy bardzo przeszkadza hałas z pociągów i megafonów na stacji kolejowej.

Bardzo czysto nowoczesne meble i wyposażenie

• Ocena dodana: 18 marca 2024

• Ocena dodana: 12 lutego 2024